[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 01 gru 2017, 12:35

Czesiek pisze:Co do zdjęć to u mnie płyta CD ZAGINĘŁA ale dostałem zdjęcia na maila.
Na resztę pytań niestety również nie znam odpowiedzi.


U mnie też zaginęła - to jakaś kpina, tylko że u mnie jest jeszcze gorzej bo twierdzą że nie mają zdjęć.
Masz mieszkanie w obecnej 1 czy 3 ? Od kogo dostałeś te zdjęcia ? Z biura ?
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 01 gru 2017, 14:47

Czesiek - a czy upewniłes się, że zdjęcia które otrzymałes były zrobione w Twoim mieszkaniu? Na pewno nie sa to zdjęcia z innego - piętro niżej/wyżej?
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Czesiek » 02 gru 2017, 20:43

Rolf pisze:U mnie też zaginęła - to jakaś kpina, tylko że u mnie jest jeszcze gorzej bo twierdzą że nie mają zdjęć.
Masz mieszkanie w obecnej 1 czy 3 ? Od kogo dostałeś te zdjęcia ? Z biura ?

niebywale pisze:Czesiek - a czy upewniłes się, że zdjęcia które otrzymałes były zrobione w Twoim mieszkaniu? Na pewno nie sa to zdjęcia z innego - piętro niżej/wyżej?



Mieszkanie mam w obecnej 1. Zdjęcia dostałem mailowa z biura ADMY.

Jeśli chodzi czy to było robione u mnie to porównując widok z okna jest to 5 piętro + dodatkowo są widoczne moje przeróbki w elektryce.
Czesiek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 28 wrz 2017, 19:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 04 gru 2017, 13:07

No to teraz kolejne pytanie dotyczace formalnosci:
- czy komus udalo sie juz uzyskac wpis do Ksiag Wieczystych?
- ile faktycznie trzeba czekac na taki wpis?
- czy znane sa skuteczne metody na przyspieszenie wpisu?

Wcciaz nie rozumie dlaczego okres oczekiwania na wpis jest taki dlugi? Skoro w Polsce obserwuje sie boom budowlany, przez co oczywiscie wydzialy ksiag wieczystych maja mase roboty, to czy nie nalezaloby zwiekszyc odpowiednio poziom zatrudnienia w takich jednostkach, tak aby czas oczekiwania miescil sie w granicach przyzwoitosci?? Jak dla mnie granice przyzwoitosci to max 2 miesiace, choc w dobie cyfryzacji osmielilbym sie o stwierdzenie 2-3 tygodni.

Dziekuje za kazda odpowiedz w tym temacie.
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 04 gru 2017, 16:52

tommek pisze:No to teraz kolejne pytanie dotyczace formalnosci:
- czy komus udalo sie juz uzyskac wpis do Ksiag Wieczystych?
- ile faktycznie trzeba czekac na taki wpis?
- czy znane sa skuteczne metody na przyspieszenie wpisu?

Wcciaz nie rozumie dlaczego okres oczekiwania na wpis jest taki dlugi? Skoro w Polsce obserwuje sie boom budowlany, przez co oczywiscie wydzialy ksiag wieczystych maja mase roboty, to czy nie nalezaloby zwiekszyc odpowiednio poziom zatrudnienia w takich jednostkach, tak aby czas oczekiwania miescil sie w granicach przyzwoitosci?? Jak dla mnie granice przyzwoitosci to max 2 miesiace, choc w dobie cyfryzacji osmielilbym sie o stwierdzenie 2-3 tygodni.

Dziekuje za kazda odpowiedz w tym temacie.


Na moje oko to do wpisu jeszcze daleko .... pierwsze przeniesienie własności, gdzieś końcem tego miesiąca, ale tak naprawdę to developer czeka na odbiór budowlany, ma nas poinformować środkiem grudnia o terminie przeniesienia. No ale trochę mu do zrobienie zostało... :lol: wiec nie wiem czy to będzie tak szybko. A po przeniesieniu własności będziemy sobie czekać na wpis itp.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 05 gru 2017, 10:37

Witam sąsiadów

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na wykonanie poprawek z protokołu zdawczo-odbiorczego, zakończenie robót budowlanych części wspólnych etc.
Oddanie budynku do użytkowania będzie wisienką na torcie dla nas wszystkich.

Jak na razie ta wisienka gnije w garażu podziemnym w powodzi wód roztopowych bo ktoś zapomniał o kanalizacji (odwodnienie liniowe bądź wpusty posadzkowe rozmieszczone punkowo - dotyczy Solińska 3, nie wiem jak w 2 bo nie byłem). Wcześniej nie zwracałem na to uwagi zajęty masą innych usterek w moim lokum.
Nie posiadam projektu rzutu wod-kan garażu. Mam przekroje i na nich zaznaczone są jakieś wpusty i do nich spadki posadzki.
Budynek jest posadowiony na żelbetowej płycie fundamentowej grubości 70cm.

Czeka nas życie z wiecznym grzybem?
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Czesiek » 06 gru 2017, 15:29

Z dzisiejszej rozmowy z Panem który wydaje klucze do klatek i skrzynki pocztowej straż pożarna ma sprawdzać budynki w piątek
Czesiek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 28 wrz 2017, 19:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 06 gru 2017, 20:45

Czesiek pisze:Z dzisiejszej rozmowy z Panem który wydaje klucze do klatek i skrzynki pocztowej straż pożarna ma sprawdzać budynki w piątek


No i w końcu dobra wiadomość :D :D :D - ja dziś jeszcze nic nie dostałem, pewnie dostanę

Podzielę się spostrzeżeniem :mrgreen: z dzisiejszego dnia wchodząc do klatki, zauważyłem że firma rozdaje prezenty ludziom pracującym na budowie :!: :!: :!: Super może nasz developer się do nas uśmiechnie i da nam prezent w postaci darmowego przeniesienia własności. Szacunek nie zapominają o ludziach pracujących w takiej pogodzie. Dziś już 6 grudzień hmmm coraz bliżej własnego kąta :mrgreen:
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Czesiek » 06 gru 2017, 21:41

a czego nie dostałeś? jeśli chodzi o klucze do do klatek i skrzynki samemu trzeba odebrać z mieszkania nr 9 w bloku 1, wcześniej dzwoniąc pod numer podany na drzwiach wejściowych do bloku
Czesiek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 28 wrz 2017, 19:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 06 gru 2017, 22:32

Czesiek pisze:a czego nie dostałeś? jeśli chodzi o klucze do do klatek i skrzynki samemu trzeba odebrać z mieszkania nr 9 w bloku 1, wcześniej dzwoniąc pod numer podany na drzwiach wejściowych do bloku



Dzięki za info. Ale dziwne .... to tam biuro zrobili kolejne :D
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości