[ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jacek21 » 15 lut 2018, 10:44

Ciekawe ile deweloper będzie płacił wspólnocie za taką reklamę :D
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 15 lut 2018, 10:45

Jacek21 pisze:Ciekawe ile deweloper będzie płacił wspólnocie za taką reklamę :D

ciekawe ile wspólnota będzie płacić za tak prestiżowe logo na dachu ich budynku :)
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jacek21 » 15 lut 2018, 11:10

kubaf pisze:
Jacek21 pisze:Ciekawe ile deweloper będzie płacił wspólnocie za taką reklamę :D

ciekawe ile wspólnota będzie płacić za tak prestiżowe logo na dachu ich budynku :)


Komuś tu się chyba coś pomyliło. Kurcze nie mogę przestać się śmiać (hahaha). Przyjedzie do mnie do domu przedstawiciel znanej marki odzieżowej i zaproponuje mi, że pierdzielenie mi na dachu 10 metrowe logo... będę musiał za to płacić jedyne 1000zł miesięcznie, bo to prestiżowa marka przecież jest. Ludzie trzymajcie mnie - jakim trzeba być jeleniem żeby tak myśleć. Pierwszą rzeczą jaką powinna zając się wspólnota budynku W2 jest decyzja o usunięciu REKLAMY lub o pobieraniu za nią odpowiedniej opłaty. Myślałem, że to oczywiste ale jak widać po wypowiedzi jakiegoś bystrzaka wyżej niekoniecznie.

No chyba, że nie załapałem ironii. Jeśli tak to przepraszam.
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 15 lut 2018, 12:00

Na innych blokach innych deweloperów też wiszą ich LOGA i raczej nikt tego później nie ściąga. A czy płacą to nie wiem. Pytanie do mieszkańców takich bloków.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 15 lut 2018, 14:31

Takie kwestie są zapisane w akcie notarialnym i nic raczej nie zrobicie w kwestii opłat czy usunięcia baneru. Tak było na hartbexie (nawet był zapis o tych 3 masztach na flagi hartbexu).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 15 lut 2018, 19:30

Płacz, nie płacz. Logo odpalone, świeci pełnią blasku :)
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jacek21 » 16 lut 2018, 10:58

swiety pisze:Takie kwestie są zapisane w akcie notarialnym i nic raczej nie zrobicie w kwestii opłat czy usunięcia baneru. Tak było na hartbexie (nawet był zapis o tych 3 masztach na flagi hartbexu).


Takie kwestie nawet jeśli by były zapisane w akcie notarialnym (a na pewno nie są) to byłyby niezgodne z prawem (klauzula zakazana). Pierwsze spotkanie wspólnoty, głosowanie i jest po darmowej reklamie dewelopera. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o jakiejś rzeczy to proszę sie douczyć lub się nie wypowiadać i nie siać zamętu.
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 16 lut 2018, 18:42

Jacek21 pisze:... Pierwsze spotkanie wspólnoty, głosowanie i jest po darmowej reklamie dewelopera. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o jakiejś rzeczy to proszę sie douczyć lub się nie wypowiadać i nie siać zamętu.



Logo nie jest postawione tylko przykotwione na stałe do konstrukcji nośnej budynku, zaizolowane, zabezpieczone przed wodą opadową i wiatrem. Chcąc je usunąć podejrzewam że zostałaby uszkodzona warstwa izolacyjna dachu. A takie celowe uszkodzenia nie podlegają gwarancji, no chyba że lubicie mieć dziury w fajnym nowym dachu. :lol:


Wynajęcie firmy do demontażu i dźwig to są koszty.
Chyba będziecie jednak musieli przywyknąć do logo?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 16 lut 2018, 19:23

Jacek21 pisze:
swiety pisze:Takie kwestie są zapisane w akcie notarialnym i nic raczej nie zrobicie w kwestii opłat czy usunięcia baneru. Tak było na hartbexie (nawet był zapis o tych 3 masztach na flagi hartbexu).


Takie kwestie nawet jeśli by były zapisane w akcie notarialnym (a na pewno nie są) to byłyby niezgodne z prawem (klauzula zakazana). Pierwsze spotkanie wspólnoty, głosowanie i jest po darmowej reklamie dewelopera. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o jakiejś rzeczy to proszę sie douczyć lub się nie wypowiadać i nie siać zamętu.


Jednak są, potrafię czytać ;) Zapisane to jest na zasadzie : "Strona nabywająca oświadcza, że ... wyraża zgodę na :
- umieszczenie reklamy nad wejściem do klatki nr xx i xx wskazanej na zał. graficznym w budynku nr 8.
- na umieszczenie przez sprzedającą spółke na działce nr xxxx trzech masztów reklamowych w miejscu wskazanym na zał. graficznym.
- podobnie zapisane jest reklama na wyrzutni p.poż z parkingu (ta którą widać od kopisto ).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 16 lut 2018, 22:32

Mój aparat nie radzi sobie z małą ilością światła ale byłem w pobliżu ...


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości