[ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Suweren » 25 mar 2019, 19:04

A najwyższy ptaszek to przy jakiej inwestycji pracuje?
Suweren
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 13 lip 2017, 8:47

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 mar 2019, 19:18

Obrazek




Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 02 kwie 2019, 14:35

Na fejsie informują że zostało niewiele. Policzyłem i z 98 mieszkań- sprzedali 81, zarezerwowane 4 a zostało tylko 13 ;)


Obrazek


Przy zaawansowaniu prac maja bardzo dobrą sprzedaż.


Obrazek


Mógł być wyższy, za chwilę nie będą mieli co sprzedawać :lol:
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 02 kwie 2019, 15:04

^^
mógłbyć wyższy, ale deweloper zapowiadał przecież inną inwestycję znacznie wyższą. Może na tym się skoncentruje.


ostatnio coś im wolno idzie (jakieś trudności pewno).
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 02 kwie 2019, 15:36

Budynek trudny w budowie bo wszystko po łuku. Na kamerce Capital Towers dźwig podaje szalunki 9m ścian (budynki od Wisłoka)bo wszystko kwadratowe. Tu to dłużej schodzi ale za to ciekawsza bryła będzie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 02 kwie 2019, 19:24

Faktycznie, ekskluzywne mieszkania. 3 pokoje na powierzchni 44 m/2, sypialnie klitki i mini łazienki. Luksus po rzeszowsku. Tyle się buduje, a znaleźć wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji trudniej, niż igłę w stogu siana :roll:
Ale widocznie deweloperzy dobrze znają preferencje mieszkańców Rzeszowa, bo nadzwyczaj dobrze te klitki się sprzedają.
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 02 kwie 2019, 23:39

Preferencje mieszkańców Rzeszowa? A to tylko mieszkańcy Rzeszowa kupują w nim mieszkania?
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 03 kwie 2019, 10:06

No dobrze..., mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia. Bo nie sądzę, aby napływ inwestorów z innych regionów Polski był znaczący.
Z racji mojego zawodu, mam styczność z projektami deweloperskimi z całego kraju, i wydaje mi się, że na naszym rynku występuje zjawisko wyciskania z powierzchni budynku maksymalnej ilości mieszkań przez deweloperów, czego nie ma np. w Warszawie. Tam mieszkanie 2-pokojowe (nawet w ścisłym centrum, np. Grzybowska) ma 48 -50 m/2 - u nas 30, max 40. Znaleźć mieszkanie 3-pokojowe o komfortowej (dla mnie) powierzchni 70 m/2, w Rzeszowie graniczy z cudem.
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LeszekB » 03 kwie 2019, 11:05

Toya pisze:(...)Bo nie sądzę, aby napływ inwestorów z innych regionów Polski był znaczący.(...)


Sądzę, że to nieprawda, dużo osób z poza Rzeszowa kupuje u nas mieszkania jako inwestycje, przykładem jest choćby Nasz Gaj, gdzie jak chcieli zrobić spotkanie właścicieli mieszkań to mało kto przyszedł, bo właściciele nie mieszkają w Rzeszowie (i , co niepotwierdzone, gdzie jedna pani chyba z Wrocławia kupiła 16 mieszkań w jednym bloku). Capital Towers też w pierwszym rzucie było wystawione tylko na rynek ukraiński i jestem przekonany, że będą mieli duży udział.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 03 kwie 2019, 12:48

Akurat tak się składa, że przeglądałam księgę wieczystą CT i, pomimo że zdarzają się obcobrzmiące nazwiska, nie jest ich wcale tak dużo, jak sugeruje się tutaj na forum (przeliczyłam, że aktualnie niecałe 5% nabywców mieszkań może być Ukraińcami). I wcale nie podważa to mojej tezy, że zdecydowana większość kupujących mieszkania w Rzeszowie, to jednak mieszkańcy samego Rzeszowa i okolic.
A problem z zebraniem się członków wspólnoty wynika z tego, że duża część mieszkań kupowana jest pod wynajem i inwestor jest średnio zainteresowany problemami wspólnoty, jeżeli nie dotyczą go bezpośrednio.
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości