[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: spider.lex » 19 lip 2018, 8:13

Mam nadzieję że twoje pysio maciekconti będzie rozpoznawalne na spotkaniu :lol:
spider.lex
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 23 maja 2018, 8:28

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 19 lip 2018, 8:15

MAAACIEK :)

ja po prostu nie wierze :)

Wypoziomowałeś dziś już drzwiczki od lodówki?

Skoro o statystykach windy, statystyki Maćka:

Posty 154
NARZEKANIE w postach 154

a co się dzieje na innych pod-forach...

napisałbym Ci coś ale już na prawdę jest stanowczo za późno :)
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grunia54 » 19 lip 2018, 9:09

Hej jak wyglada jakosc prac wykonywanych przez Adma development chodze mi o tynki itp moze ktos sie wypowie z bloku 2 I 3 ,planuje kupic mieszkanie w bloku nr 5 ,czy Adma jest godna polecenia , Prosze o wypowiedzenie co na ten temat kogo kto kupil odnich mieszkanie .
grunia54
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 lip 2018, 21:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 19 lip 2018, 10:55

W wielu miejscach tynk mamy nadal wybrudzony jeszcze z etapów budowy.

Tynk przy "podłodze" balkonu, między blachą a spodem "podłogi" u wielu mieszkańców się wykruszył i wyleciał.


Jakość podwykonawców admy jest niska. Wszędzie zdażają się niedociągnięcia, ale to jest kolejny poziom lenistwa.

Po pewnym czasie sytuacja się normuje, adma naprawia powoli, długo po terminach, co miała naprawić, ale ogólna ocena raczej niska
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, 10:57 przez niebywale, łącznie zmieniany 1 raz
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 19 lip 2018, 10:56

Grudnia 54 przeczytaj sobie całe forum tam masz odpowiedź na swoje pytania. Na stronie 70 też masz informację.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 19 lip 2018, 11:29

spider.lex pisze:Mam nadzieję że twoje pysio maciekconti będzie rozpoznawalne na spotkaniu :lol:

To groźba?
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: spider.lex » 19 lip 2018, 13:13

Oczywiście że nie. Chciałbym poznać taką aktywną osobistość i zmienić zdanie :P
spider.lex
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 23 maja 2018, 8:28

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 21 lip 2018, 18:03

Moja ocena dewelopera dla zainteresowanych.
Kontakt z biurem i kierownikiem budowy jest bardzo znikomy najlepiej nie wprowadzać zmian lokatorskich, a już na pewno nie ma co liczyć, że zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami.
Wątpliwości co do zmian?? Developer i kierownik sami podejmują decyzję jak to będzie wykonane, kontakt z nabywcą wydaje się w takiej sytuacji logiczny ale nie w przypadku tego dewelopera można sobie to wybić z głowy nie maja na to kompletnie czasu i w sumie po co pytać.
Jeśli nabywca ośmieli się powiedzieć, że coś jest nie tak to mówią, że rysunek czy informacja była nieczytelna a sam nabywca jest konfliktowy bo o wszystko ma pretensje.
Każde ustalenie musi być udokumentowane ponieważ na 100% będą wmawiać że nikt niczego nie ustalał wiec szkoda zdrowia
Na tematy związane z dokumentacją czy różnego rodzaju oświadczenia odpowiedzi są dwie albo ich nie posiadają albo nabywca nie ma prawa do ich wglądu bo to dokumentacja wewnętrzna co oczywiści jest kompletna bzdurą.
Wszystko robią później nie wolno o nic pytać bo się obrażają, kierownik jedyne na czym się skupia to załatwianie dodatkowych prac dla swoich kumpli, którzy mają własne firmy. Jedynie ze zwykłymi pracownikami można coś załatwić są rzetelni i słowni można na nich polegać.
Prace na budowie nie są do końca wykonywane, że sztuką budowlaną i pewnie dlatego odmówili mi wydania oświadczeń przez inspektorów branżowych że tak jest a np.prowadzenie instalacji czy tynki już wiem ze ni są wykonane zgodnie z rzemiosłem i należytą starannością.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowynowa » 23 lip 2018, 10:42

Panie Robercie30

Pana wypowiedź jest niespójna, to pracownicy są jednocześnie rzetelni ale nie wykonują swojej pracy zgodnie ze sztuka budowlaną? :)

Ja raczej nie miałem problemu ze zmianami wszystko zostało wprowadzone jak chcieliśmy, raz dzwonili do mnie bo nie można było czegoś umieścić na słupie betonowym ale to zrozumiałe i sie zgodziliśmy.
nowynowa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 lip 2018, 10:27

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 23 lip 2018, 16:03

Również jeżeli chodzi o zmiany lokatorskie które ja wprowadzałem a było ich dość sporo zostały wykonane wszystkie ( co mnie zdziwiło bo czytając forum byłem pewien że coś będzie nie tak). Jeżeli chodzi o kontakt z kierownikiem budowy nie było żadnego problemu zadzwoniłem rano do biura z informacją że chcę wejść na budowę, później przyjechałem poczekałem może z 5 minut i kierownik się pojawił.
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duszek, Micu Rzeszow i 25 gości