[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Użytkownik302 » 20 lut 2019, 2:01

leirion, czytałem kilka Pani postów na tym forum i przepraszam, ale nie zamierzam z Panią dyskutować, bo z tego co widzę ciężko cokolwiek Pani wytłumaczyć.

pogodynka, w jednym poście pisze Pani, że może mam i rację, a w kolejnym, że moje posty są zazdrosne i kompletnie nietrafne... proszę się zdecydować.

A od siebie dodam, że to forum jest po to, żeby m.in. pisać swoje spostrzeżenia na temat inwestycji... niektóre osoby chyba tego nie rozumieją, niepotrzebnie szukając drugiego dna...
Użytkownik302
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 23 lis 2015, 14:59

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: g_mi » 07 mar 2019, 15:50

Cześć,
czy już wszyscy odebrali klucze do mieszkania?
Mam pytanie, co należy zrobić zaraz po odbiorze mieszkania?
Wiem, że trzeba załatwić licznik prądu, ile orientacyjnie się na niego czeka? Co jeszcze takiego?

Ja jeszcze czekam na swoje klucze :)
g_mi
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 07 mar 2019, 15:43

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArDomin » 07 mar 2019, 20:20

Myślicie że jak się komuś nie podoba kolejne dzieło stawiane przez rzeszowskiego dewelopera to dlatego że zazdrości? Ja bym chętnie ulokował oszczędności i kupił mieszkanie na wynajem. Ale mam zasadę, że nie kupię mieszkania na brzydkim osiedlu. W Rzeszowie ładne osiedla są 3, chociaż też je zepsuto w ostatnich latach jakimiś klocami - bloki na Staroniwie, Pobitno Płd. i Staromieście-Ogrody. W miarę ok jest Dzielnica Parkowa ale to już słaba lokalizacja.
ArDomin
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 06 mar 2019, 22:47

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 08 mar 2019, 11:33

g_mi pisze:Cześć,
czy już wszyscy odebrali klucze do mieszkania?
Mam pytanie, co należy zrobić zaraz po odbiorze mieszkania?
Wiem, że trzeba załatwić licznik prądu, ile orientacyjnie się na niego czeka? Co jeszcze takiego?

Ja jeszcze czekam na swoje klucze :)


Dostaniesz przy odbiorze mieszkania odpowiedni dokument z którym udasz sie do PGE ul.8 go Marca 4 gdzie podpiszesz umowe,czeka sie ok 3 dni.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 09 mar 2019, 12:44

Myśle, że 3 dni na ten moment to dość optymistyczny termin :-) Deweloperzy oddają mieszkania na potęgę, ja czekałem tydzień.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 09 mar 2019, 16:34

W pon 5 marca podpisana umowa,w czwartek rano o 8 prad juz byl.Sasiedzi co byli w ten sam dzien,rowniez na czwartek prad mieli.Takze da sie :-)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lovelygirl » 10 mar 2019, 10:42

Również podpisywałam umowę w pon 5 marca i czekałam tydzień xD TAKŻE nie ma reguły a fakt faktem dużo mieszkań jest obecnie oddawanych i stad wynika taki a nie inny czas oczekiwania
Lovelygirl
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 15 kwie 2018, 13:19

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 10 mar 2019, 14:52

Lovelygirl pisze:Również podpisywałam umowę w pon 5 marca i czekałam tydzień xD TAKŻE nie ma reguły a fakt faktem dużo mieszkań jest obecnie oddawanych i stad wynika taki a nie inny czas oczekiwania


To chyba raczej czekasz :) bo tydzien akurat jutro mija wiec w pon 11.03 marca bedziesz miec :)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misiek2010 » 11 mar 2019, 22:33

Mam pytanie (do bardziej doświadczonych w branży budowlanej) ile tak plus minus liczą sobie ekipy za samą robociznę w 2019 roku za m2 netto ? Oczywiście chodzi o czynności typu: wykończenie łazienki z białym montażem, płytki w kuchni i przedpokoju, szpachlowanie, malowanie, obniżane sufity, elektryka (montaż drzwi czy podłóg akurat oferują sklepy przy niższym podatku)? Czy poważnie koszty pracy aż tak wzrosły? Duża rozpiętość panuje z tego co do tej pory słyszałem, ale generalnie za mieszkanie ok. 50 metrowe słyszałem ceny 15- 25 tys za w/w prace (czyli przeliczając na m2 ekipy brałyby 300-500 zł/mkw?)
misiek2010
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 25 lip 2018, 22:30

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lovelygirl » 11 mar 2019, 23:10

Ja na wszystko co wymieniłeś (czyli bez montażu drzwi i podłogi drewnianej) + cięcie płyt wielkoformatowych i ich ułożenie + ścianka za tv, mam wycenę w okolicach 13-15 tys. z tym ze ekipę rezerwowałam pół roku wcześniej. Dostałam tez wycenę na 20-22 tys.w moim mniemaniu od „gorszego fachowca” (wnioskując po rozmowie i chociażby braku sprzętu do cięcia płyt) Także zależy :)
Lovelygirl
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 15 kwie 2018, 13:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cieja, Kolejorz, Szymek_Rz i 32 gości