[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: DZEJKOP » 13 sty 2017, 9:02

Mariusz pisze:Kolego dzejkop nie wiem skąd przyjechałes ale ogólnie w mieście świecą się latarnie gdy jest ciemno więc nie wiem skąd jakieś głupie pomysły żeby gasic latarnie w środku nocy.

Kolego ja nie wiem skąd Ty przyjechałeś,że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gdyż nie pisałem nic o wyłączeniu lamp w środku nocy, tylko o skróceniu tego czasu, to jest znaczna różnica. Po za tym takie i inne ustalenia powinny być podejmowane na spotkaniu z zarządcą, większością głosów, a nie indywidualnie przez telefon
DZEJKOP
Świeżak

Na forum od: 24 maja 2016, 19:51

Postautor: Mieszkaniec » 13 sty 2017, 11:36

Moi Drodzy
Nasz wspólny Kolega - Sąsiad stworzył Grupę zamkniętą dla Nas mieszkańców po to by sprawy osiedla poruszać tam :) Myślę, że sprawy związane z zarządcą nie powinny widnieć na forum publicznym :)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 07 gru 2015, 20:33

Postautor: Mariusz » 13 sty 2017, 16:40

Kolego dzejkop latarnie po to są na każdym osiedlu żeby świeciły gdy jest ciemno i chyba jest to oczywiste. Ludzie różnie pracują i nikt nie będzie wychodził lub wracał z pracy po ciemku. Takie rzeczy nie muszą być przeglosowywane bo to jest logiczne, świecą gdy jest ciemno nie świecą gdy jest jasno. Mieszkam tu już 4 miesiące i bez oświetlenia to osiedle wyglądało jak"osiedle widmo" Musimy szukać oszczędności gdzie indziej(zmiana zarządcy) a nie na tak oczywistej rzeczy jaka jest oświetlenie
Mariusz
Świeżak

Na forum od: 12 sty 2017, 21:28

Postautor: aga s » 14 sty 2017, 19:32

ja jestem z budynku H.
Jestem też za spotkaniem tylko m jeszcze nie mieszkam tam więc proszę o informację jak coś będzie.
Może ktoś na tym forum to jest z budnku H to dajcie znać.
aga s
Świeżak

Na forum od: 14 sty 2017, 19:22

Postautor: resov » 12 paź 2017, 8:00

Ta inwestycja jeszcze jest w trakcie realizacji? :o Jeżeli nie, to może czas na "porządki"? :D
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 30 lis 2014, 18:15

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane