[ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

[ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kryspinus » 20 sie 2018, 15:57

1. Opis inwestycji

Rozpoczęliśmy budowę nowej inwestycji przy ul. Miłej. Świetna lokalizacja, szybki dostęp do centrum miasta, cisza i spokój.
Wygodne i kameralne osiedle mieszkaniowe w zabudowie szeregowej.
Łącznie proponujemy 11 jednopiętrowych segmentów z liczbą 22 mieszkań. Do każdego segmentu oddzielne wejście do dwóch mieszkań. Do wszystkim mieszkań położonych na parterze przynależeć będą przestronne ogródki, których powierzchnia da szeroki wachlarz do ich aranżacji. Nieruchomości znajdujące się na piętrze będą posiadać dodatkowo antresole z wyjściem na taras. Przed budynkiem znajdować się będzie miejsce postojowe dedykowane do każdego z mieszkań.
Przestrzeń znajdująca się wokół samej inwestycji sprzyja wypoczynkowi, a jednocześnie pozwala na wygodne funkcjonowanie ze względu na znajdującą się w pobliżu infrastrukturę.

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na III kwartał 2019r.

Inwestycja Apartamenty Miła znajduje się w Rzeszowie, ul. Miła 9 (4,3 km od centrum Rzeszowa), sprzedaż prowadzi Apartamenty Miła.

Inwestycja Apartamenty Miła jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Miła pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 56 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 3 786 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

3-pokojowe o powierzchni 56 m2 w cenie od 273 420 zł (5 mieszkań),
4-pokojowe o powierzchniach od 85 do 87 m2 w cenie od 323 760 zł (7 mieszkań).
Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

miejsca postojowe naziemne.
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.


2. Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia: standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, tv kablowa.
Przyroda: informacja u dewelopera.


3. Strona delelopera

https://apartamentymila.pl/

4. Wizualizacje

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kryspinus
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 23 cze 2017, 21:20

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 21 sie 2018, 6:56

Dębicki deweloper. Coraz ciaśniej robi się na rynku rzeszowskim. Coraz większa konkurencja dla miejscowych deweloperów. I dobrze :D
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MateuszB » 24 sie 2018, 11:07

Witam wszystkich. Czy ktoś posiada jakieś informacje o Deweloperze JRW Partners który buduje szeregówki? Jestem mocno zainteresowany kupnem mieszkania i chciałbym poznać jakieś pomocne opinie.
MateuszB
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 24 sie 2018, 11:03

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kryspinus » 29 sie 2018, 22:11

Ja nie doszukałem się w internecie żadnych opinii dotyczących tego dewelopera. A skoro nie ma złych opinii to jest szansa, że to nie oszuści :)

I zaczęli już budowę, tutaj link do wideo :)

https://www.youtube.com/watch?v=FHRHZ_yToBw
kryspinus
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 23 cze 2017, 21:20

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MateuszB » 30 sie 2018, 18:43

Ja po długich zastanowieniach zaryzykowałem i dokonałem wstępnej rezerwacji na dolne mieszkanie z ogrodem :) Teraz z pozytywnym nastawieniem czekam na koniec inwestycji inwestycji :D
MateuszB
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 24 sie 2018, 11:03

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kres » 03 wrz 2018, 21:53

Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lorek » 12 paź 2018, 13:45

Developer buduje na rynku Dębickim. Niestety jakość wykonania jest tragiczna. Z tego co wiem pleś wilgoć w budowanych blokach to podstawa. Różnice w mieszkaniach ściany na odległości sufitu 2 m różnica wysokości 2,5 cm tragedia. wykończenie wokół budynku nawet nie podejmuje tematu. Zapeszam do kontaktu z mieszkańcami w Dębicy. Poza kończeniu i udaniu budynku zapomnijcie o kontakcie telefonicznym z wykonawcą lub deweloperem - tylko przez adwokata. Jedna pozytywna rzecz z zewnątrz piękny wygląd wewnątrz PRL. Nie polecam.
Lorek
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 12 paź 2018, 13:40

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kryspinus » 21 paź 2018, 16:12

Lorek pisze:Developer buduje na rynku Dębickim. Niestety jakość wykonania jest tragiczna. Z tego co wiem pleś wilgoć w budowanych blokach to podstawa. Różnice w mieszkaniach ściany na odległości sufitu 2 m różnica wysokości 2,5 cm tragedia. wykończenie wokół budynku nawet nie podejmuje tematu. Zapeszam do kontaktu z mieszkańcami w Dębicy. Poza kończeniu i udaniu budynku zapomnijcie o kontakcie telefonicznym z wykonawcą lub deweloperem - tylko przez adwokata. Jedna pozytywna rzecz z zewnątrz piękny wygląd wewnątrz PRL. Nie polecam.


Mogę wiedzieć skąd masz te informacje? Bo przed zakupem próbowałem znaleźć jakąś informację o deweloperze w sieci ale nic o nich nie ma
kryspinus
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 23 cze 2017, 21:20

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lorek1 » 16 lis 2018, 21:34

Deweloper jest "mistrzem "w ekonomicznej budowie mieszkań. Zakłada wszystko co jest najtańsze i dostępne na rynku. Np. drzwi o podwyższonym standardzie okazały się najtańsze jakie można było kupić w markecie, mnòstwo budowlanych błędòw i niedoròbek np. wentylacji w bloku brak ( stąd problemy z pleśnią), wykonanie stropów i ścian jest gorsze niż w wielkiej płycie, wszędzie słychać sąsiadów tj. chodzenie, zamykanie szafek , rozmowy. Deweloper lekceważy wysyłane do niego pisma tym samym lekceważąc zgłaszane wady budynku przez mieszkańcòw. To powinno Ci dać obraz Jrw Partners. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zasięgnij języka w Dębicy.
Lorek1
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 16 lis 2018, 21:14

Re: [ul. Miła] Apartamenty Miła (JRW PARTNERS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kres » 01 gru 2018, 18:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Następna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości