[ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 08 sty 2019, 17:12

Budynek ładnie się prezentuje, trzeba przyznać. I tak po bliższym przyjrzeniu się, stwierdzam, że ta znienawidzona przez Was siatka całkiem dobrze wpasowuje się w otoczenie i naturalnie odcina jedną inwestycję od drugiej. Bez niej dziwnie wyglądałyby te dwie równoległe drogi obok siebie - przynajmniej ja mam takie odczucia. W ogólnym odbiorze bardziej przeszkadza mi ten wysoki betonowy mur z południowej strony. Miejmy nadzieję, że te płożące roślinki poprawią jego wygląd :D
Toya
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Postautor: pogodynka » 08 sty 2019, 18:55

Tak... bez tej siatki byłoby tragicznie... Pod względem wizualnym była niezbędna :lol: Teraz biorąc przykład z tego jak cudownie wpasowala się krajobraz wszystkie osiedla w Rzeszowie powinny zacząć sie odgradzac...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Postautor: misiek2010 » 08 sty 2019, 23:49

Ciii... bo jeszcze zarzad Energetyka przeczyta, że Wam się siatka spodobała i co to wtedy będzie... a nuż postawi budki wartownicze na palach albo inny mur berliński :) Swoją drogą zabawnie wygląda Energetykowy plac zabaw podwójną siatką strzeżony. Już kiedyś pisałem że może pretendować do najpilniej zagrodzonego w kraju (ogrodzony nawet przed wlasnymi mieszkańcami). No ale kto bogatemu zarzadowi zabroni :D A co do Uroczej- wie ktoś może czy ekipa wykonawcza pracowala/pracuje wewnatrz z ogrzewaniem, tj. Czy mury/wylewki pod ewentualne wykonczenie beda choć trochę podsuszone?
misiek2010
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 25 lip 2018, 22:30

Postautor: pogodynka » 09 sty 2019, 0:04

@misiek2010 :lol: ....co do ogrzewania to mam zamiar podjechać na Urocza w tym tygodniu i dam znać...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Postautor: Lovelygirl » 08 lut 2019, 14:26

Witam,

oddane kluczy już niebawem dlatego
moje pytanie brzmi czy może ktoś polecić dobrego projektanta wnętrz ? :D
Lovelygirl
Świeżak

Na forum od: 15 kwie 2018, 13:19

Poprzednia

Wróć do Budowa