[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 28 cze 2018, 19:22

Co do klimy ustaliłem z tym panem ze prześle mi zakres co zrobi i jak to będzie wglądać.
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak ze dostałem info ze jest zrobione i mam zapłacić 500 zl a gość ne jest pewny czy to na pewno moje mieszkanie w Admie nikogo to nie interesuje (dziwne to oni nakręcają mu prace) poczeka facet na kasę do póki nie będę pewny ze to jest zrobione u mnie i za co mam mu dać 500 zl.
Mam pytanie czy ktoś oprócz mnie zgłaszał fatalną jakość wykonania tynków u dewelopera?
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 29 cze 2018, 19:54

Drodzy sąsiedzi z bloków obok. Powiedzcie jak po pół roku użytkowania wszystko wygląda?
- jak z czynszem i innymi tego typu opłatami
-czy zostały jeszcze jakieś usterki i czy coś wychodzi w mieszkaniach
-jak wyglądają opłaty za miejsca parkingowe
-czy developer coś jeszcze poprawia w budynku ( klatki schodowe itp.)
- jak sprawuje się ogrzewanie i podłogówka

i jak wam się ogólnie mieszka?

Będę wdzieczna za każdą cenną wiadomość :)
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 30 cze 2018, 11:56

Bazując na doświadczeniu w kontaktach z ADMĄ (słowo współpraca tutaj nie pasuje, że o relacji klient-sprzedawca nie wspomnę), proponuję zadbać o:

1. Absolutny brak wpłacania ostatniej transzy do czasu wykonania wszystkich prac, w tym zagospodarowania terenu. Bez tego z dniem ostatniego przelewu ADMA będzie mieć Was w...
2. Kontrola osobista wszelkich zmian w projekcie zaraz po wykonaniu (że zmiany zgłaszamy pisemnie za potwierdzeniem, to oczywiste). Ja głupio polegałem na telefonicznych zapewnieniach, że błędnie wykonane zmiany zostały skorygowane i przy odbiorze okazało się zupełnie co innego. W praktyce kolejne kilka tygodni opóźnienia.
4. Sprawdźcie tynki o ile w pokojach do przyjęcia, to w łazience tragedia...
3. Zarządca budynku - nie głosujcie na pierwszym spotkaniu zgodnie z sugestią ADMY i twierdzeniem, że wybrali najlepszą ofertę. Warto by przedstawili oferty, jakie otrzymali od 2-3 firm. Dopilnujcie również tematu protokołu zdawczo-odbiorczego pomiędzy zarządcą a deweloperem. U nas na etapie wyznaczenia zarządcy protokołu nie było...ABSURD przejąć w zarząd budynek o takiej wartości, na którym jest niedokończone wiele prac i nie zrobić protokółu co jest, a czego nie ma i do kiedy ma być zrealizowane.
4. Problemy:
- nieterminowe oddanie budynku, bez odbioru nadzoru budowlanego. Budowa miała być zakończona 31 maja 2017, a oddanie po wykonaniu wszelkich prac miało być 31 października 2017. Fakty: w marcu składaliśmy pismo (mieszkańcy) do ADMY, w którym było kilkadziesiąt punktów od stwierdzonych mniejszych usterek po ewidentny brak realizacji prac zawartych w umowie deweloperskiej. W lakonicznej odpowiedzi od ADMY otrzymaliśmy zapewnienie, że do końca maja wszystko zrobią. Cześć zrobili a część nie...mamy koniec czerwca 2108. Już pisałem, że WSZYSTKIE prace miały być wykonane do 31 października 2017. Komentarz zbędny!

Generalnie ADMA kompletnie nie dostrzega braku wywiązywania się z terminów i warunków umowy po swojej stronie, jednak mimo wielu opóźnień i problemów, bardzo gorliwie pamięta o tym, by wystawić faktury za energię w częściach wspólnych na kwotę kilkunastu złotych/ mieszkanie. Oczywiście nie chodzi o te kilkanaście złotych tylko o podejście do nabywców mieszkań.

Aktualnie największym problemem zaczyna być wilgoć i grzyb w komórkach lokatorskich - temat się rozwija :\

Poza tym sielanka :D, jak to na osiedlu Projektant trochę w mieście, trochę na wsi - czyli zgodnie z oczekiwaniami :)
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 30 cze 2018, 13:23

1. Sprawa czynszy jest skomplikowana. W pismach od dewelopera wyliczenia były o ponad 100zł niższe (nie wiem jak inni), ogólnie czynsz jak na nowe bloki jest ciut za duży wg mnie
2. Zarządca - ani plus ani minus, został nam narzucony. Ogólnie kasa pusta na koncie i Zarządcy na nic nie stać
3. Usterki? Tutaj lepiej przemilcze, proszę się przejść i samemu zobaczyć, dużo rzeczy nie skończonych, nie wiemy czy deweloper wogole to dokonczy/naprawi
4. Wspolpraca deweloper- Wspólnota nie istnieje. Dostajemy zdawkowe pisma, którymi możemy sobie tyłek ....
5. Mamy w sumie lipec 2018, a wg nas budowa nie jest zakończona.
6. Ciągle pojawiające się nowe usterki (awarie windy, grzyb w piwnicach, awarie oświetlenia) nie chce pisać szczegółów bo nie chce wbijać kija w mrowisko

Ogólnie do momentu oddania mieszkania wszystko super i pięknie, później przemilcze. Niech inni mają odwagę i też się wypowiedzą.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gofer513 » 30 cze 2018, 17:37

Witam.

Na wstepie chcialbym sie przywitać ze wszystkimi nowymi sąsiadami.

Moje pytanie brzmi gdzie uderzaliście aby wejść na teren budowy zobaczyc jak wyglądają tynki wewnątrz w budynku nr 5?

Kierownik budowy czy ADMA?
gofer513
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2018, 17:30

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 30 cze 2018, 18:01

Zdjęcia z budowy 30-06-2018 ok. godz. 15:00.
Widziałem 3 osoby pracujące przy ociepleniu na bloku nr 6.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 30 cze 2018, 19:11

gofer513 pisze:Witam.

Na wstepie chcialbym sie przywitać ze wszystkimi nowymi sąsiadami.

Moje pytanie brzmi gdzie uderzaliście aby wejść na teren budowy zobaczyc jak wyglądają tynki wewnątrz w budynku nr 5?

Kierownik budowy czy ADMA?


Do biura admy dzwoń oni tam powiadamiają kierownika że ktoś ma się pojawić. Można nawet tego samego dnia wcześniej zadzwonić i się umówić. Co do tynków to już na parterze i na pierwszym piętrze były kładzione. Sanitarka i elektryka była już pociągnięta do 3 piętra...
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 08 lip 2018, 18:15

Zdjęcia z Niedzieli 8 lipca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 09 lip 2018, 20:40

Witam mam pytanie czy jeszcze ktoś ma problem z lichwiarzem, którego poleciała Adma i ma robić przyłącz klimatyzacji.
Po ustaleniach telefonicznych mówi że będzie to 300 zl. Następnie wysyła rachunki na 500 zl.(bo on ma takie stawki)
Teraz mnie straszy że zlikwiduje przyłącz jeśli tak to daje sprawę do sadu.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 09 lip 2018, 23:14

O jaki przyłącz klimatyzacji chodzi?
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kolejorz, Ted i 23 gości