[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 07 maja 2018, 18:18

MaciekContii pisze:
Nowalokator pisze:-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Nie rozumiem po co ty sie wypowiadasz na tej grupie skoro to Ciebie nie dotyczy. Wprowadzasz niepotrzebny zamet i cieszysz sie jak dziecko a bo dogryzlem kupujacym mieszkania Admy. Nie ma developerow idealnych i Adma tez takim nie jest na szczescie wszystko sie rozwiazalo pozytywnie w sprawie kredytu. Budynek sie pomalu buduje ( choc moglby szybciej) wiec jestem na razie spokojna. A swoje teroie spiskowe wsadz sobie w cztery litery i niech tam zostana...


Owszem, ten wątek mnie dotyczy i domyśl się dlaczego. To że dałaś się nabrać, to nie oznacza, że ja nie mam prawa komentować treści, szczególnie że mam sporo więcej do powiedzenia na ten, konkretny temat od ciebie.
Adma buduje za wysoko w tym miejscu. Takie są fakty. I to sporej części mieszkańców Słonecznego Stoku dotyczy czy ci się to podoba czy nie. Kropka.


Jakby to był fakt to by pozwolenia na budowę nie dostali. Proszę, idź do innego wątku. Jest topic o SM projektant i tam możesz się udzielać. Weź sobie opinie tych wszystkich fachowców ze sobą, te fakty, dowody i tam wypisuj, a nie tu.
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 08 maja 2018, 8:09

-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Po dużej części pewnie i masz rację, ale nie obrażaj ludzi. Każdy kto kupił mieszkanie zrobił to świadomie, to nie była szybka chwila - 5min i kupuje, tylko przemyślana decyzja. Dużo ludzi kupiło, bo chciało mieć lepsze widoki niż z 4p. a że była okazja i że dużo było takich osób to mieszkania się sprzedały, czy według Ciebie wszyscy, którzy kupili mieszkania (chyba 112 mieszkań) to wieśniaki ???? strasznie się przyczepiłeś tego wątku, a powiedz mi, czy mieszkania np na Bulwary Park to już nie wiocha? czy te budynki to nie mrówkowce? dużo masz racji w tym co piszesz, ale strasznie się uparłeś na tego jednego dewelopera. Zrozum, nikt nam nie wciskał tych mieszkań na siłę, to były nasze decyzje, nasze przemyślenia, ty lubisz co innego - ok, możesz mieć pretensje do dewelopera i do miasta, ale nie do ludzi za to, że kupi mieszkania takie jakie chcieli. W kwestii zagospodarowania osiedla masz rację, ale czy Ty zwykły szary obywatel zmienisz coś ??? ok, próbujesz, ale skup się bardziej na deweloperach, a nie zwykłych ludziach, którzy mieli takie oczekiwania na mieszkania i je zakupili. Pełno się teraz buduje wieżowców i czy one wg Ciebie to też mrówkojady, czy po prostu uparłeś się wśród wszystkich rzeszowskich budynków tylko na te konkretne ADMY? wtedy stajesz się nieobiektywny.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 08 maja 2018, 11:20

MACIEKCONTI na prezydenta :), będziesz bronił interesów Żmigrodzkiej :) Boszzz chwile mnie nie było, ale wpadłem zobaczyć, dalej Cie nikt nie lubi :)
P.S. mieszkanie od SM projektanta kupowałem jak nie było nawet dziur w ziemi, a czepiasz się ludzi że u Admy kupują. Pewnie Ty kupowałeś jak było gotowe :)

BARTEK86 ja Ci powiem dlaczego się tak przyssał, tylko i wyłącznie do ADMY. Bo mieszka w budynku obok i nie może przeżyć że nie będzie miał już drzewek obok tylko blok. Ale takie są realia życia w mieście, które większość ludzi rozumie. Najwidoczniej chciałby aby "jego" blok był ostatnim a później już las i sarenki.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 08 maja 2018, 12:29

Mam prośbę, może "nasz" Pan MaciekContii wrzuci nam kilka fotek bloków 5 i 6? Wiedzę ma obszerną. Aaa tylko fotki nie pod słońce. :lol:
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 08 maja 2018, 15:16

Hm TomekRzeszow - możesz mieć rację, ale tak serio serio to dużo racji ma Pan MaciekContii tylko dlaczego całą złość i frustracje wylewa tylko na ADME. Czemu nie czepia się Pan Skyresu (była 1 wieża, nikt nie wiedział o kolejnych, każdy miał piękne widoki, a mamy już chyba 4 :)), Nasz Gaj, Bulwary Park, Witolda Park (akurat tutaj mocno też ich krytykuje). Pan chyba naprawdę mieszka obok tych bloków B5 i B6, bo całą złość wylewa Pan na bogu winnych ludziach, co kupi mieszkania. Przecież jak już pisałem, nikt nas nie zmusił do kupienia tych mieszkań, 100% świadoma decyzja, jednemu się podobały widoki z 7p., innemu ogródki, a jeszcze innemu lokalizacja - ale to są nasze gusta i to nasza i tylko nasza sprawa. Musi Pan to zrozumieć, nikt z nas nie żałuje decyzji, bo było to świadome. Czy ja kupie tu, czy tam to wszędzie będzie że poszliśmy na MDM, czy inne pierdu pierdu ??? - do każdej lokalizacji można podczepić ten Pana argument.

Cytat Pana:
Cechą, tzw. "wiejskości" jest nieprzyjmowanie kontrargumentów i ci co kupili mieszkania przy Solińskiej są tego koronnym przykładem. Kupili komunałki za program mdm w wieżowcach i płaczą.

Pan nie przyjmuje kontrargumentów, bo Pan twierdzi, że deweloper przystawił 112 osobom pistolety do głowy i kazał kupować. Proszę zrozumieć, że to była nasza decyzja, a obrażanie mija się z celem. Możemy odwrócić sytuację (w formie żartu, bo nie chcę Pana obrażać) i przedstawić tak. To Pan jesteś "wieśniak" i "pustak", bo kupiłeś Pan mieszkanie w SM, a nie przewidziałeś, że za oknem będziesz miał Pan wieżowiec i to Pan dał się ograć jak dziecko SM i deweloperowi, bo za oknem będziesz Pan miał ścianę. To jest miasto :) albo to jest Rzeszów - stan umysłu - nigdy nie wiesz co będziesz mieć za oknem. Jak ma Pan wiedzę i jakieś możliwości to proszę walczyć o estetykę zabudowy i atakować odpowiednie organy, a nie czepiać się zwykłych ludzi. Jak wspomniałem ma Pan dużo racji, ale kierujesz Pan to wszystko do złego adresata. To nie nasza wina, że akurat za Pana oknem będzie stał wieżowiec. Jak były budowane B2 i B3 nikt nie wiedział o B5 i B6, ani nikt nie przypuszczał, że to będzie 8p. Pretensje do siebie, że nie odrobił Pan lekcji.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 08 maja 2018, 17:09

Dlaczego tylko na adme to już jasne. Ale czemu się im dziwić ? Są deweloperem. Dostali warunki zabudowy na 9 kondygnacji czyli 8 pięter, więc tak budują. Czemu mieliby nie skorzystać ? Wylewać pretensje do władz miasta jeśli już i na tych którzy wydają na to zgody. Co ma adma do tego ? Nie jest instytucją charytatywna.. Wszędzie jest tak samo. Sprzeda się blok i za chwilę obok następny. Byłoby naiwnym myśleniem wierzyć że nic obok nie będzie. Ta sama sytuacja pewnie w apklanie będzie, czy przy apartamentach zachód. Zaraz będą następne bloki. To oczywiste. Sam czekam aż na samej górze wybudują się piękne apartamenty z super widokami. I chętnie kupię tam mieszkanie, jak już będą kopać doły. Tak jak zrobiłem w admie i u spółdzielni projektant. I nic w tym dziwnego.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 08 maja 2018, 17:51

MaciekContii pisze:
Zabawne.
W tym mieście dostaje się pozwolenie na budowę czegokolwiek i gdziekolwiek, bo takie są realia. Dlatego Adma Dev. dostała pozwolenie bo nie ma tam PZP pomimo, że od kilkunastu lat Projektant buduje tam niskie bloki i elementarne zasady urbanistyczno-architektoniczne zostały złamane na Słonecznym Stoku Takiego mamy Prezydenta, że wprowadza chaos zawsze i wszędzie.
Tak trudno przyswoić ten fakt?
Cechą, tzw. "wiejskości" jest nieprzyjmowanie kontrargumentów i ci co kupili mieszkania przy Solińskiej są tego koronnym przykładem. Kupili komunałki za program mdm w wieżowcach i płaczą. Jakby tego nie zrobili, to może odrobinę by się ucywilizowali w niskich blokach tak jak ci którzy "tworzyli" od lat charakter osiedla Projektant i kupowali w niskich (tak jak ja). Bo taki był charakter osiedla!!!
Ale przecież wieś wszystko kupi...
A mieszkajcie sobie nawet w bezklatkowych mrówkowcach. Byle daleko ode mnie. To że daliście swoje miliony deweloperowi który w imię coraz większych zysków buduje wieżowce w miejscu gdzie powinna być podmiejska zabudowa, to nic to... przecież. Ale potem nie płaczcie że nie macie przestrzeni, placów zabaw, wystarczających terenów zielonych czy miejsc parkingowych. Że was ścieśnili do granic możliwości, a to nie koniec.
Życzę Wam jak najszybszego nabrania rozumu i nieułatwiania demagogom drenującym kieszenie i portfele zbytnio zadania. Może ku przestrodze ktoś przeczyta ten post zanim psy zaczną szczekać. Kropka.


Drogi Kolego,
To co podajesz to nie są fakty, a tym bardziej kontrargumenty. Teraz masz pretensje do Prezydenta Rzeszowa że wydaje pozwolenia, a powinieneś raczej mieć bardziej do Zarządu SM Projektant, który mając odpowiednie narzędzia nie zareagował w porę. Jak Developer występował o warunki zabudowy dla swojej działki, to właściciele sąsiednich działek zostali o tym powiadomieni. Mogli się wtedy do tego odwołać i podważać tą decyzję - 2 tygodnie bodajże mieli na to. W wydanej decyzji o warunkach zabudowy powinny znajdować się informacje o linii zabudowy, wysokości, kącie nachylenia dachu itp. SM Projektant taką informację powinien otrzymać.To jest fakt.

Pozostałą treść postu pozostawię bez komentarza.
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 08 maja 2018, 20:42

Jesli ktos kupil mieszkania nawet i na samej gorze to jego i tylko jego sprawa. Za takie nazywanie kogos wiesniakiem moze Pan sie kiedys zdziwic , bo jak wiesniak to narazie nikt oprocz Pana sie tutaj nie zachowuje. To ze niecierpliwimy sie co sie dzieje na budowie i dopytujemy, czesto narzekamy tez :) to jest tylko nasza wyłącznie sprawa. Nikt z nas nie chce miec wrogow tylko dlatego ze kupilismy mieszkania w bloku ktory jest wyzszy niz Pana. Pretensje to to władz a nie do nas. Powodem ktorym ludzie wybierają mieszkania czesto na najwyzszych Pietrach jest wlasnie odizolowanie się od ludzi takich jak chociazby Pan , ktorzy nie potrafią sie zachowac. Ja nie wyobrazam sobie mieszkac np w szeregowce z sąsiadem z ktorym mial bym sie gryźć caly czas. Wie Pan gdzie jest biuro Admy i prosze isc tam i im powiedziec co Pan mysli. Wiadomo ze tez nie byłbym zadowolony gdy postawili mi wiezowiec pod samym blokiem ale napewno nie obrazal bym ludzi ktorzy kupili tam mieszkania bo akurat z nas nikt nie jest winny
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 08 maja 2018, 20:49

Nie pójdzie bo kozak w necie... Wylewa przed ekranem.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 09 maja 2018, 19:00

Foty z dzis
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości