[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 09 lut 2018, 9:04

Jestem ciekawy co się dzieje na budowie 5 i 6. Może ktoś wrzucić fotkę?
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 09 lut 2018, 17:06

Ja już dostałem wycenę zmian lokatorskich w 6 :-)
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 09 lut 2018, 17:10

Może Pan napisac jakie to byly zmiany, czy sa to duże koszty i jak dlugo trzrba czekac na wycene?
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 09 lut 2018, 19:19

Pytanie do mieszkancow bloku przy Solinskiej 1, ktorzy zakupili mieszkanie 2-pokojowe.
Kwestia dotyczy tego na ktorej ze scian macie Panstwo podprowadzone przylacza i odplyw wody w aneksie kuchennym? Na dlugiej, czy na krotkiej (tej naprzeciw okna i balkonu)?
Pytanie istotne gdyz rozwazam przeniesienie przylaczy na sciane "krotka" jednak nie jestem pewien czy sie da. Wykonawca ktory wykonywal instalacje odmowil pomocy zaslaniajac sie natlokiem pracy (?), natomiast nie mam pewnosci czy jest to fizycznie wykonalne nawet zatrudniajac inna ekipe hydraulikow.

Z gory dziekuje za odpowiedz..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 09 lut 2018, 19:47

tommek pisze:Pytanie do mieszkancow bloku przy Solinskiej 1, ktorzy zakupili mieszkanie 2-pokojowe.
Kwestia dotyczy tego na ktorej ze scian macie Panstwo podprowadzone przylacza i odplyw wody w aneksie kuchennym? Na dlugiej, czy na krotkiej (tej naprzeciw okna i balkonu)?
Pytanie istotne gdyz rozwazam przeniesienie przylaczy na sciane "krotka" jednak nie jestem pewien czy sie da. Wykonawca ktory wykonywal instalacje odmowil pomocy zaslaniajac sie natlokiem pracy (?), natomiast nie mam pewnosci czy jest to fizycznie wykonalne nawet zatrudniajac inna ekipe hydraulikow.

Z gory dziekuje za odpowiedz..


Da się zrobić. Kolega właśnie z jedynki tak zmienił, że na krótkiej ścianie jest kuchnia.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 lut 2018, 0:42

Dzieki za odpowiedz. W takim razie musze mocniej temat tt
Jakbys mogl, napis prosze z ktorego mieszkania jest kolega, to podpytam co i jak..
Mail: you-to-you@o2.pl

Dziekuje
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kasiulaa44 » 10 lut 2018, 20:17

Zdjęcia z bud 5 i 6, 10.02.2018r
Załączniki
DSC_1467.JPG
DSC_1467.JPG (363.16 KiB) Przeglądany 3478 razy
DSC_1464.JPG
DSC_1464.JPG (299.51 KiB) Przeglądany 3478 razy
DSC_1463.JPG
DSC_1463.JPG (332.91 KiB) Przeglądany 3478 razy
kasiulaa44
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 10 lut 2018, 19:58

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 10 lut 2018, 21:28

Praca wre.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 10 lut 2018, 22:42

Artur_73 pisze:Może Pan napisac jakie to byly zmiany, czy sa to duże koszty i jak dlugo trzrba czekac na wycene?


Szczerze powiem że nie pamiętam kiedy składałem wniosek, ale myślę że było to gdzieś październik/listopad. W poniedziałek to mogę sprawdzić dokładnie. Ogólnie na większość zmian dostałem zgodę, te które nie dotyczą zwiększenia zakresu robót są w cenie a koszty zmian wykraczające poza to np. dodatkowe gniazdka TV i internet - 220 zł, ścianka działowa o długości 61cm - 214 zł, zwiększenie ogrzewania podłogowego w łazience żeby wstawić prysznic zamiast wanny - 73 zł (ceny netto)
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz091 » 11 lut 2018, 0:52

Witam,

Widzę że sporo osób mieszkających w nowych blokach 1 i 3 korzysta z tego forum, dlatego chciałbym zwrócić tu uwagę na parę spraw. Pragnę przypomnieć, że cisza nocna trwa w godzinach od 22 do 6 rano. Rozumiem, że większości osób zależy na jak najszybszym skończeniu remontu, jednak dlaczego w tej sytuacji ma cierpieć reszta mieszkańców? Wiercenie czy inne głośne prace po 22 to niestety norma. Proszę o przemyślenie swojego zachowania. Nikt nie chce sąsiedzkiej wojny, szczególnie ze jeszcze mało kto kogo poznał. To samo tyczy się imprez po godzinie 22. Rozumiem iż wielu jest ludzi w młodym wieku, ale nie każdy ma ochotę słuchać (przepraszam za wyrażenie) "darcia mordy". W domu każdy z nas chce odpocząć a nie słuchać krzyki, piski i inne dźwięki imprezy do późnych godzin nocnych. Nie chodzi mi tu już nawet o imprezy w weekendy, bo te jestem w stanie zrozumieć, ale te w trakcie tygodnie to moim zdaniem przesada. ;)

Pozdrawiam
Sąsiad
Mariusz091
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 11 lut 2018, 0:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości