[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Ziom_82 » 17 cze 2017, 19:27

Witam Panowie czy w drugim etapie będą malowane klatki (raz jeszcze) oraz ściany garaży podziemnych ?
Byłem z ciekawości obejrzeć wykończenie i nie przekonał mnie ten 'minimalizm'.
Ziom_82
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 08 mar 2017, 13:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 17 cze 2017, 20:53

milypan pisze:Dobry widok jest jedynie w stronę południową, w stronę miasta nic nie widać bo budynki są za niskie - widać tylko połacie betonu (hipermarkety i nowe miasto)


Jak dla mnie budynki sa wystarczajaco wysokie, by widok byl extra, szczegolnie noca, takze w strone polnocna- widac np. swietnie iluminacje Mostu Mazowieckiego. Aczkolwiek zgodzic sie moge, ze sa/buduja sie w miescie budynki, ktore maja/beda mialy lepszy widok ;)

grizli pisze: Z mojego doświadczenia wynika, że na 100 mieszkańców zawsze znajdzie się kilku, którzy za punkt honoru stawiać sobie będą parkowanie jak najbliżej klatki i jedyny sposób na takie osoby to przeszkoda w postaci słupków, szlabanu, donnic z roślinami, itp. - cokolwiek co czyni parkowanie przed klatką ciut trudniejszym niż parkowanie kilkanaście metrów dalej na wyznaczonych miejscach. :)


Przeszkody fizyczne sa raczej niemozliwe- przepisy zabraniaja, sluzby jakos musza dojechac. Zawsze mozna to inaczej egzekwowac, jest w miescie osiedle, gdzie np. lamiacym zakazy parkowania pracownicy Zarzadcy dziabia naklejki na szyby, ktore baaardzo trudno usunac :D

Ziom_82 pisze:Witam Panowie czy w drugim etapie będą malowane klatki (raz jeszcze) oraz ściany garaży podziemnych ?
Byłem z ciekawości obejrzeć wykończenie i nie przekonał mnie ten 'minimalizm'.


Witamy Ziom_82, jak masz mozliwosc wejscia do I etapu, mozesz sobie zobaczyc tapety, ktore beda tez stosowane na klatkach w kolejnych etapach.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 17 cze 2017, 22:37

Szymon wawa pisze:A kto powiedzial , ze wiekszosc jest na wynajem ? Nie sadze zeby az tyle ludzi kupowalo mieszkania na wynajem.Mysle ze duza czesc to ludzie mlodzi ktorzy kupoja swoje pierwsze lokum. Mysle ,ze w tej sprawie mogli by sie wypowiedziec lokatorzy z pierwszego etapu, ile tam mieszkan podnajmuja studeci ??


niestety większość mieszkań w I etapie jest na wynajem na szczęście nie tylko przez studentów ale jednak
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Ziom_82 » 18 cze 2017, 12:49

Witam, nie zabardzo mam jak wejść bo klatki pozamykane. Czy jest ktoś z obecnych kto mógłby mnie wpuścić ? Poprostu jestem ciekaw jak finalnie wykończone zostały klatki i garaże.
Ziom_82
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 08 mar 2017, 13:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Staszek Anioł » 18 cze 2017, 15:37

Ziom_82 pisze:Witam, nie zabardzo mam jak wejść bo klatki pozamykane. Czy jest ktoś z obecnych kto mógłby mnie wpuścić ? Poprostu jestem ciekaw jak finalnie wykończone zostały klatki i garaże.

kolego Ziom82 jesli jesteś naszym nowym sąsiadem zapewne juz dostałeś klucz jesli nie to nasze osiedle to nie muzeum a dzis niestety nie ma dni otwartych dla naszego osiedla ani bezpłatnej nocy muzeów więc posiłkuj sie tylko zdjeciami lub postami forumowiczow-lokatorow pozdro :)
Staszek Anioł
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2016, 23:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Ziom_82 » 18 cze 2017, 16:17

Staszek Anioł pisze:
Ziom_82 pisze:Witam, nie zabardzo mam jak wejść bo klatki pozamykane. Czy jest ktoś z obecnych kto mógłby mnie wpuścić ? Poprostu jestem ciekaw jak finalnie wykończone zostały klatki i garaże.

kolego Ziom82 jesli jesteś naszym nowym sąsiadem zapewne juz dostałeś klucz jesli nie to nasze osiedle to nie muzeum a dzis niestety nie ma dni otwartych dla naszego osiedla ani bezpłatnej nocy muzeów więc posiłkuj sie tylko zdjeciami lub postami forumowiczow-lokatorow pozdro :)



Uśmiałem się. Daruj sobie te 'grzeczności'. Nie macie zamkniętego osiedla można chodzić do woli i oglądać. A z klatką to nie problem wystarczy poczekać aż ktoś wejdzie/wyjdzie no chyba że robisz tam za ciecia ?
Ziom_82
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 08 mar 2017, 13:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: major » 19 cze 2017, 10:44

pisul pisze:Fajne widoczki z górnych pięter będą mieli mieszkańcy, cały RZ jak na dłoni:








super widoki fajny filmik, skąd taki materiał?

Ogólnie osiedle mi sie bardzo podoba, okolica spoko, lokalizacja jak dla mnie w sam raz jeżeli chodzi o dojazd do pracy
major
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 19 cze 2017, 10:42

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 19 cze 2017, 13:15

Jak to skad wlasciciel apartamentu je nagral bo przeciez nikogo innego tam nie wpuszczaja
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 19 cze 2017, 13:50

Emi, wpuszczaja, wystarczy ladnie poprosic, sfilmowalem widok z calego pietra (jest pare postow nizej)- pewnie mi nie uwierzysz, ale wyobraz sobie, ze tyle mieszkan w NG nie kupilem, choc chcialbym ;)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: YURI » 19 cze 2017, 21:17

Witam

Jak niżej, jeżeli ktoś by chciał odsprzedać garaż to jestem chętny odkupić. Po więcej informacji proszę dzwonić. Pozdrawiam
Załączniki
Kupie.png
Kupie.png (71.06 KiB) Przeglądany 3325 razy
YURI
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 19 cze 2017, 21:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości