[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: addicted » 07 gru 2016, 21:46

Witam serdecznie,

Vicomte-wszyscy juz wiemy ze jestes "swietny" w relacjonowaniu postępów z budowy ale popatrz troszke inaczej na to wszystko co sie tutaj dzieje!

Zaznaczam ze jestem wlascicielem pieknego mieszkania, ktore podobnie tak jak Ty kupilem za gotowke.

Mianowicie jak deweloper rozwiaze temat z kaluzami, ktore stoja jak byk w pierwszym etapie.

Czekam z niecierpliwością na usunięcie wady, czyli nową
wylewke i dodatkowe kratki sciekowe bo są wykonane faktycznie według projektu, tylko jakiego projektu!

Takiego, który uwzględnia ewentualne doleczki, zaglebienia i braki.

Pani Ewelino, chce Pani utrzymac dobry wizerunek dewelopera za wszelka cene, tylko czyim kosztem, ludzi którzy posiadaja kredyty na 30 lat.

Prosze Panią o postawienie sie w roli potencjalnego klienta z takim problemem jak mieszkancy pierwszego etapu, a nastepnie o trzymanie dobrego wizerunku firmy.

I tak jestem szczesliwym nabywcą pieknego mieszkania!!!

Pozdrawiam przyszlych sąsiadów!
addicted
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 08 paź 2016, 19:02

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 07 gru 2016, 22:24

Addicted - naprawde patrze na to w sposob wlasciwy i chce, bysmy wszyscy byli zadowoleni z zakupu mieszkania. I nie ma na to wplywu forma platnosci za nie :) Nie wiem, jakie masz doswiadczenie z deweloperami, ale zmiany o ktorych piszesz kosztowalyby bardzo duzo (jak kazda ingerujaca w projekt zreszta) i nikt nie zgodzi sie latwo na ich wykonanie a "spychologia" odpowiedzialnosci to tez klasyka w trojkacie inwestor-wykonawca-projektant. Ale powtarzam - szacun dla wszystkich, ktorzy na podstawie "kaluz" stwierdzaja, ze zostaly popelnione jakies bledy wykonawcze czy projektowe, nie chce ponownie cytowac Pisula, ale czy nie przesadzacie? Kolego Pisul - kolega sie nie gniewa- i tak dostanie sie mnie ;) .

Mam nieco zdjec swiezutkich i rownie swieza obserwacje - wczesniej myslalem, ze nowe szklo balkonow najkorzystniej wygladac bedzie lsniac w pelnym sloncu - mylilem sie. Najkorzystniej wyglada, gdy robi sie ciemniej, zwlaszcza teraz- prawie zima, gdy widac ich wlasciwy odcien a subtelnie polyskuje tez odbitym swiatlem sztucznym. Trudno to uchwycic, ale na zdjeciu widac ten odcien barierek na najwyzszym pietrze od nieoslonecznionej polnocy.

Obrazek

Demontaz rusztowan ze sciany wsch. na G, na calym drugim etapie rusztowania zostaly juz tylko na H. Blok G lada chwila zaprezentuje sie w pelnej krasie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

H ma jeszcze rusztowania od zachodu i nieco od poludnia.

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Anna » 07 gru 2016, 22:35

Nasz Gaj pisze:Witamy!
Faktycznie mieliśmy z tym problem na samym początku, ale tylko dlatego, że nie chodziła wtedy wentylacja w garażu. Teraz, gdy jest wszystko włączone i odpowiednio skoordynowane, problem jest niewielki, choć z racji tego, że budynek jest nowy może jeszcze chwile występować


A ja chciałam zapytać dlaczego ta wentylacja w garażu nie chodziła? Może to jest sedno sprawy?
Przy nowym bloku gdzie wszystko jeszcze schnie i będzie schło czy nie powinna działać ciągle ?
Pozdrawiam
Anna
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 16 maja 2016, 8:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 07 gru 2016, 22:42

Aniu, z tekstu pani Eweliny wynika, ze nie byla jeszcze gotowa w pelni do wlasciwej pracy.

Prace pomiedzy blokami troche oslably, co jest zrozumiale. Czekamy na zapowiadany powrot jesieni.

Obrazek

Trwa izolacja hydrotermiczna fundamentow steinodurem bloku H. Na drugim planie widac silosy z tynkami Kreisela znak, ze w blokach III etapu trwa tynkowanie.

Obrazek

Na F - jak wczesniej juz zauwazono tutaj- trwa budowa top-apartamentu. Pracuje zuraw.

Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 07 gru 2016, 22:50

Rusztowania pna sie do gory, wraz z termoizolacja na D.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: foreigner » 07 gru 2016, 23:24

Dobra, przyznaję, że nie doczytałem o tych wentylatorach. Skupiam się głównie na postach vicomte ;)
Jakieś wytłumaczenie jest z tymi wentylatorami. Więcej nie gadam bo garażu podziemnego nie mam, a komórkę to jedną na 7 mieszkań.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 466
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: addicted » 08 gru 2016, 13:38

Vicomte- jak zwykle szacun dla Ciebie za fotki z postępów na budowie! i jesli mozna to prosze o kilka zdjec z III etapu a dokladnie budynek E kierunek N/E.
Pozdrawiam
addicted
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 08 paź 2016, 19:02

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 gru 2016, 19:53

Addicted, zalatwione - sprobuje w najblizszym czasie, na razie koncentruje sie na drugim etapie, bo wykonawca toczy pasjonujaca rywalizacje z natura. Zrobilo sie mniej zimowo - od razu rozpedzily sie prace pod budynkiem C przy murkach ogrodkow przy "mieszkaniowej" czesci parteru i budowa alejki, biegnacej pomiedzy drugim i pierwszym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Budynek H, ostatnie, historyczne zdjecia z rusztowaniami ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 gru 2016, 20:11 przez vicomte, łącznie zmieniany 1 raz
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 gru 2016, 20:04

Przy spoznionej scianie budynku G "odpoczywa" winda, ktora ma duze zaslugi w jej budowie a na samej scianie trwaja prace przy okleinie elewacyjnej.

Obrazek
Obrazek

Trwaja intensywne prace ziemne przy drodze od wschodniej strony osiedla.

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Anna » 08 gru 2016, 20:08

vicomte pisze:Aniu, z tekstu pani Eweliny wynika, ze nie byla jeszcze gotowa w pelni do wlasciwej pracy.


Może jestem za bardzo dociekliwa tylko dlaczego nie była gotowa skoro blok juz rok jest oddany do użytku?
Brak okien i oczywiście wilgoć z samochodów i spalin samochodowych to na mój rozum nawiewy to taki must have.
Anna
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 16 maja 2016, 8:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości