[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 23 lip 2018, 20:59

Jak wygląda dokladnie wejscie na budowe ? mozna zostac samemu w mieszkaniu np tak z godzine zeby sobie wszystko przemyslec itd ? pomierzyc ? Czy kierownik wchodzi na budowe razem z nami i caly czas jest w mieszkaniu ? Pytanie moze i smieszne ale bardzo mnie to ciekawi :)
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 23 lip 2018, 21:09

nowynowa pisze:Panie Robercie30

Pana wypowiedź jest niespójna, to pracownicy są jednocześnie rzetelni ale nie wykonują swojej pracy zgodnie ze sztuka budowlaną? :)

Ja raczej nie miałem problemu ze zmianami wszystko zostało wprowadzone jak chcieliśmy, raz dzwonili do mnie bo nie można było czegoś umieścić na słupie betonowym ale to zrozumiałe i sie zgodziliśmy.


Widzę że biuro się odezwało pod przykrywką :lol: :lol: :lol: ą. Tak pracownicy są rzetelni bo jak się z nimi na coś umawiam to wykonują to tak ja było ustalone, a resztę prac wykonują tak jaki im każe kierownik
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ollala » 23 lip 2018, 22:48

robwert30 pisze:Moja ocena dewelopera dla zainteresowanych.
Kontakt z biurem i kierownikiem budowy jest bardzo znikomy najlepiej nie wprowadzać zmian lokatorskich, a już na pewno nie ma co liczyć, że zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami.
Wątpliwości co do zmian?? Developer i kierownik sami podejmują decyzję jak to będzie wykonane, kontakt z nabywcą wydaje się w takiej sytuacji logiczny ale nie w przypadku tego dewelopera można sobie to wybić z głowy nie maja na to kompletnie czasu i w sumie po co pytać.
Jeśli nabywca ośmieli się powiedzieć, że coś jest nie tak to mówią, że rysunek czy informacja była nieczytelna a sam nabywca jest konfliktowy bo o wszystko ma pretensje.
Każde ustalenie musi być udokumentowane ponieważ na 100% będą wmawiać że nikt niczego nie ustalał wiec szkoda zdrowia
Na tematy związane z dokumentacją czy różnego rodzaju oświadczenia odpowiedzi są dwie albo ich nie posiadają albo nabywca nie ma prawa do ich wglądu bo to dokumentacja wewnętrzna co oczywiści jest kompletna bzdurą.
Wszystko robią później nie wolno o nic pytać bo się obrażają, kierownik jedyne na czym się skupia to załatwianie dodatkowych prac dla swoich kumpli, którzy mają własne firmy. Jedynie ze zwykłymi pracownikami można coś załatwić są rzetelni i słowni można na nich polegać.
Prace na budowie nie są do końca wykonywane, że sztuką budowlaną i pewnie dlatego odmówili mi wydania oświadczeń przez inspektorów branżowych że tak jest a np.prowadzenie instalacji czy tynki już wiem ze ni są wykonane zgodnie z rzemiosłem i należytą starannością.

Podpisuję się pod wypowiedzią obiema rękami. Można w Rzeszowie znaleźć dużo lepiej wykonane mieszkania i za podobną cenę...warto zapoznać się z wszystkimi postami na tym forum dotyczącymi tej inwestycji i zastanowić się jednak lepiej nad wyborem.
Ollala
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 10 lis 2017, 18:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 24 lip 2018, 5:59

delf pisze:Jak wygląda dokladnie wejscie na budowe ? mozna zostac samemu w mieszkaniu np tak z godzine zeby sobie wszystko przemyslec itd ? pomierzyc ? Czy kierownik wchodzi na budowe razem z nami i caly czas jest w mieszkaniu ? Pytanie moze i smieszne ale bardzo mnie to ciekawi :)


Dzwonisz do biura i umawiasz się na dany dzienni godzinę. Chyba nie ma takiej możliwości zostać samemu że względu na bezpieczeństwo. Kierownik odpowiada za wprowadzane na budowę osoby. W moim przypadku bez problemu weszliśmy na piętro na które dało się najwyżej wejść nawet jak nad głowami stawiało się kolejne, a w mieszkaniu nie było ścianek dzialowych. Kierownik wszystko wytłumaczył można było sobie zrobić zdjęcia.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowynowa » 24 lip 2018, 9:59

robwert30 pisze:
nowynowa pisze:Panie Robercie30

Pana wypowiedź jest niespójna, to pracownicy są jednocześnie rzetelni ale nie wykonują swojej pracy zgodnie ze sztuka budowlaną? :)

Ja raczej nie miałem problemu ze zmianami wszystko zostało wprowadzone jak chcieliśmy, raz dzwonili do mnie bo nie można było czegoś umieścić na słupie betonowym ale to zrozumiałe i sie zgodziliśmy.


Widzę że biuro się odezwało pod przykrywką :lol: :lol: :lol: ą. Tak pracownicy są rzetelni bo jak się z nimi na coś umawiam to wykonują to tak ja było ustalone, a resztę prac wykonują tak jaki im każe kierownik



nie wiem czym sobie zasłużyłem na to miano ale dzięki, pośmialiśmy się oboje :D dzięki za odpowiedz,
czyli lepiej załatwiać zmiany na budowie a nie w biurze?
nowynowa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 lip 2018, 10:27

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 24 lip 2018, 16:22

Ma ktoś zdjęcia z budowy :?:
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowynowa » 24 lip 2018, 18:44

Czy wie ktoś do którego piętra są tynki na budynku 5?
nowynowa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 lip 2018, 10:27

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 24 lip 2018, 19:43

Nowalokator pisze:Ma ktoś zdjęcia z budowy :?:


Namówiłeś mnie do podjechania tam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 24 lip 2018, 20:02

Dzilong dzięki za zdjęcia, ale namówiłam Cię a nie namówiłem :P ciekawi mnie tylko czemu w 6 już jest ocieplane a 5 jeszcze nawet nie rusza?
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 24 lip 2018, 20:12

A to przepraszam Panią bardzo :)
Pocieszające co do ocieplania jest to, ze byłem tam około godziny 18 i 4-5 osób ciagle nad nim pracowało :) Obstawiam ze zaczną 5 jak skończą w 6. Za to w 5 jest więcej okien wstawionych :)
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: k.jakub i 34 gości