[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 25 sty 2018, 14:38

Czy ktoś ma jakieś informacje dlaczego śmieci nie są wywożone? Jak to wygląda...

Obrazek
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 25 sty 2018, 15:30

Jestem jestem posiadaczem mieszkania w budynku b6.Powiem szczerze ,że zaczynam się mocno zastanawiać nad sensem dalszej współpracy z tym deweloperem.Bo co innego było obiecywane przy podpisaniu umowy, a co w rzeczywistości wychodzi każdy widzi. Czyli brak jakich kolwiek informacji od dewelopera , co się dzieje że praktycznie budowa stoi,bo raczej zimą się nie zasłoni?dla czego jest takie opóźnienie? Deweloper udaje że nie ma problemu, ale ja pytam w jaki sposób chce nadrobić bodajże te 5 pięter których nie ma ? a które powinny już stać?.Kupując mieszkanie byliśmy szczęśliwi że w końcu będziemy posiadać swoje M ,a teraz to szczęście przeradza się w "w co myśmy się wpakowali" .Daje szansę deweloperowi do marca jak się budowa i komunikacja nie zmieni zabieram kasę i do widzenia! pewnie wiele osób też rozważa tą opcję. Proszę dewelopera o zabranie głosu i wytłumaczenie swoim klientom w czym jest problem ze jest jak jest .Ponieważ z braku informacji z państwa strony ,rodzą się u nas flustracje i ogólna nerwowa atmosfera . Pozdrawiam[/quote]


Co macie na mysli , ze zabieram kase i do widzenia ? Czy korzystali Państwo z kredytu czy o jakich pieniądzach rozmawiamy ?? Chetnie sie dowiemy jaka jest teraz mozliwosc odzyskania Pieniędzy ktore juz zostały wpłacone ...
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 15:37 przez delf, łącznie zmieniany 1 raz
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 25 sty 2018, 15:34

Koscik pisze:Czy ktoś ma jakieś informacje dlaczego śmieci nie są wywożone? Jak to wygląda...

Obrazek



nieźle, wygląda na to że wywóz śmieci jest opóźniony podobnie jak budowa kolejnych bloków ;)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 25 sty 2018, 15:34

Kuba85 pisze:Jedynym rozwiązaniem jakie widzę w tym momencie jest zabezpieczenie się przed utrata MDM w postaci zapisu w akcie notarialnym o pokryciu przez dewelopera kwoty dofinansowania w sytuacji kiedy z winy dewelopera np. Opóźnień dojdzie do utarty środków.



Teraz Pytanie do Państwa . W jaki sposob mozna zrobic taki zapis w akcie notarialnym ??? Bo chyba nie jest to mozliwe jesli juz jestesmy po podpisaniu aktu notarialnego tak ??
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 25 sty 2018, 15:46

icetruck pisze:
Koscik pisze:Czy ktoś ma jakieś informacje dlaczego śmieci nie są wywożone? Jak to wygląda...

Obrazek



nieźle, wygląda na to że wywóz śmieci jest opóźniony podobnie jak budowa kolejnych bloków ;)


Nie została jeszcze podpisana umowa na Zarządce budynku - firmą GARDA. Z tego może to wynikać, ale nie musi.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 25 sty 2018, 15:53

delf pisze:
Kuba85 pisze:Jedynym rozwiązaniem jakie widzę w tym momencie jest zabezpieczenie się przed utrata MDM w postaci zapisu w akcie notarialnym o pokryciu przez dewelopera kwoty dofinansowania w sytuacji kiedy z winy dewelopera np. Opóźnień dojdzie do utarty środków.



Teraz Pytanie do Państwa . W jaki sposob mozna zrobic taki zapis w akcie notarialnym ??? Bo chyba nie jest to mozliwe jesli juz jestesmy po podpisaniu aktu notarialnego tak ??


W pojedynkę nie macie żadnych szans, nie łudźcie się. Deweloper dysponuje milionami i czasem o Wy liczycie każdą stówkę i nie macie czasu.
Szkoda nerwów.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loki » 25 sty 2018, 16:54

jestem nabywcą lokalu. Owszem trochę kwestii do rozwiązania jest ale jak widzę, że ktoś ma problem ze śmieciami mieszkańców za których wywóz do tej pory płaci tylko deweloper, to już chyba przesada. To są śmieci głównie związane z wykończeniem mieszkań, których usunięcia dokonuje deweloper we własnym zakresie!!! icetruck ile do tej pory zapłaciłeś za śmieci? !!!!
loki
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 25 sty 2018, 16:46

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 25 sty 2018, 17:36

loki pisze: To są śmieci głównie związane z wykończeniem mieszkań, których usunięcia dokonuje deweloper we własnym zakresie!!!


tym gorzej dla dewelopera jeżeli nie potrafi przenieść tych kosztów na klientów

loki pisze:icetruck ile do tej pory zapłaciłeś za śmieci? !!!!


dokładnie tyle ile naliczył mi zarządca (kupiłem mieszkanie w innej inwestycji), od momentu otrzymania kluczy zaczął bić licznik kosztów, w tym wywożenia śmieci budowlanych - nigdy nie musiałem się też zastanawiać czy wywozi je zarządca, deweloper czy krasnoludki
wydaje mi się to logiczne i normalne

natomiast sytuacja gdzie deweloper pozwala wykańczać mieszkania a nie potrafi zadbać o wywóz związanych z tym odpadów jest raczej kiepską wizytówką
(chociaż jak widać są osoby którym to nie przeszkadza)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: INKA88 » 25 sty 2018, 21:49

icetruck pisze:
dokładnie tyle ile naliczył mi zarządca (kupiłem mieszkanie w innej inwestycji), od momentu otrzymania kluczy zaczął bić licznik kosztów, w tym wywożenia śmieci budowlanych - nigdy nie musiałem się też zastanawiać czy wywozi je zarządca, deweloper czy krasnoludki
wydaje mi się to logiczne i normalne

natomiast sytuacja gdzie deweloper pozwala wykańczać mieszkania a nie potrafi zadbać o wywóz związanych z tym odpadów jest raczej kiepską wizytówką
(chociaż jak widać są osoby którym to nie przeszkadza)


icetruck nie obraź się ale nie potrzebnie siejesz zamęt w tym wątku skoro kupiłeś mieszkanie w innej inwestycji...
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 25 sty 2018, 22:09

Idiotyczna wymiana zdań na temat śmieci.
Dodam tylko, że ok 18.00 oba kontenery były puste i byłem chyba pierwszy który wywalił śmieci do pustego kontenera :)
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dominika123115, lordfisher, Ryba i 26 gości