[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 21 kwie 2024, 19:49

ktos wie co planowane jest w usługach na parterze w tym najwyższym budynku ktory toi najblizej agata meble ? ( cały parter budynku planowany jest na usługi ) wie juz moze ktos co sie tam może znalezc ?

Pisul, raportuj jak Pan Bóg przykazal :) :)
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradp » 21 kwie 2024, 20:07

Deweloper nie planuje jaki biznes moze sie otworzyc w sprzedawanym lokalu. W szczególności gdy nie wszystkie są jeszcze sprzedane.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 21 kwie 2024, 22:31

Z tego co widzę na stronie firmowej inwestycji jest a raczej było dostępnych 6 lokali usługowych na parterze z czego już tylko z 6 zostało 3.



Obrazek



Powierzchnie mają około 100-120m2. Ale co w poszczególnych będzie i kto już zdążył zaklepać dla siebie poszczególne lokale jakie firmy? Kto to wie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 kwie 2024, 13:37

Ale mają genialną sprzedaż. Jeszcze chwila i nie będą mieli co sprzedawać :lol: W RZ powinien byc zakaz budowania nisko, szkoda działek. Maleństwa miałyby po 80-100m i tak wszystko by się sprzedało ;)
Oby pomyśleli nad kolejnymi etapami:



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradp » 23 kwie 2024, 15:53

krolik pisze: to co sie dzieje od kilku lat w rzeszowie to jest tworzenie miasta jak w indiach, wszysto na hura, bez ładu, bez składu, bez dróg, bez architektury, bez planu zagospodarowania, bez wygladu, jak dzikie indie kraj smierdzacych , zacofanych dzikusow )

Tutaj się nie zgodzę. Całkiem odleciałeś.
Jest plan na miasto. Plan na miasto modernistyczne skoncentrowane na ruchu samochodowym. Wszystkie środki są pakowane w infrastrukturę samochodową. Mamy strefowanie. Brakuje jeszcze autostrady w centrum miasta ale nad tym już Fijołek pracuje na kwiatkowskiego. Architektura przecież idealnie przedstawia ideę fabryki do mieszkania. Ale w Rzeszowie jeszcze nie czytali "miasta ogrody" więc budynki nie są jeszcze zatopione w zieleni.
Cała idea się skompromitowała już dawno na zachodzie ale u nas przedstawia się je jako nowoczesne trendy.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pjw » 23 kwie 2024, 16:33

Poziom wypowiedzi i kultura osobista dwa posty powyżej jest gorzej niż żenująca. ####skasowany####
Abstrahując od poglądów... podejście, agresja i ignorancja jest po prostu niezgodna z regulaminem. Proponuję się zapoznać, jest prosty i krótki.
Przepraszam za off-topic, każdy wyraża swoją opinię, i nie ja tu sprzątam, ale na takim poziomie, mi, i pewnie większej grupie ludzi nie będzie się chciało być tego częścią.
pjw
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 15 mar 2022, 21:19

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradp » 23 kwie 2024, 17:41

krolik pisze:nie ma drog, nie ma obwodnic, nie ma nawet miejsc parkingowych

aby potem
krolik pisze:nie ma ZADNEJ ALTERNATYWY dla jazdy i dojazdow autem do pracy


No to chyba pasowałoby się zdecydować :D. Kolega chciałby mieć ciastko i zjeść ciastko.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 23 kwie 2024, 18:56

####nie cytujemy postu po poście !!!####

Kolego. czytaj ze zrozumieniem. swiat nie jest biało czarny, nie jest tak ze wszystko jest albo dobrze, albo zle, i nie ma nic posrodku.

Napisalem wyraznie, korki sa olbrzymie, wiec dojazd do pracy autem jest słaby ( ale w ogole jest, tylko ze wlasnie mega slaby ) bo alternatywy nie ma najczesciej wcale, bo zwyczajnie w Rzeszowie nie ma zadnej komunikacji miejskiej ( 3 autobusy na krzyz to nie jest komunikacja szanujacego sie, cywilizowanego miasta ) poza tym te linie autobusowe i ich rozpiska to zart, ja gdybym mial dojezdzac do pracy ( jasionka ) komunikacja miejska to dojezdzalbym jakies 3 godziny hahahahha wiec prosze mi nie opowiadac głupot ze istnieje tu jakas komunikacja.
Tak wiec dojedzam autem .. i 99% ludzi z mojej pracy rowniez jest zmuszona dojezdzac autem( a wielu z nas chcialoby z checią dojezdzac komunikacja ) lecz innej alternatywy niz dojazd autem w kkorkach nie mamy . ( kolejka to smiech na sali, nawet mi sie nie chce tlumaczyc dlaczego ( kto pracuje w jasionce ten doskonle wie )
a autobusy albo nie jezdza wcale, albo jeden na odpierdol i czas ktory musialbym poswiecic na dojazd takim pseudo transportem zajalby mi jakies 3 godziny :) to ja podziekuje za takie udogodnienie.
Tak wiec kolego KONRADP jeszcze raz napisze to samo co napisalem a ty podsumowales to oklepana regułką pseudo inteligentow ze chcialbym miec ciasto i zjesc ciastko.
Tak, w rzeszowie brakuje drog, obwodnic, drog dojazdowych, osiedlowych, parkingow ( i to jest FAKT )
I tak, nie ma alternatywy dla jezdzenia autem ( bo pomimo korkow do tej pracy z trudem ale sie dostane , a komunikacją nie dostane sie wcale lub po 3 godzinnych przeiadkach + pol trasy na nogach :) wiec komunikacji nie ma, a dojazdy autem to bolaczka 90% Rzeszowian.
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 24 kwie 2024, 6:29

Kolega krolik, wylewajac swoje frustracje, obraza innych. Juz za to tylko powinien dostac bana.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1522
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 24 kwie 2024, 7:04

Ja natomiast musze wyrazić poparcie w 100% dla krolika. Nie jesteś sam ze swoimi przemyśleniami. Panowie powyzej to chyba nie mieszkają w mieście, a co najwyzej poczytują o budowach tutaj. Jeśli straszycie kgooś banem to naszego Vipka ktory nie raz zamieszczał tutaj posty na pograniczu łamania prawa i pewnie już nawet zasadne do zgłoszenia w prokuraturze.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1373
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 134 gości