[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 06 cze 2017, 19:33

Na osiedle przyjechal kompozyt- nie liczac garazow- rozpoczal sie ostatni akt budowy II etapu, czyli wykanczanie tarasow parterow i najwyzszych pieter przez rzeszowska firme Vega.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: KWK » 08 cze 2017, 11:36

Hmm, takiego standardu nie spodziewałem się po najnowocześniejszych mieszkaniach w Rzeszowie. Takie skrzynki na listy to u mojej babciu w mieszaniu z lat '70-tych są. Jak dla mnie duża porażka. Co Wy na to, podoba się Wam to?
Załączniki
Nasz Gaj - skrzynki.jpg
Nasz Gaj - skrzynki.jpg (134.08 KiB) Przeglądany 3755 razy
KWK
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 17 lut 2016, 8:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 cze 2017, 11:40

Czekamy na nowy outlook naszych ogrodkow.

Obrazek

II etap moze smialo juz podawac nowe adresy do korespondencji, skoro bloki zaistnialy juz w swiadomosci roznosicieli ulotek, poczta pewnie juz tez doreczy, kod 35-329 :)

Obrazek
Obrazek

Systemy wentylacyjne na dachach sa mnie spektakularne.

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 cze 2017, 11:48

.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2017, 11:55 przez vicomte, łącznie zmieniany 1 raz
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 cze 2017, 11:54

A tak widac swiat z najwyzszych pieter NG:







vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: milypan » 08 cze 2017, 12:06

emi pisze:Cd

Obrazek


Ten parking już tak będzie wyglądał? Wracając do tematu popatrzcie jak wygląda to w skyresie czy ap zamkowych .

Obrazek

Skyres:
Obrazek
milypan
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 13 wrz 2015, 13:05

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 08 cze 2017, 12:34

milypan pisze:Ten parking już tak będzie wyglądał? Wracając do tematu popatrzcie jak wygląda to w skyresie czy ap zamkowych


Nie- beda naklejac jeszcze zolto-czarne, obowiazkowe naklejki ostrzegawcze ;)

Ale mowiac powaznie- to foto ze Skyresu zrolowalo mi skarpetki (stopki wlasciwie)...

A nie jest to czesc biurowa? Czyli ta slynna klasa A? Bo rysunki przedstawiaja raczej urzednikow z teczkami od Wittchena.... ;)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: emi » 08 cze 2017, 14:49

Ha przynajmiej raz pochwale developera w 1 etapie skrzynki na listy sa wmurowane w sciane ;)
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Szymon wawa » 08 cze 2017, 16:09

Vicomte.Przeciez to nie ma znaczenia ,ktora to czesc parkingu.Golym okiem widac roznice w estetyce,pomimo ze jest to tylko parking. Jakosc wykonczenia jest widoczna golym okiem (epoxy na podlodze, swiatlo, instalacja mechaniczna). Nie Wiem jak to sie ma do ceny a m2 ale pewnie jest duza roznica.
Szymon wawa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 06 sty 2016, 17:39

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: grizli » 09 cze 2017, 10:01

KWK pisze:Hmm, takiego standardu nie spodziewałem się po najnowocześniejszych mieszkaniach w Rzeszowie. Takie skrzynki na listy to u mojej babciu w mieszaniu z lat '70-tych są. Jak dla mnie duża porażka. Co Wy na to, podoba się Wam to?

Moim zdaniem skrzynki na listy nie są złe, ale fakt, że w I etapie prezentują się o wiele lepiej. W ogóle standard w zakresie stosowanych materiałów mógłby być lepszy, bo same budynki są przepiękne, na mój gust numer 1 w Rzeszowie, a takie elementy jak przeciętne płytki na posadzkach na klatkach, pseudo beton architektoniczny, do bólu surowe wykończenie garaży i kilka innych szczegółów, trochę z tą dobrą architekturą i ciekawymi założeniami osiedla się gryzą.

Ale jako klient nie powiem, że jestem rozczarowany, bo podobnego, niewygórowanego standardu wykończenia się spodziewałem, gdy oglądałem budynki I etapu (posadzki na klatkach i nity na balkonach od razu zwróciły moją uwagę) i podejmowałem decyzję o zakupie mieszkania w III etapie. Z perspektywy czasu i postępów na budowie, widzę, że niektóre rzeczy wyglądają lepiej niż sądziłem, niektóre gorzej. Tak czy inaczej, bardzo się cieszę, że rok temu mój wybór padł na Nasz Gaj i nie zmieniłbym go na inne osiedle, bo mimo tych niedociągnięć w standardzie (na razie trudno ocenić skalę, gdyż budowa trwa), to osiedle będzie prezentowało się naprawdę super! :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości