[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 19 lis 2017, 17:25

Winda działa, dziś byłem może chodzi o inny blok ja piszę o bloku nr3 (obecnie), zainstalowali z wyjść od windy led-y, na pierwszy rzut oka zdziwienie, pierwszy raz widzę takie rozwiązanie, ale mi się podoba, dodaje uroku. Od 2 dni zostały zamknięte drzwi od liczników.... nie dobre rozwiązanie gdyż, każdy będzie próbował się tam dostać normalnie !!! trwa remont i ludzie zamykają lub otwierają wodę czy prąd. Jest problem szkoda ładnego koloru, bo wiemy jaki są nie którzy na chama .... z tego co rozmawiałem z firma która to zakładała, są klucze ale..... gość nie rozdaje bo zginą, wiec prośba do sąsiadów ażeby przekazali swoim ekipom budowlanym żeby prosili gości o otworzenie, a nie na własną rękę... :D
Przy okazji czuć ciepło widać że każdy ma włączony kaloryfer, na klatkach chodź są nie ogrzewane czuć wyższą temperaturę. :!:


PS.
Wiem że nie którzy z was maja komórki lokatorskie w innej klatce niż swoja, ja tak mam!!! muszę przechodzić przez parking podziemny żeby dojść do swojej komórki lokatorskiej, jeśli się ktoś chce zamienić proszę priv.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ewkaaa » 19 lis 2017, 21:47

też pisze o bloku Nr 3 (obecnie) o klatce od strony nowych bloków ADMY, byliśmy dzisiaj w południe i tam winda nie działała. Chyba że uruchomili później.
ewkaaa
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 11 paź 2017, 18:50

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 21 lis 2017, 12:23

zenek1 - z tego co wiem to w biurze mieli mieć dziś klucze więc zgłoś się po odbiór. Ehhhh, co to w ogóle za praktyka żeby najpierw zamykać szafki uniemożliwiając właścicielom włączenie/wyłączenie wody a dopiero później rozdawać klucze ? Powinni z tydzień wcześniej te klucze porozdawać i dopiero zakładać zamki jak już każdy zainteresowany będzie miał klucz :/
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maxdm87 » 21 lis 2017, 15:29

No to się robi (nie)ciekawa lektura... jakbym miał taką wiedzę na temat obecnych spraw wcześniej dwa razy bym się zastanowił przed rezerwacją mieszkania u tego dewelopera... orientuje się ktoś jak to jest z tym MDM jeśli chodzi o terminy? z tego co mi wiadomo to MDM jest przelewany w ostatniej transzy... i tu moje pytanie... jeśli będą nadal takie opóźnienia to czy w jakiś sposób można się zabezpieczyć w umowie deweloperskiej aby deweloper płacił karę jeśli z jego winy mi odbiorą MDM?
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: INKA88 » 21 lis 2017, 17:38

Mam kilka zgłoszonych usterek podczas odbioru i dostałam pismo że wszystko zostanie usuniętę... Czy mimo zgłoszenia usterek i pozytywnej odpowiedzi od dewelopera komuś nie naprawiono wszystkiego co było do poprawy?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:40 przez INKA88, łącznie zmieniany 1 raz
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 21 lis 2017, 17:39

maxdm87 pisze:autor: maxdm87 » 21 lis 2017, 14:29
No to się robi (nie)ciekawa lektura... jakbym miał taką wiedzę na temat obecnych spraw wcześniej dwa razy bym się zastanowił przed rezerwacją mieszkania u tego dewelopera... orientuje się ktoś jak to jest z tym MDM jeśli chodzi o terminy? z tego co mi wiadomo to MDM jest przelewany w ostatniej transzy... i tu moje pytanie... jeśli będą nadal takie opóźnienia to czy w jakiś sposób można się zabezpieczyć w umowie deweloperskiej aby deweloper płacił karę jeśli z jego winy mi odbiorą MDM?



MDM wypłacany jest wraz z ostatnią transzą kredytu zgodnie z harmonogramem zawartym w akcie notarialnym. Z tego co się orientuję ostatnia transza przypada na sierpień 2017r., i bank tego powinien się trzymać, ale jak to się ma w razie tak dużych opóźnień tego nie wiem.
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 21 lis 2017, 18:40

Faktycznie wysłali mail-a ale akurat muszę to sprostować, Ja dostałem UDW (Ukryte do wiadomości) więc nie do każdego, co do poprawek z protokółu : u Mnie zostały usterki poprawione, została jedna do naprawy ale nie wiem czy jest to dobry pomysł ją poprawiać, gdyż chodzi o brudną ścianę elewacji na balkonie ok 2-3m, wstrzymał bym się z tym gdyż lepszą opcją było by poprawić ją na wiosnę. Jutro idę po klucze do liczników na klatce, są do odebrania u developera, więc napomknę o usterce.



niebywale pisze:Witam sąsiadów :)

Adma wysłała dzisiaj do niektórych maila, w którym umieściła nas wszystkich w polu DW (Do wiadomości) zamiast UDW (Ukryte do wiadomości) co spowodowało, że wszyscy znamy się od dzisiaj z imienia, nazwiska, numeru mieszkania i oficjalnego adresu email. Takie zachowanie podpada pod ustawę o ochronie danych osobowych. Generalnie sprowadza się to do tego, że nie zgodziliśmy się na udostępnianie naszych danych a oni to zrobili.

Częstą formą pokuty za takie postępowanie jest wpłacenie np. 1000 zł na jakiś dom dziecka lub kupno książek dla biblioteki/szkoły. Więcej w linku poniżej:
https://niebezpiecznik.pl/post/kolejne- ... la-dzieci/

Co sądzicie o tym wszystkim?

Inne informacje:
W bloku 3 (dawne 2) ponownie nie działa dzisiaj winda. Wczoraj działała. W weekend też nie działała.
Zamontowali Ledy w wejściach do windy na wszystkich piętrach oprócz -1 (nie jestem pewny parteru). Wygląda to ładnie. Ledy włączają się wtedy kiedy oświetlenie górne (żółte)
Obrazek
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 21 lis 2017, 19:31

Przy okazji napiszę jeszcze o zjawisku windy :D , chodzi mi o blok 3 klatka od strony galerii, raz chodzi raz nie, rozmawiałem z elektrykiem który działa na bloku, stwierdził że jest to problem windy nie jak zakładaliśmy pracowników na budowie, winda się zawiesza gdyż ma usterkę elektroniczną, jak czytam nie tylko w mojej klatce... my jako mieszkańcy nie mamy prawa zgłaszać tego problemu gdyż nie ma odbioru budowlanego więc developer powinien problem zgłosić i problem powinien zniknąć :!: Winda jest na gwarancji wiec to nie jest problem finansowy :idea:
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 21 lis 2017, 19:35

Aha, w takim razie w klatce od strony wjazdu do garażu podziemnego (blok Solińska 3) pewnie jest podobna historia.

Ciekawe czy to jest winda porządnej jakości czy jakiś złom...
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 21 lis 2017, 19:46

niebywale pisze:Aha, w takim razie w klatce od strony wjazdu do garażu podziemnego (blok Solińska 3) pewnie jest podobna historia.

Ciekawe czy to jest winda porządnej jakości czy jakiś złom...


Winda jest dobrej jakości, sprawdzony produkt, mamy pecha, który zostanie poprawiony

opis : model :OTIS Genesis D8NEK615
http://www.otis.com/site/pl/OT_DL_Documents/OT_DL_DownloadCenter/Gen2%20wystroje%20kabin/Broszura%20Selecta%20PL%202005.pdf

Obrazek
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości