[ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 08 lut 2018, 10:46

GregInv Czytam Twoje posty w kilku tematach i takie nie pojęte bzdury piszesz, cena zakupu gruntu przez dewelopera zazwyczaj objęta jest tajemnicą handlową. A zasłyszane teksty bo znajomy znajomego... można włożyć między bajki.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 lut 2018, 11:16

peter pisze:GregInv Czytam Twoje posty w kilku tematach i takie nie pojęte bzdury piszesz, cena zakupu gruntu przez dewelopera zazwyczaj objęta jest tajemnicą handlową. A zasłyszane teksty bo znajomy znajomego... można włożyć między bajki.


Wypisz te bzdury, proszę.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 08 lut 2018, 12:58

peter pisze:GregInv Czytam Twoje posty w kilku tematach i takie nie pojęte bzdury piszesz, cena zakupu gruntu przez dewelopera zazwyczaj objęta jest tajemnicą handlową. A zasłyszane teksty bo znajomy znajomego... można włożyć między bajki.


Ja mam takie same odczucia. Treści, które nic nie wnoszą do tematu tylko osobiste wycieczki typu: a bo za drogo, bo za małe, bo za duże, bo lokalizacja beznadziejna... itp.
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: strit000 » 08 lut 2018, 13:08

Rok temu pytałem o działkę przy ul. Sulikowskiego (obecnie stoją juz tam szeregówki) i facet chciał za ar 30 tysięcy złotych. Wątpie żeby tutaj tak tanio ktoś kupił ( no chyba że ładnych parę lat wczesńiej )
strit000
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 06 kwie 2017, 16:07
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 lut 2018, 13:12

Casio pisze: tylko osobiste wycieczki typu: a bo za drogo, bo za małe, bo za duże, bo lokalizacja beznadziejna... itp.


Mnie to nie wygląda na osobiste wycieczki.
Ale ok, od dzisiaj będę tylko chwalił zdjęcia inwestycji zamieszczanych na forum. :oops:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 09 lut 2018, 7:35

GregInv pisze:
peter pisze:GregInv Czytam Twoje posty w kilku tematach i takie nie pojęte bzdury piszesz, cena zakupu gruntu przez dewelopera zazwyczaj objęta jest tajemnicą handlową. A zasłyszane teksty bo znajomy znajomego... można włożyć między bajki.


Wypisz te bzdury, proszę.


15k AR slocina :| :D
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 09 lut 2018, 8:32

adek01 pisze:
GregInv pisze:
peter pisze:GregInv Czytam Twoje posty w kilku tematach i takie nie pojęte bzdury piszesz, cena zakupu gruntu przez dewelopera zazwyczaj objęta jest tajemnicą handlową. A zasłyszane teksty bo znajomy znajomego... można włożyć między bajki.


Wypisz te bzdury, proszę.


15k AR slocina :| :D


15 czy 50 w kontekście w jakim padła ta kwota nie ma żadnego znaczenia. Słocina czy inna wioska też.
Przeczytaj jeszcze raz i spróbuj zrozumieć. Powodzenia.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nefertar » 19 lut 2018, 4:48

Odnośnie garażu.
Obecnie wynajmuję mieszkanie i możliwość wynajęcia miejsca w garażu była jednym z kryteriów wyboru. Naprawdę jest to bardzo istotna kwestia jeśli chodzi o mieszkania w standardzie jakimkolwiek wyższym niż studenckie. W innych miastach w ogóle nie ma gadania (przynajmniej z mojego doświadczenia w tej kwestii) i miejsce postojowe musi być.
Zgadzam się, że w przypadku inwestycji za 120k. pod wynajem, miejsce za 30k to zbędny wydatek i troszkę przepisy można zmienić np. miejsce obowiązkowe do mieszkań 2 pokoje i więcej. Natomiast w nowym budownictwie obowiązek budowy przynajmniej 1 miejsca na mieszkanie to absolutne minimum i tak powinno być. Każdy z nas ma samochód, a z reguły 1 na osobę 18+ w rodzinie, nie oszukujmy się, a miejsc jest mało. Jeśli ktoś kupuje mieszkanie dla siebie i ma samochód za choćby kilkaset zł to za 5 lat może mieć za 100tyś, i będzie płacz, że nie ma gdzie parkować bezpiecznie. Niestety w PL brakuje myślenia perspektywicznego i stąd oburzenie odnośnie garażu. Jeśli ktoś kupuje mieszkanie pod wynajem - w najgorszym wypadku będzie mu się zwracało za opłaty i amortyzację zakupu, chętni na miejsce zawsze się znajdą. Sam przepłacam w NG za parking, ale uważam, że wygoda jest tego warta.
nefertar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 19 lut 2018, 4:33

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 19 lut 2018, 13:22

OK.
Ja mam inny profil klientów. Zdecydowana większość z nich walczy jak lwy o obniżenia całkowitego kosztu najmu mieszkania. Często decyduje nędzne 20-30 zł w tą czy w tamtą, nie mówiąc o 50. Jakbym doliczył jeszcze (po kosztach) jakieś 150 zł na parking to baj baj.
Jasne, gdybym wynajmował duże mieszkanie za duże pieniądze to oczywiście miejsce musi być.
Ale to nie mój kawałek tortu. :D
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 15:05

GregInv pisze:Tak się zastanawiam.
Apklan na Witolda i Karoliny ma sympatyczne małe mieszkanka, całkiem całkiem na inwestycję. 25m, za 120-125 tys. - w porządku.
Ale dlaczego muszę kupić miejsce parkingowe za 25 tys.? Biorę najtańsze mieszkanie i naprawdę nie ma dla mnie żadnej wartość dodanej to miejsce podnoszące koszt zakupu o 20%.
Nikt mi w tym segmencie za to nie zapłaci a winduje mi to cenę wejścia do 150 tys. I dlatego nie kupuję. Sądząc po tempie sprzedaży nie tylko ja.
Popatrzcie na projektanta - jak było tam klika kawalerek to zanim ogłosili sprzedaż już ich nie było :D


Nie wiem tego na 100% ale chyba prawo zabrania zmuszania klienta do zakupu miejsca postojowego, zaznaczam, że mogę się mylić, trzeba to sprawdzić, zmieniając temat, czy ktoś wie kiedy rusza sprzedaż i budowa wyższych budynków na Witolda?
I jakie będą ceny?
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości