[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 14 lut 2019, 17:23

Czyli tak jak pisalem , kto ma problem z wywiezieniem niech wyrzuca do kontynerów na przeciwko bloków tam gdzie powstanie nowy blok . Tam mozna bo pytalem , sam tam wyrzucalem , jak i inni ale nie pod klatke , czy trzymal od dowch tygodni na klatce . Ludzie szanujmy sie !
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 14 lut 2019, 17:24

Czyli tak jak pisalem , kto ma problem z wywiezieniem niech wyrzuca do kontynerów na przeciwko bloków tam gdzie powstanie nowy blok . Tam mozna bo pytalem , sam tam wyrzucalem , jak i inni ale nie pod klatke , czy trzymal od dowch tygodni na klatce . Ludzie szanujmy sie !
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gofer513 » 15 lut 2019, 15:24

Witam.
O ile śmiecie budowlane mogę zrozumieć to ciekawi mnie gdzie wyrzucać śmieci użytkowe. Ludzie w bloku już zaczynają mieszkać a nie widziałem żeby były podstawione kontenery
gofer513
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2018, 17:30

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mrsoze » 16 lut 2019, 17:58

dzilong pisze:Byłby Pan w stanie zidentyfikować kable ze zdjęcia? :) które to które? Najlepiej wszystkie w skrzynce :) wiem tylko ze ta biała skrzyneczka jest od światłowodu a skrętka po prawej jest poprowadzona do salonu.
Obrazek


Wiem już trochę więcej:

- Te dwa przewody, które idą razem ze skrętką też są do salonu, kolejne idą do kolejnych pokoi - ile gniazdek, tyle kabli (u mnie trochę inaczej, bo mam 3 sygnały wejścia, a 4 gniazdka w pokojach - 2x salon i dwa pokoje i albo mi wystarczy , albo sobie kupię jakiś rozdzielacz, jak kiedyś będę potrzebował)

- W każdym z kabli antenowych są zarówno sygnały satelitarne, jak i naziemne - satelitarne są standardowe (jeden sygnał na kabel, nie ma żadnych unicable czy coś)

- Myślałem, że u mnie gniazdka nie ma, ale upchali je wyżej niż drzwiczki i trzeba się schylić, żeby poprawić.

- Co do światłowodu, to nie mam takiej ładnej skrzyneczki, ale do mnie są dwa światłowody, gdyby mnie poniosło i chciałbym dwóch dostawców.
mrsoze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 30 mar 2018, 13:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 17 lut 2019, 20:17

gofer513 pisze:Witam.
O ile śmiecie budowlane mogę zrozumieć to ciekawi mnie gdzie wyrzucać śmieci użytkowe. Ludzie w bloku już zaczynają mieszkać a nie widziałem żeby były podstawione kontenery



Na to pytanie w biurze dostałem odpowiedz ze lada moment bedą podstawione kontynery i ekipa sprzątająca tylko musi rozstrzygnąc się przetarg. Narazie widzialem ze juz i tam na przeciwko wyrzucają takie smieci normalne, lepiej tam jak pod klatkę jak to znowu dzisiaj miało miejsce pod blokiem 4 . To juz zaczyna być poprostu wkurzające , skoro przez kilka dni dzien w dzien wysprzatali do zera to i tak znajdzie sie ktoś kto postawi zaraz pare workow. Prosze wyrzucac tam na sterte albo trzymac na balkonie ale nie wystawiać pod klatke i robić smietnisko pod blokiem, skoro inni potrafią sie wysilic i przejsc się kaweł przez błoto , to może korona z glowy Ci tez nie spadnie ,
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maxdm87 » 20 lut 2019, 23:40

Drodzy mieszkańcy bud 5... jednego nie rozumiem... u Nas pod klatką na dzień dzisiejszy jest jedno wysypisko śmieci... natomiast pod bud nr6 jest czyściutko... nie ogarniam tego skoro wystarczy przejść ok 20m w lini prostej oraz parę schodków w dól... aby znaleźć kontener do którego możemy wyrzucać swoje śmieci budowlane... :evil: :evil:
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Franek7 » 21 lut 2019, 20:00

maxdm87 pisze:Drodzy mieszkańcy bud 5... jednego nie rozumiem... u Nas pod klatką na dzień dzisiejszy jest jedno wysypisko śmieci... natomiast pod bud nr6 jest czyściutko... nie ogarniam tego skoro wystarczy przejść ok 20m w lini prostej oraz parę schodków w dól... aby znaleźć kontener do którego możemy wyrzucać swoje śmieci budowlane... :evil: :evil:


W pełni się zgadzam, co posprzątają to od razu na drugi dzień znowu syf. Masakra jakaś. Ludzie ogarnijcie siebie i swoje ekipy! Nie wspomnę już o tym, że nie ma możliwości dostania się do skrzynek na listy. :evil: :evil:
Franek7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 31 gru 2018, 10:10

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 22 lut 2019, 23:17

Jest kontener podstawiony :) ale jak na zlosc posprzatali to co bylo pod klatka , pare worków doszło i juz w sumie pełny ...
Mam nadzieje ze teraz mimo wszstko nie powtorzy sie znowu wywalanie smieci pod klatke !Ludzie juz mieszkaja w paru mieszkaniach i chyba nikt by nie chcial zeby caly czas to wygladalo tak jak do tej pory

Pytanie mam odnosnie rachunków , bo płacimy juz od momentu odbioru mieszkania , wiec powiedzmy + - początek /połowa stycznia . Wie ktos jak bedzie to wyglądało , co ile bedziemy płacic itd ? komu ?
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gofer513 » 23 lut 2019, 21:15

Skoro zarządca jest wybrany to pewnie do zarządcy. Ile dokładnie to nie pamiętam. Za części wspólne pewnie będzie podział.

Ps. Nie wiecie czy klatka schodowa będzie jakoś ogrzewana? Czy tylko korytarz między mieszkaniami?
gofer513
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2018, 17:30

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 25 lut 2019, 23:45

Klatki nie bedą ogrzewane , tylko korytarze obok mieszkań, klatki bedą remonotowane jak wiekszosc wyremontuje mieszkania . Widze ze juz robia balkony , mam nadzieje ze lada moment do mnie dotrą . Pytanie odnosnie rachunków to bardziej chodzi mi o konkrety , czy np co dwa miesiące czy co miesiąc , itd itp
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości