[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gofer513 » 26 lut 2019, 12:05

witam.

mam pytanie odnosnie internetu ze skyware'a. Ma ktos to? działa to jakoś?

pytalem w orange ale na razie światłowodu nie ma i nie ssą w stanie mi powiedzieć czy bedzie za miesiąc czy za pół roku czy za dwa lata.

macie jakies doświadczenia odnośnie skyware'a?

pozdrawiam
gofer513
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2018, 17:30

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LeszekB » 26 lut 2019, 13:41

Ja mam na Osiedlu Nad Wisłokiem właśnie ze Skyware, 60MB światłowód, 30zł miesięcznie, żadnych problemów. Polecam.


gofer513 pisze:witam.

mam pytanie odnosnie internetu ze skyware'a. Ma ktos to? działa to jakoś?

pytalem w orange ale na razie światłowodu nie ma i nie ssą w stanie mi powiedzieć czy bedzie za miesiąc czy za pół roku czy za dwa lata.

macie jakies doświadczenia odnośnie skyware'a?

pozdrawiam
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: fokker » 26 lut 2019, 20:04

gofer513 pisze:witam.

mam pytanie odnosnie internetu ze skyware'a. Ma ktos to? działa to jakoś?

pytalem w orange ale na razie światłowodu nie ma i nie ssą w stanie mi powiedzieć czy bedzie za miesiąc czy za pół roku czy za dwa lata.

macie jakies doświadczenia odnośnie skyware'a?

pozdrawiam


Ja mam na tym osiedlu, od października 2018 i również żadnych problemów, dobrze śmiga (120 Mb/s) - polecam.
fokker
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 18 kwie 2018, 16:19

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 06 mar 2019, 19:57

Orientuje sie ktoś czy zamierzają zrobic jeszcze jakies firmy przyłącza do internetu ??? np multimedia itp??? Jak ten internet od SKY ... ?? powie coś ktos wiecej ???
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grunia55 » 06 mar 2019, 22:17

Hej mam pytanko odnsnie developera jak wyglada jakosc wykonania mieszkan,czy oddawane sa w termine ?.Planuje kupno mieszkania w bloku nr 9.Prosze o opinnie .
grunia55
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 06 mar 2019, 21:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gofer513 » 07 mar 2019, 5:38

Do końca marca ma być światłowód od Orange.
gofer513
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2018, 17:30

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 07 mar 2019, 7:24

@grunia55 poczytaj sobie tak od 100-110 strony na forum, wyciągniesz wnioski sama.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 07 mar 2019, 13:54

grunia55 pisze:Hej mam pytanko odnsnie developera jak wyglada jakosc wykonania mieszkan,czy oddawane sa w termine ?.Planuje kupno mieszkania w bloku nr 9.Prosze o opinnie .


Dziadostwo i arogancja. Poprawki przez "nich" wykonywane to istna kpina i olewanie klienta. Podczas zwrócenia uwagi ws poprawek na klatce schodowej otrzymałem "olewającą " odpowiedź, że to przecież część wspólna. Pewnie o czymś nie wiem - może części wspólne ADMA wykonywała za darmo??? DNO. Ułożenie płytek na półpiętrach to istna parodia. Proponuję zwrócenie na to uwagi i domaganie się poprawek. Wykończenia (drobne) m.in. kratki wentylacyjne, obicia płytą meblową wejścia do windy, to coś gdzie są logotermy... syf i kiła. Co to za developer? To PARTACZE. i JESZCZE TE SŁOWA: TAK SIĘ TERAZ ROBI NA BUDOWACH. hahahahahha. Alternatywy 4 przy nich to "pestka".

PROPONUJĘ ZAPISYWANIE WSZYSTKICH USTEREK CZĘŚCI WSPÓLNYCH I PRZEDSTAWIENIE ICH NA ZEBRANIU DO POPRAWEK.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 10 mar 2019, 20:48

Radzę przyglądnąć się klatkom schodowym. Od tego tygodnia ADMA zaszczyciła nas komunistyczną lamperią... Rozumiem pomalować całe klatki jak w poprzednich blokach ( podobno standard miał być ten sam) a zrobić odcięcie lamperii w połowie ściany. Wygląda to koszmarnie a na pewno nie dodaje uroku . Za kilka lat będziemy czuli się jak w starym Peerelowskim bloku.
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: psienko » 13 mar 2019, 12:24

Witam, czy jest tutaj ktoś kto kupił/zamierza kupić mieszkanie w budynku 9/ETAP III. Pytam bo na stronie mają informacje, że oddanie kluczy grudzień 2019. Gdy byłem się u nich pytać to mówili, że zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2020, a przekazanie mieszkań na czerwiec 2020. Trochę mało profesjonalne takie rozbieżności. Prace na budowie jakoś tak bardzo wolno idą. Na ten moment to chyba tylko ta podziemna cześć jest, a do góry blok nie rośnie.

Dla przykładu dożo mniejsze bloki projektanta na Karoliny Południe rosną bardzo szybko, a terminy zakończenia mają późniejsze. Patrząc na to jak idą prace na budowie oraz jak duży to ma być blok to szczerze wątpię, że Adma wyrobi się na czerwiec 2020. Gdy powiedziałem w biurze sprzedaży o swoich wątpliwościach i nadmieniłem o opóźnieniach przy wcześniejszych inwestycjach to Pani rozłożyła ręce z bezradności i nie dała mi żadnej sensownej odpowiedzi.

Może ktoś z Was pytał się na budowie o postęp prac? Co o tym myślicie? Trochę porażka, że ADMA nie uczy się na swoich błędach.
psienko
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 12 mar 2019, 12:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości