[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Ziom_82 » 19 cze 2017, 21:49

Witam, czy wiadomo jakie kroki zostaną podjęte w związku z zawilgoceniem parkingów podziemnych etapu II ?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 17:31 przez Ziom_82, łącznie zmieniany 1 raz
Ziom_82
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 08 mar 2017, 13:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: icetruck » 19 cze 2017, 22:53

Ziom_82 pisze:Czy to jakieś błędy projektowe tych bloków ?


ja tam bym nie chciał siąc paniki, ale wygląda to kiepsko, byłem dzisiaj w garażu pierwszego etapu żeby zobaczyc jak tam sprawa wygląda i mimo że drzwi garażowe były otwarte i na zewnątrz coś koło 25 stopni, to w środku powietrze było jak w zimnej i wilgotnej piwnicy - raczej nie tak to powinno wyglądać
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 406
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 19 cze 2017, 23:51

YURI pisze:Witam

Jak niżej, jeżeli ktoś by chciał odsprzedać garaż to jestem chętny odkupić. Po więcej informacji proszę dzwonić. Pozdrawiam

To w kolejnych etapach garaze macie oddzielnie? Bo w I garaz liczy sie jako calosc mieszkania
Jesli chodzi o garaz pierwszego etapu budynku A to niby wkoncu przyznali nam racje ze cos jest nie tak i ze beda poprawiac izolacje wiec narazie czekamy na harmonogram prac wkoncu po roku udowadniania ze jest mokro
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: YURI » 20 cze 2017, 4:40

emi pisze:
YURI pisze:Witam

Jak niżej, jeżeli ktoś by chciał odsprzedać garaż to jestem chętny odkupić. Po więcej informacji proszę dzwonić. Pozdrawiam

To w kolejnych etapach garaze macie oddzielnie? Bo w I garaz liczy sie jako calosc mieszkania
Jesli chodzi o garaz pierwszego etapu budynku A to niby wkoncu przyznali nam racje ze cos jest nie tak i ze beda poprawiac izolacje wiec narazie czekamy na harmonogram prac wkoncu po roku udowadniania ze jest mokro


Witam, chodzi mi oczywiście o właścicieli III etapu którzy jeszcze nie podpisali końcowego aktu własności, bo potem oczywiście jest już za późno i nie da się sprzedać samego garażu.
YURI
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 19 cze 2017, 21:06

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Toya » 20 cze 2017, 5:05

Ale co wy za rewelacje piszecie! Przecież miejsce garażowe/ postojowe kupuje się oddzielnie jako udział (np. 1/25) w całym lokalu barażowym i zawsze można taki udział odsprzedać. Przynajmniej u innych deweloperòw tak jest, więc dlaczego tu miałoby być inaczej?
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 20 cze 2017, 8:55

Tak tak w ng tez najpierw tak mialo byc a potem stwierdzili ze podatek i cos tam cos tam i juz nie sa oddzielnie i oczywiscie wszyscy jak te potulne baranki zgodzili sie na to jak ktos nie wierzy to prosze na priv to wysle akt notarialny
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: darek1 » 20 cze 2017, 9:41

to chyba dobrze, że jest zimno w garażach, na pewno będzie jakieś tam robocze ogrzewanie ale póki garaże nie są używane to będzie zimno, to jest piwnica. A do wody wystarczy zrobić zwykłe odpływy, kratki, kanalizacja i już.
darek1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 09 paź 2015, 14:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 20 cze 2017, 12:20

Kiedy ty chcesz robic te kratki i kanalizacje? Bo garaze sa juz skonczone
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Toya » 20 cze 2017, 12:34

emi pisze:Tak tak w ng tez najpierw tak mialo byc a potem stwierdzili ze podatek i cos tam cos tam i juz nie sa oddzielnie i oczywiscie wszyscy jak te potulne baranki zgodzili sie na to jak ktos nie wierzy to prosze na priv to wysle akt notarialny

A, to chyba wiem o co chodzi. Od mieszkań jest podatek VAT 8% a od miejsc postojowych już 23%, więc pewnie deweloper chciał zaoszczędzić kosztem mieszkańców :x
Swoją drogą mam podpisaną umowę deweloperską z zapewnieniem, że kupuję miejsca postojowe jako udział w innej nieruchomości, niezwiązanej z mieszkaniem. Mam nadzieję, że jak przyjdzie do aktu przeniesienia własności, deweloper nie wykręci mi takiego numeru, jak wam ;)
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: tomekk » 20 cze 2017, 15:22

jestem z pierwszego etapu i akurat mi odpowiada, że mam w akcie mieszkanie + miejsce postojowe. Chociażby ze względu na niższe opłaty miesięczne. Drugie - nigdy nie miałem zamiaru odsprzedawać miejsca postojowego. Mieszkania też na razie nie mam zamiaru się pozbywać :)
tomekk
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 20 cze 2017, 15:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron