[ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 05 lut 2019, 17:42

Tam będzie przedszkole na 100%. Mam tą informację od dewelopera i w wyszukiwarce RWDZ też jest pozwolenie na budowę przedszkola
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 05 lut 2019, 17:45

Lepsze przedszkole niż kolejny blok ;) w Rzeszowie należy się cieszyć z takiego kierunku.
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: uroczy » 05 lut 2019, 19:05

a co to za przedszkole dokladnie? i czy orientujecie się jak wysoki ma byc ten budynek?
uroczy
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 15 lis 2018, 9:12

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: motyl » 05 lut 2019, 23:02

pogodynka pisze:Jesli by był faktycznie żłobek/przedszkole to pomysł beznadziejny bo tego w okolicy ich nie brakuje. Brakuje natomiast zwykłego spożywczego sklepu lub apteki

Apteka na razie raczej tam nie powstanie, warunkiem jest odległość min. 500m. od innej istniejącej apteki i min. 3 tysiące mieszkańców na aptekę, jeżeli nie ma tyle osób to min. 1 km, na Granicznej macie 2 apteki jakieś 3 minuty spacerem.
motyl
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 lip 2018, 22:41

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Akacja85 » 17 lut 2019, 13:21

Bardzo interesuje mnie ta inwestycje, czy ktoś może wrzucić aktualne zdjęcia z budowy?
Zastanawia mnie bardzo bliska odległość między blokami - w szczególności pomarańczowe bloki developresu vs szerbud.
Ceny tych mieszkań są dość wysokie (powyżej 6 tys. za m2). W internecie brak opinii na temat tej firmy - ma ktoś jakieś doświadczenia?
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 17 lut 2019, 15:29

To te ceny dość sporo podskoczyly, bo pamiętam, że były po około 5tys. Ten blok będzie bardziej przeszkadzał mieszkańcom Developeresa niż odwrotnie bo z tego co pamiętam główny taras mieszkań Szerbudu wychodzi na te malutkie szare bloczki a w nich akurat z tej strony są chyba tylko sypialnie i nie ma żadnych balkonów. I jeśli tam zostały jeszcze jakieś mieszkania to mnie bardzo dziwi. W tej lokalizacji sprzedają się bardzo szybko, co widać po developeresie, NG i energeryku. Sprzedane wszystko przed zakończeniem budowy.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Maja » 01 mar 2019, 9:49

Akacja85 pisze:Bardzo interesuje mnie ta inwestycje, czy ktoś może wrzucić aktualne zdjęcia z budowy?
Zastanawia mnie bardzo bliska odległość między blokami - w szczególności pomarańczowe bloki developresu vs szerbud.
Ceny tych mieszkań są dość wysokie (powyżej 6 tys. za m2). W internecie brak opinii na temat tej firmy - ma ktoś jakieś doświadczenia?


Ciężko wrzucić zdjęcia z budowy, bo otoczyli ją blaszanym ogrodzeniem. Póki co szybciej lecą chyba z budynkiem przedszkola. Jak mi się uda zrobić zdjęcie przy otwartej bramie, to wrzucę :D Musiałby zrobić zdjęcie ktoś z wyższych pięter Uroczego.
Odległość między blokami jest niestety bardzo mała. Jeśli balkony są od strony południowej, to wychodzą na parking szarych bloczków. Niestety ale ja z tego parkingu widzę, co ludzie mają w mieszkaniach w pomarańczowym developresie, więc mieszkańcom szerbudu pewnie będę mogła przybić piątkę przez ogrodzenie ;) Myślę jednak, że każdy kupujący mieszkanie w tych budynkach jest tego świadomy. Cena wg mnie bardzo wysoka jak za tak małą prywatność i do tego fatalną drogę dojazdową.

Edit: fotka z drogi na szybko
Obrazek
Maja
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 29 paź 2018, 9:58

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 01 mar 2019, 15:33

Z tego co widać z balkonów to niestety mają problem z wodą gruntową, od poniedziałku do piątku wypompowują i koparka coś tam kopie, wywrotki coś wywożą, ale nie widać jakichś mega postępów. Zresztą na budowie NG też wiecznie basen.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Akacja85 » 05 mar 2019, 19:10

Czy ktoś z osób mieszkający w sąsiedztwie może potwierdzić - dalej wypompowywana jest woda? budowa stoi?
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 06 mar 2019, 11:31

Mogę potwierdzić, że ruszyły wykopy. Woda jakby się uspokoiła, więc może baseny na budowie były związane bardziej z roztopami, niż wysokim poziomem wód gruntowych.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości