[ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Boolo » 20 maja 2018, 9:39

Ten niebieski budynek to nie wiem co tam jest ale jeśli kamienica to są mieszkania własnościowe i wykupić całość będzie im ciężko a jeśli tak to może zejść im kopę lat i problemów tak jak podkulskiemu w galerii. Raczej szkoda im czasu pozatym miejsca w Rzeszowie dewelopres ma masę więc raczej będą szli tam gdzie uda wykonać szybką inwestycję licząc na zarobek. Tak podobno sprawa z domem od strony wyzwolenia jest dogrywany i tam nad potokiem ma powstać kolejny budynek.
Boolo
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 22 sie 2017, 19:12

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 maja 2018, 17:04

Postęp prac przy L3:



30 marca

Obrazek

31 maja

Obrazek


Kilka zbliżeń nowo budowanego wieżowca:



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 maja 2018, 17:06

... i troszkę z dalsza:



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: macko555 » 03 cze 2018, 14:18

Witam. Jestem amatorem w kwestii kupowania mieszkań. Mieszkałem parę lat w Rzeszowie i marzy mi się inwestycja w moje 1 mieszkanie. Interesuje się budynkiem L4 (bo w L3 nie ma już ciekawego dla mnie metrażu). Myślicie, że dobrym pomysłem jest kupno mieszkania w wieżowcu L4 na 6/7 piętrze od strony drogi Lubelskiej? Za metraż wychodzi około 6tys zł. Mam strasznie poważny dylemat bo lokalizacja mi odpowiada ale nie planowałem kupna w takim wieżowcu i nie wiem czy będą tego jakieś nieprzyjemne konsekwencje.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za tak 'amatorskie' pytanie. Pozdrawiam :)
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Duszek » 03 cze 2018, 14:37

lokalizacja w tak ruchliwym miejscu jest chyba dobra tylko pod wynajem - dla siebie szukałby, gdzieś np.na Przybyszówce - os.Słoneczny Stok, os.Karoliny, os. Apartamenty Zachód, czy bloki na ul.Potokowej - dużo ciszej i jest gdzie pójść na spacer...no ale co kto lubi :)
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 03 cze 2018, 14:55

Akurat Sloneczny i wszystkie tamtejsze rejony odradzam, jesteśmy świadkami powstawania największego blokowiska w miescie. Taka jest prawda.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 03 cze 2018, 15:03

I co w tym takiego strasznego? Jednym pasują klimaty bardziej kameralne albo dom pod miastem, inni natomiast wolą i lubią miejską wielomieszkaniówkę. A te mieszkania i tak znajdą nabywców, co więc zmieniłoby odciągnięcie od tego potencjalnego kupca?
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: macko555 » 03 cze 2018, 15:05

Dzięki za rady :D Mam dylemat z racji tego, że właśnie lubię mieć centrum zaraz obok i dobre połączenie. Stąd mój pomysł na SkyRes. Za to właśnie kocham miasto ;) Myślałem też nad Bulwary Park. Lokalizacja sympatyczna, wszędzie blisko, nad samym Wisłokiem, park pod nosem. Ale nie wiem jeszcze jak z cenami i z dostępnością mieszkań. No i ta krzyżówka hetmańska/powst. Warszawy. Zawsze masakrycznie zakorkowana. Ciężko zdecydować gdzie najlepiej :(

A sam skyres wydaje się OK bo tam obszar praktycznie cały zabudowany stąd chyba nie ma co się spodziewać większych prac budowlanych w najbliższych latach. Ale po prostu taki wieżowiec to dla mnie coś innego i nie wiem co się z tym wiąże. Zwykle mieszkałem w blokach 4-8 piętrowych.
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pixeolo » 03 cze 2018, 16:17

Problem jest taki, że to dość duże pod względem liczby mieszkań osiedle pozbawione jest niektórych miejskich funkcji. Trudno nazwać LIDL lokalnym czy osiedlowym sklepem. Nie widzę aby było tam gdzieś miejsce na piekarnię/kawiarnię/format convenience. Jego rola zredukowana jest do roli ogromnej sypialni (pomijając wciąż nie do końca skomercjalizowany biurowiec).

Byłbym wdzięczny za zdjęcia z poziomu parteru wewnątrz osiedla, może jestem w błędzie i partery są przyjemne i pełne życia.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: macko555 » 03 cze 2018, 16:28

pixeolo pisze:Problem jest taki, że to dość duże pod względem liczby mieszkań osiedle pozbawione jest niektórych miejskich funkcji. Trudno nazwać LIDL lokalnym czy osiedlowym sklepem. Nie widzę aby było tam gdzieś miejsce na piekarnię/kawiarnię/format convenience. Jego rola zredukowana jest do roli ogromnej sypialni (pomijając wciąż nie do końca skomercjalizowany biurowiec).

Byłbym wdzięczny za zdjęcia z poziomu parteru wewnątrz osiedla, może jestem w błędzie i partery są przyjemne i pełne życia.


Ja również. Poważnie jestem zainteresowany tym osiedlem i kontaktuję się z deweloperem. Chciałbym wiedzieć o nim jak najwięcej ;) Tym bardziej że myślę o mieszkaniu w którym chciałbym w przyszłości zamieszkać a nie zakupić tylko pod wynajem.
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości