[ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kres » 12 gru 2018, 21:35

Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Postautor: Kres » 03 lut 2019, 1:12

Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Postautor: kacper33 » 11 lut 2019, 18:05

Witam, jest tu ktoś kto już kupił mieszkanie? Chciałbym dopytać czy sprawdzaliście wcześniej tego dewelopera oraz firmę Afiko, która zajmuje się pracami? Pytam, ponieważ nie mogę znaleźć opinii o tej firmie, natomiast wcześniejsze komentarze nie są zbytnio pozytywne.

Z tego co widzę sprzedały się już praktycznie wszystkie mieszkania, co raczej powinno dobrze świadczyć o inwestycji.
kacper33
Świeżak

Na forum od: 11 lut 2019, 18:02

Postautor: kryspinus » 12 lut 2019, 17:24

Ja kupiłem mieszkanie, niestety też nie znalazłem żadnych informacji o deweloperze. Ogólnie załatwianie spraw z deweloperem takich jak podpisywanie umowy czy wizyta na placu budowy wyglądała OK. Jak na razie do dewelopera da się dodzwonić i uzyskać jakiekolwiek informacje. Też niepokoją mnie komentarze kolegi Lorka, ale mam nadzieję że pomimo tego wszystko będzie OK
kryspinus
Świeżak

Na forum od: 23 cze 2017, 21:20

Postautor: randomthings » 12 lut 2019, 19:29

Witam, ja także zdecydowałem się na kupno mieszkania w tej inwestycji. Umowa i wszystkie sprawy organizacyjne przebiegały bez zarzutu, podczas rozmowy z kierownikiem budowy też nic niepokojącego nie wynikło i zapewnił mnie, że wszystko jest w najlepszym porządku. Nie jestem fachowcem, ale na pierwszy rzut oka budowa wygląda ok. Także mam nadzieję, że pomimo tych jedynych i niestety negatywnych opinii wszystko będzie dobrze i nie będziemy mieć podobnych problemów..
randomthings
Świeżak

Na forum od: 12 lut 2019, 19:24

Poprzednia

Wróć do Budowa