[ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 24 sty 2018, 14:54

Kamilwiju pisze:Sprzedanych albo zarezerwowanych mieszkań może być więcej. ;) W tamtym roku, jak byłem zainteresowany mieszkaniem na bulwarach, to w wyszukiwarce było więcej wolnych, a w biurze okazywało się, że zazwyczaj już sprzedane :)


Bulwary i CT to inny temat. W zasadzie bez konkurencji obecnie. No może trochę SKYres.
Sprzedaż całej reszta na zewnątrz od tradycyjnego ringu Rzeszowa (trasa 94) u wszystkich naprawdę idzie dość powoli.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 sty 2018, 20:21

Dziś w jednym z artykułów podali już datę końca budowy całego kompleksu :shock:
Czy nie za wcześnie? Przecież dopiero zaczęli palowanie:


... Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania z 11 piętrowego budynku, kolejne budynki , jak i cała inwestycja
ma zostać zakończona już w październiku 2019 roku.


źródło:
http://www.resinet.pl/aktualnosci/witol ... entow.html
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 05 lut 2018, 16:55

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 06 lut 2018, 14:52

Tak się zastanawiam.
Apklan na Witolda i Karoliny ma sympatyczne małe mieszkanka, całkiem całkiem na inwestycję. 25m, za 120-125 tys. - w porządku.
Ale dlaczego muszę kupić miejsce parkingowe za 25 tys.? Biorę najtańsze mieszkanie i naprawdę nie ma dla mnie żadnej wartość dodanej to miejsce podnoszące koszt zakupu o 20%.
Nikt mi w tym segmencie za to nie zapłaci a winduje mi to cenę wejścia do 150 tys. I dlatego nie kupuję. Sądząc po tempie sprzedaży nie tylko ja.
Popatrzcie na projektanta - jak było tam klika kawalerek to zanim ogłosili sprzedaż już ich nie było :D
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 06 lut 2018, 20:24

Deweloper nie dostanie pozwolenia na budowę jeśli nie zapewni odpowiedniej ilości miejsc postojowych. Taki jest przepis. Nikt nie lubi wydawać pieniądze na miejsce postojowe jak można postawić u kogoś za darmo. No i co w tedy ma zrobić deweloper z kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi które musiał wybudować?

A gdyby nie przepis nikt by nie budował parkingów pod budynkiem bo to podraża inwestycje. Co do skrótu myślowego- nie mam samochodu i po co mi parking, nie wiem jak jest na tej konkretnej inwestycji i czy deweloper dopuszcza zabudowę miejsca parkingowego jako box/komórkę lokatorską w miejscu wykupionego miejsca postojowego? Czy oferują taką możliwość? Tak sobie myślę że gdyby wyszli z taką ofertą a konkurencja jej nie miała to kto wie może więcej osób by się decydowało kupić tu a nie gdzie indziej?


http://gms-system.com/system-osiedle/garaze-zbiorcze/

na olx już za 1500zł

https://www.olx.pl/oferta/boksy-garazow ... eajy3.html


Gotowe elementy systemowe i pewnie technicznie nie byłoby problemu tak zamknąć na drzwi kawałek parkingu dla ludzi bez autka? Zawsze to lepiej mieć w ofercie taką możliwość niż nie mieć.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 06 lut 2018, 22:55

pisul, to jest super system, nawet nie pomyślałem że takie coś można zrobić. Ja z drugiej strony wiem że na miejscu parkingowym można zarobić, kiedyś na forum były ogłoszenia 120 zł/mc, chyba w naszym gaju, u mnie nad zalewem chodzą w okolicach 80-100 zł za miejsce i popyt jest cały czas. Wiadomo że odrobienie 25 tys. chwilę by potrwało, ale jest duża szansa, że za jakiś czas jak ktoś auta nie ma, to się go dorobi i wtedy przyda się takie miejsce w ciepłym garażu.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 07 lut 2018, 8:09

elCzaporro pisze:pisul, to jest super system, nawet nie pomyślałem że takie coś można zrobić. Ja z drugiej strony wiem że na miejscu parkingowym można zarobić, kiedyś na forum były ogłoszenia 120 zł/mc, chyba w naszym gaju, u mnie nad zalewem chodzą w okolicach 80-100 zł za miejsce i popyt jest cały czas. Wiadomo że odrobienie 25 tys. chwilę by potrwało, ale jest duża szansa, że za jakiś czas jak ktoś auta nie ma, to się go dorobi i wtedy przyda się takie miejsce w ciepłym garażu.

To bardzo mało , same koszty mc to ok 40-60 zł na mc - to "zarobek" 40-60zł na mc ?
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 07 lut 2018, 12:48

Oczywiście z miejscami parkingowymi chodzi o kasę.
Parking po chmurką to pewnie jakieś 10 arów po 15 tys. plus kostka i pierdoły czyli jakieś 250 tys. Z drugiej strony na tych 10 arach stanie sobie 18p. budynek za grube miliony. Także...
Ale inwestycyjnie odpada.

PS
Zarobić 60 zł/m-c wydając na miejsce 25 tys.? No way 8-)
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 08 lut 2018, 7:54

GregInv pisze:Oczywiście z miejscami parkingowymi chodzi o kasę.
Parking po chmurką to pewnie jakieś 10 arów po 15 tys. plus kostka i pierdoły czyli jakieś 250 tys. Z drugiej strony na tych 10 arach stanie sobie 18p. budynek za grube miliony. Także...
Ale inwestycyjnie odpada.

PS
Zarobić 60 zł/m-c wydając na miejsce 25 tys.? No way 8-)



Kolego po 15k AR? Widać że jesteś rekinem nieruchomości w Rzeszowie :)
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 lut 2018, 9:36

adek01 pisze:
GregInv pisze:Oczywiście z miejscami parkingowymi chodzi o kasę.
Parking po chmurką to pewnie jakieś 10 arów po 15 tys. plus kostka i pierdoły czyli jakieś 250 tys. Z drugiej strony na tych 10 arach stanie sobie 18p. budynek za grube miliony. Także...
Ale inwestycyjnie odpada.

PS
Zarobić 60 zł/m-c wydając na miejsce 25 tys.? No way 8-)



Kolego po 15k AR? Widać że jesteś rekinem nieruchomości w Rzeszowie :)


Kolego rekinie, zdziwiłbyś się za jakie pieniądze deweloperzy nakupowali gruntów. :lol:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości