[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: tyka » 13 lip 2017, 10:12

To zabawne w jaki prosty sposób NG podkopuje sobie autorytet na tym forum. Czy ktoś z Was zauważył, że drzwi do korytarzy na poziomie podziemnym zostały zamknięte na klucz?
tyka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 29 cze 2017, 23:58

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Staszek Anioł » 13 lip 2017, 11:03

tyka pisze:To zabawne w jaki prosty sposób NG podkopuje sobie autorytet na tym forum. Czy ktoś z Was zauważył, że drzwi do korytarzy na poziomie podziemnym zostały zamknięte na klucz?

Tak są zamknięte już od bodaj dwóch dni może to troska o pozostawiony sprzęt do pochłaniania wilgoci żeby nie popadł w niewłaściwe ręce :lol: bądź pojawiła się wilgoć po ostatnich opadach?! W każdym bądź razie moje klucze które dostałem od developera nie pasują do otwarcia drzwi korytarza na podziemnym piętrze ! . No nic pożyjemy zobaczymy czemu miało to służyć?.
Staszek Anioł
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2016, 23:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: icetruck » 13 lip 2017, 12:43

Staszek Anioł pisze:Tak są zamknięte już od bodaj dwóch dni


od poniedziałku

Staszek Anioł pisze: bądź pojawiła się wilgoć po ostatnich opadach?!


wydaje mi się że właśnie coś takiego odpowiadającego temu co piszesz widziałem w niedzielę, aczkolwiek bazując na wyjaśnieniach głównego wykonawcy który zapewnił mieszkańców że wszystko jest wykonane zgodnie ze sztuką, to równie dobrze mogłem widzieć po prostu intensywniejsze wysychanie posadzki 8-)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 405
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 13 lip 2017, 19:39

Mam pytanie do Sąsiadów z drugiego etapu: Czy Państwa zarządca zaczął działać? Cały dzień miałem z balkonu taki oto widok:

Obrazek

Rok temu Metalowiec sprzątał na bieżąco, a to, że jest wiatr jest kiepskim wytłumaczeniem.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Dwight_Schrute » 13 lip 2017, 21:01

Może parkingi zostaną otwarte jak sprzeda się jeszcze kilka mieszkań w Parkowej ?
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 13 lip 2017, 21:08

Pozwolę sobie na pewne przemyślenie:
Czy nie rozsądniej byłoby, żeby póki co każdy etap miał tego samego zarządcę? Nie byłoby niejasnej sytuacji odnośnie stref 'niczyich', a po roku od trzeciego etapu zarząd z każdego bloku mógłby się spotkać i porównać swoje doświadczenia i ofertę Metalowa porównać z dowolną ilością innych spółdzielni firm. W moim odczuciu obecny stan to chaos. Dodam jeszcze, że Metalowiec broni naszych interesów i szybko reaguje na problemy - kto był na spotkaniu osób z drugiego etapu jakiś czas temu może potwierdzić, że osoby obecne z 1-go etapu Metalowca broniły. Stworzę wątek dotyczący tej kwestii na Takka i zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do wyrażenia swojej opinii. Na Takka mogę podać też swoje namiary i chętnie opowiedzieć jak wyglądała współpraca z Metalowcem przez rok kiedy tu mieszkamy.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: django » 13 lip 2017, 21:47

Co do skrzynek

W mieszkaniach projektuje się ścianki - 8cm, co uważam za głupotę. ścianki działowe powinny być 12 i wtedy taka rozdzielnia się mieści. a przy sciankach 8cm w okolicy wejścia zostają przewanie ściany z żelbetu, w których rozdzielni się nie zakuwa bo wiązałoby się to z wycięciem zbrojenia ścian konstrukcyjnych.

Pytanie po co się projektuje ścianki 8cm?. po to żeby mieszkanie było większe. Różnica jest praktycznie niezauważalna, ale jakby tak zliczył wszystko to pewnie doszedł by z 1m2 a każdy m2 do dodatkowo 5 tyś dla dewelopera.

Oczywiście można było tak zaprojektować ściany aby na etapie ich "wylewania" zostawić wnęki i wszystko by weszło, a tak to mamy w mieszkaniu taki ciekawy element krajobrazu
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Tomek » 14 lip 2017, 9:12

Witam siąsiadów z 2 etapu. Przyłączam się do postulatu sąsiada BUKA. Również uważam, że wybór innego zarządcy blokami 2 etapu niż Metalowiec będzie dla Nas wszystkich dużą stratą. Osobiście ze współpracą z Metalowcem po roku mieszkania jestem bardzo zadowolony i apeluję aby nie wprowadzać podziałów zarządczych między etapami! Podziały tylko będą prowadziły do konfliktów, a jako jedna społeczność NASZ GAJ powinniśmy się trzymać razem, w każdym względzie! Dogadajcie się wspólnie i sami podejmujcie decyzję! POWODZENIA.
Tomek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 18 sie 2015, 8:46

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 15 lip 2017, 13:04

Dodam tylko, że po rocznych narzekaniach na temat braków zjazdów dla wózków/rowerów (ale spokojnie, wszystko zostało wykonane według projektu) :), zjazdy dla budynku 48 i 46 wykonał w dwa dni Metalowiec. W pierwszym odruchu napisałem maila z podziękowaniem do NG, ale okazało się, że nic w tej sprawie nie zrobili przez rok, chociaż parę osób uwagę zwracało. Sąsiadom z 2-go i 3-go etapu sugeruję zainteresować się problemem już teraz i wyegzekwować coś od dewelopera lub zarządcy.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: złomek » 18 lip 2017, 9:12

Co tak tu ucichło? Rozmowa przeszła na tor współpracy oraz wyboru nowego zarządcy, a nie na wylewanie pomyj i nagle cicho :D
Jak tam z garażami, udało się NG opanować sytuację?
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości