[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: etka2 » 19 maja 2017, 6:32

Niestety,Szymon wawa,drugi etap ma bardzo niskie murki,zostawione jako goły beton,tylko ładnie nazwany"architektoniczny"Podobno nawet nie bedzie malowany.A niestety,różni sie kolorami,ma brzydkie żółtawe zacieki.Do tego jest bardzo niski zewnątrz i wewnątrz.Siedząc na tarasie,człowiek w całosci jest widoczny.Tego juz zmienic sie nie da,ale o pomalowanie go od wewnatrz/nawet w kolorze betonu,by wyrównac kolor/trzeba będzie chyba powalczyć.
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 19 maja 2017, 9:33

Toya pisze:Wydaje mi się, że to niemożliwe, aby pozostały takie niezabezpieczone pośrodku placu zabaw. Przecież rozpędzone dziecko może zrobić sobie krzywdę uderzając o to coś. Wiele inwestycji oglądałam na tym forum, ale z czymś takim jeszcze się nie zetknęłam :(


Nie wiem, czy te wentylacje to rzeczywiscie debiut, jakiego swiat nie widzial, ale dobrze sie kolezance wydaje- wykonawca zapewnia, ze oczywiscie beda zabezpieczone.

Ale w to novum na swiatowa skale watpie, bo ten juz chyba zna terenowe wyloty a nawet czerpnie wentylacji...Szkoda, bylibysmy slawni ... :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 19 maja 2017, 10:10

Się Państwo czepiają. Jak dzieciaki będą chciałby pobawić się w załogę promu kosmicznego to będzie jak znalazł - otoczenie iście księżycowe.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: grizli » 19 maja 2017, 10:19

etka2 pisze:drugi etap ma bardzo niskie murki,zostawione jako goły beton,tylko ładnie nazwany"architektoniczny"Podobno nawet nie bedzie malowany.


Etka2, nie wiesz, czy wyższe murki zewnętrzne, te przy garażach, schodach, klatkach schodowych będą okładane tym kamieniem/klinkierem, który zastosowany został przy budynkach A i B? Zakładałem, że tak, ale po tym jak zobaczyłem monstrualne konstrukcje na placach zabaw, a teraz przeczytałem o gołym betonie, to wszystkiego po NG Development się spodziewam. Dodam, że na wizualizacjach mamy kamień/klinkier również na niskich murkach.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: lemac » 19 maja 2017, 11:04

Rozumiem, że taka wentylacja nie jest nowością i jest potrzebna przy tak dużych garażach, ale zaprojektowanie tego w ten sposób, o tak dużej powierzchni, w centralnym punkcie osiedla, gdzie miały być tereny zielone/rekreacyjne oraz place zabaw jest tragiczne. Plac zabaw według zapewnień też miał być bardziej rozbudowany, a postawiono kilka sprężynek, piaskownicę oraz "przeogromny" domek (większe można znaleźć na ogrodach koło domu), kosztem "rewelacyjnych" wentylacji. Prawdopodobnie nie będzie też bezpiecznej nawierzchni na placu, tylko sama trawa. Tych kilka elementów "naszego placu zabaw" musiało kosztować majątek.
lemac
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 11 maja 2017, 13:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: grizli » 19 maja 2017, 11:20

Co do placów zabaw, wczoraj spacerując po Nowym Mieście zwróciłem uwagę na to, że urządzenia zamontowane między różnymi wieżowcami, czyli domki, karuzele itp. są większe i prezentują się o wiele lepiej niż nasze, ale może to dopiero początek wydawania 7 mln złotych na zagospodarowanie osiedla. ;)

Zagospodarowanie osiedla oraz nasadzenie zieleni ma kosztować aż 7 mln zł. Z tej kwoty ponad 5 mln zł deweloper zarezerwował na przygotowanie terenów zielonych, w tym placów zabaw. Zostaną zorganizowane tak, aby każda grupa wiekowa dzieci znalazła tu coś dla siebie. Bezpieczne place dla najmłodszych będą budowane osobno od atrakcji zaplanowanych dla starszych dzieci.


Źródło: http://www.nowiny24.pl/serwisy/nasz-gaj/informacje/art/9121072,nasz-gaj-zielone-osiedle-przyjazne-mieszkancom,id,t.html
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 19 maja 2017, 13:01

Sasiedzie grizli, apele do powstrzymania sie z ocennymi komentarzami i dania szansy deweloperowi/wykonawcy do efektu koncowego juz tutaj wybrzmiewaly, sadze, ze moze sobie je sasiad spokojnie odpuscic. Slabo dzialaja ;)

Zas czasy, w ktorych budowano jak w NM minely juz chyba b e z p o w r o t n i e ...

Taki mamy klimat, nic nie poradzimy :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: addicted » 19 maja 2017, 21:38

Podtrzymuje wypowiedz vicomte "poczekajmy na efekt koncowy" :idea:
addicted
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 08 paź 2016, 19:02

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: giver » 19 maja 2017, 21:56

Stan z dziś, budynek E
Obrazek

Bydnek F
Obrazek
Obrazek

Przestrzeń pomiędzy budynkami G i H
Obrazek

Budynek H
Obrazek

Prace porządkowe przy budynku C
Obrazek

Wejście do budynku C z "obrobionymi" murkami przy schodach
Obrazek

Wjazd do garaży dla budynków C i D
Obrazek

Wjazd do garaży dla budynków E i H. Wygląda na to, że mieszkańcy II etapu, bloku E jest chwilę poczekają na swoje miejsca postojowe.
Obrazek

Na koniec integracja chodników I i II etapu, coś co mi się bardzo nie podoba...
Obrazek
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: paul202 » 19 maja 2017, 23:04

Na moje to tego łączenia nie będzie, chodnik pierwszego etapu będzie ucięty tam, bo inaczej by nie robili krawężnika na 20 cm tylko po prostu spad pod kątem.
paul202
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 27 lis 2016, 15:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości