[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 09 lis 2017, 10:32

tak w "blok3" jeszcze ogrzewanie nie chodzi, wczoraj się dowiedziałem że niby jutro :mrgreen: mają włączyć, wczoraj byli u mnie w mieszkaniu, i ustawili sterownik/czujnik na 20 stopni, kazali ściągnąć folie i kartony z kaloryferów bo ma się w piątek pojawić ciepło. Sam czekam na to ciepło jak na zbawienie :!: bo nie widzę prac nad mieszkaniem bez ogrzewania, ściany nie będą schnąć itp...
Moja propozycja do sąsiadów : jak tylko włączą ciepło, nie oszczędzajcie, tylko włączcie ciepło po pierwsze szybciej ściany wyschną wam samym po drugie grzyb na ścianach nie wyjdzie po trzecie jak szybko blok złapie ciepło to w późniejszym czasie będziemy mieć mniejsze rachunki za ogrzewanie bo będzie trzymał ciepło, i nikt nie będzie miał problemu z grzybem na ścianie.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Person » 09 lis 2017, 12:19

Krzychu, trzeba wierzyć i grzać
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 144
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 10 lis 2017, 9:00

Wiecie czy w 3 puścili już ogrzewanie i wodę ?
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kamiemia » 10 lis 2017, 9:08

Witam. Czy na forum jest ktoś, kto zakupił mieszkanie na parterze i zgodził się na powiększenie ogródka? Jeśli tak to proszę o wiadomość priv.
Kamiemia
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 28 lip 2017, 16:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 lis 2017, 13:00

Witam Mieszkańców!
A ja mam pytanie dotyczące rozpoczętej budowy galerii..
Czy orientujecie się dlaczego inwestycja jest wstrzymana? Czy będzie w ogóle kontynuowana?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 10 lis 2017, 13:40

tommek pisze:Witam Mieszkańców!
A ja mam pytanie dotyczące rozpoczętej budowy galerii..
Czy orientujecie się dlaczego inwestycja jest wstrzymana? Czy będzie w ogóle kontynuowana?


Z tego co wiem to nie mają jeszcze założonej przez siebie ilości najemców, dla tego się nie spieszą. Plus dodatkowo pewnie braki kadrowe, odbiory i poprawki w B2 i B3, spore opóźnienie w B5 i B6. Jak widzisz jest parę czynników, jednak biorąc pod uwagę rozwój osiedla, to że w przyszłości Błogosławionej Karoliny zostanie pewnie poszerzona do 2 pasów i zrobiona zostanie przebitka do S19 to raczej galeria powstanie. Pytanie kiedy ? Na koniec 2018 r. bym nie liczył, raczej bardziej realnymi datami są koniec 2019 r. lub 2020 r. (ale to moja opinia - mogę się mylić).
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 10 lis 2017, 13:42

tommek pisze:Witam Mieszkańców!
A ja mam pytanie dotyczące rozpoczętej budowy galerii..
Czy orientujecie się dlaczego inwestycja jest wstrzymana? Czy będzie w ogóle kontynuowana?


Wieść gminna niesie, że Developer w pierwszej kolejności koncentruje się na blokach, bo tam są pieniądze...
Prace przy galerii zostały wykonane tylko w takim zakresie jaki był niezbędny, czyli wspólne garaże z blokami B2/3.
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 10 lis 2017, 14:12

odbiory mieszkań w pełni, wieczorową porą już widać pojedyncze okna mieszkań pełne światła -co oznacza, że praca wre :)

Dobra wieść jest taka, że dotarło ogrzewanie do budynku Solińska 3 (dawna budowlana 2).

Na zewnątrz widać postępy prac, stopniowo przybywa asfaltu, miejsc postojowych - coś się dzieje.
Kiedy prace zostaną zakończone, ciężko ocenić. Do wykonania nadal sporo, a zima może być lada dzień...poczekamy zobaczymy.

Na koniec, jako wujek dobra rada zachęcam sąsiadów, którzy już są po odbiorach, jak i tych którzy dopiero się szykują by zwrócili uwagę na zapisy protokołu odbioru. Gdzie każdy z właścicieli oświadcza, że: lokal nie będzie użytkowany do dnia uzyskania decyzji - pozwolenia na użytkowanie Pozwolenie będzie wydane po zakończeniu wszelkich prac na zewnątrz. Polecam sobie i sąsiadom trzymać kciuki by zima nie przyszła zbyt szybko :mrgreen:
Załączniki
adma (Copy).jpg
adma (Copy).jpg (47.81 KiB) Przeglądany 4620 razy
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 11 lis 2017, 9:27

Witam sąsiadów

W moim mieszkaniu doszło do większej usterki - w pomieszczeniu salonu prawie cały sufit ma nierówności, pod kątem widoczne miejsca jaśniejsze i ciemniejsze (jakby fale), jak się przesunie ręką to czuć na skórze wypukłości.
Ten tynk był poprawiany i tak go poprawiono że znowu jest spi****ny.

Czy u kogoś z Was doszło do takiego mankamentu? Oczywiście zapisałem to w protokole przy odbiorze.

Pozdrawiam
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 11 lis 2017, 20:35

U Pana sufit , u mnie zaś musieli kłuć podłogę bo nie działało ogrzewanie ani nie było ciepłej wody ..
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości