[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: aigor » 18 lis 2017, 0:29

Witam

Kto jest zarzadca III etapu (blok F) ?

Dziekuje za informacje
aigor
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 28 lut 2017, 21:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: django » 18 lis 2017, 19:54

To są jakieś śmieszne oszczędności jeden czujnik lpg kosztuje jakies 350 zl niech bedzie 400 z montazem. Okablowanie i tak sie robi bo są czujniki CO. Takze oszczędności dewelopera na elektryce w przypadku np takiego garazu jaki jest na NG pod jednym blokiem wyniosly by dokladając zysk wykonawcy max 8 tys.

Nie wiem jak z wentylacją. Przepisy ktore przytoczyl @pisul mówią jedynie o wentylacji mechanicznej wlączanej po przekroczeniu dopuszczalnego stęzenia gazów co jest na kazdym garazu (tlenek węgla). Rozwinięcie tego o LPG to tylko kwestia dolozenia czujników propan butan.

Są jednak i tacy którzy chcą na tym oszczedzac.

Zobaczcie sobie filmiki o wybuchowosci LPG. Jest tam porównanie z wybuchowością oparów benzyny. Ta druga materia ma zdecydowanie większą siłę jak gaz. Z resztą wystarczy sobie porownać budowę zbiornika LPG w porównaniu do zbiornika benzynowego zeby zastanowić się nad tym co stwarza większe zagrozenie
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 21 lis 2017, 11:52

Kolego Pisul- specjalnie dla kolegi, niestrudzonego entuzjasty i propagatora miejscowej deweloperki, mini-foto relacja z postepow budowy naszego outdoor fitness center czy raczej street workout ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: OloB » 22 lis 2017, 13:17

Wow! Jestem przemile zaskoczony. Spodziewałem się przyrządów typu orbitrek, jakiś twist czy inne tego typu urządzenia dla seniorów (z całą sympatią dla przedstawicieli starszego pokolenia :) ). Tymczasem otrzymujemy plac do pompowania muskułów i budowania ogólnie pojętej tężyzny :!:
No to jak szanowni sąsiedzi - kiedy organizujemy osiedlowy turniej ćwiczeń na drążkach??? 8-)
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 22 lis 2017, 22:28

Fajna sprawa, za to należą się pochwały :)
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Tomek » 23 lis 2017, 12:29

Mam tylko nadzieję, że będzie odpowiednia nawierzchnia gumowa a nie trawa jak na placu zabaw...
Tomek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 18 sie 2015, 8:46

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 23 lis 2017, 14:43

Tomek- dopilnujemy u inwestora, odwolamy sie do jego poczucia estetyki i odpowiedzialnosci za nasze zdrowie :)

OloB- u've challenged me- pompki szwedzkie czy muscle up'y? :)

Koleczka gimnastyczne juz wisza i czekaja na smialkow ;-)

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Adammo17 » 24 lis 2017, 12:33

Właśnie ze na NG jest z tym parkowaniem LPG problem, bo zarządca czyli Metalowiec daje do podpisu mieszkańcom jakiś dokument pisany przynajmniej 20 lat temu, jest to instrukcja użytkowania i napisane jest w niej że nie wolno parkować z LPG, mówiłem o tym przy spotkaniu mieszkańców z Zarządcą a on to kompletnie zignorowal i powiedział że nie będzie modyfikowal papierów. Jest to bezczelne zachowanie, gdyż garaże NG mają wyciągi i można tam parkować z LPG. Najlepsze jest to że właściciele mieszkań podpisali ten dokument bo go kur... nie czytali wogole. Ja nie podpisałem mimo że mam diesla.
Adammo17
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 07 lip 2017, 10:30

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Buka » 25 lis 2017, 8:59

Wróćmy do tematu na kolejnym spotkaniu, ew. porozmawiajmy na Takka.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: django » 25 lis 2017, 14:41

Bądźcie nieustępliwi nie po to zapłaciliście za instalację detekcji LPG w garażu żeby was teraz zrobili w balon.
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości