[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 15 lis 2017, 14:30

Ogólnie w B2 wygląda to tak samo - syf na klatkach schodowych (ciekawe czy nie będą od tego porysowane płytki), brudne ściany, odrapane chromowane barierki, ludzie z Admy wchodzą do mieszkań kiedy chcą i nie zamykają za sobą drzwi, obiecują że coś zrobią na jakiś dzień a nie robią i trzeba dzwonić i prosić się bo nie jest zrobione.
Inwestycja wygląda jak budowa, która jest w zaawansowanej fazie a nie jak skończona inwestycja, a te "odbiory" były chyba tylko po to żeby deweloper nie płacił kar umownych.
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 15 lis 2017, 23:58

Przerażające opinie... Czy są w ogóle jakieś pozytywy w zakupie mieszkania od tego dewelopera?
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 16 lis 2017, 0:47

Kuba85 pisze:Przerażające opinie... Czy są w ogóle jakieś pozytywy w zakupie mieszkania od tego dewelopera?


Plusy:
- Cena
- lokalizacja
- ciepło systemowe z logotermami
- wysokie kondygnacje
- podłogówka z regulacją
- dobry układ pomieszczeń w lokalach (przynajmniej w B2)
- kierownik i inni chłopcy z budowy (za pozytywne nastawienie do życia)

Minusy:
- po zakupie mieszkania brak komunikacji klient-biuro obsługi klienta (gwarantowane)
- teoretyczne terminy
- samemu trzeba wszystkiego doglądać (szczególnie jak się wprowadza zmiany lokatorskie)
- brak dokumentacji wykonanych prac i użytych materiałów (zdjęcia, protokoły, DTR-ki materiałów z parametrami)
- możliwość niedoróbek i awarii (popękane tynki)

Ostateczna ocena nastąpi jednak po odniesieniu się dewelopera do uwag z protokołu zdawczo-odbiorczego i naprawy usterek. Daję im szansę na poprawę i mimo wszystko trzymam kciuki. W końcu to budowlanka a nie kebab u Turka.
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 16 lis 2017, 1:38

Czy jest az tak tragicznie jak wypowiadacie sie w tych wpisach?
Moze calosc negatywnych.emocji wynika z tego ze rzeczywiscie wpuszczono ludzi do nieskonczonej inwestycji?
Bo brudne schody czy obite sciany przed finalnym przekazaniem dadza sie jeszcze poszpachlowac i pomalowac..
Sam nie wiem co myslec, a.przygladam.sie z boku.
Potwierdzic moge napewno ze ADMA budowala kilka lat temu pare blokow m.in. przy Bieckiej i Baligrodzkiej.
Dobrze pamietam ten poligon.. Wszechogarniajacy balagan, haos i nielad.. Nie wiem czy to tylko moje spostrzezenie, ale nawet w Rze mozna znalezc inwestorow ktorzy swoje inwestycje prowadza przykladnie, w harmonii i porzadku.
Nie wiem dlaczego nie jest t o.standardem wiekszej liczby firm developerskich??
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 16 lis 2017, 11:52

Na forum raczej ludzie piszą prawdę i to jak to faktycznie wygląda. Czy jest aż tak tragicznie ? Odpowiedz sobie sam na podstawie naszych relacji :)
Wpuszczenie ludzi do nieskończonej inwestycji na pewno bardzo negatywnie wpłynęło na opinie o deweloperze, jednak zostaje jeszcze fakt że sporo rzeczy jest zrobione źle, nie działa, czy ogólne zabrudzenia, porysowania itp. Widać że było to robione na szybko i niestarannie.
Jak napisał Pool81 są też plusy, potwierdzam to że kierownik i inni budowlańcy są mili, chcą pomóc, doradzą itp jednak jak coś z nimi ustalisz to zwykle nie jest to zrobione na czas lub trzeba się przypominać parę razy, więc też nie jest tak kolorowo.
Co do standardów to w niektórych firmach pewnie są wyższe standardy, kultura pracy i organizacja - myślę że to jak to wszystko teraz wygląda doskonale świadczy o deweloperze i o tym z jaką firmą mamy do czynienia.
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 16 lis 2017, 14:29

Co do ceny jako jeden z plusów, jaka była przeciętna cena za m2 w B2 lub B3? Patrząc na ceny w B6, B7 kształtują się one w granicach 4800 - 5000 z miejscem parkingowym... Gdzie na tym osiedlu spółdzielnia oferuje mieszkania w graniach 4400 -4600 również z miejscem parkingowym.
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 16 lis 2017, 15:16

Porównując ceny do SMP nie zaliczył bym tego jako plus dla Admy.
Ceny w B2/B3 kształtowały się ok 4400 zł za m2 w tym "komórka lokatorska" na poziomie garaży. Za miejsce postojowe Adma chce dodatkowo 25 tyś.
Ogólnie jak ktoś bierze opcje z garażem to cena za m2 wychodzi bardzo podobnie jak w B5/B6.
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 16 lis 2017, 15:19

Pool81 pisze:Plusy:
- Cena
- lokalizacja


Zgadzam się, też nie zaliczyłbym tej ceny do plusów.....
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JarekS » 16 lis 2017, 16:36

Jesli mowa o plusach to należy również wspomniec o czynszu.... mile panie w biurze sprzedaży Admy informuja o kwocie w granicach 370 pln + prąd za mieszkanie 62m2,SM Projektant za podobne mieszkanie liczy sobie 330 +prąd + gaz (ogrzewanie).

Minus to jedna winda na duuzo wiecej lokali mieszkalnych (b5, b6)
JarekS
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 15 lis 2017, 22:15

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marcinw » 16 lis 2017, 19:18

JarekS pisze:Jesli mowa o plusach to należy również wspomniec o czynszu.... mile panie w biurze sprzedaży Admy informuja o kwocie w granicach 370 pln + prąd za mieszkanie 62m2,SM Projektant za podobne mieszkanie liczy sobie 330 +prąd + gaz (ogrzewanie).

Minus to jedna winda na duuzo wiecej lokali mieszkalnych (b5, b6)

Jeśli chodzi o opłaty to nie wiem jak to wygląda w praktyce, bo ja tylko wstępnie dowiadywałem się odnośnie tego, ale w Admie jeśli chodzi o opłaty łączne to dostałem informację:
"Szacunkowe koszty zarządu zależą od metrażu mieszkania.np .49,80 m2- 298,01 zł + wywóz śmieci 1 os- 10 zł, 2 os -18zł , 3os- 26zł itd. + zaliczka na wodę i ścieki ( wliczone jest 8,08 - 4m3).W tych kosztach wliczony jest również MPEC."
Ale co i jak konkretnie i ile z tym MPEC-em to nie wiem :)
marcinw
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 20 kwie 2017, 19:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości