[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Panilokator » 28 sty 2018, 21:23

Do sąsiadów z budynku 2 i 3 : Jak tam Wasze usterki ? Czy wszystkie zostały już usunięte ? U mnie w mieszkaniu zostały jeszcze dwie.Co prawda nie przeszkadzają w mieszkaniu ,ale dobrze by było gdyby znikły. Jak podpisanie aktów ? Czy wszyscy już macie ? Ja wcìąż czekam.
Pozdrawiam
Panilokator
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 08 gru 2017, 18:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 29 sty 2018, 9:19

Artur_73 pisze:Zdjęcie z dnia 27 stycznia 2018 r.



Mam prośbę Panie Arturze - czy może Pan jeszcze raz zamieścić to zdjęcie w wyższej rodzielczości. Z góry dziękuję
Załączniki
7.jpg
7.jpg (84.99 KiB) Przeglądany 4078 razy
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: INKA88 » 29 sty 2018, 11:59

Panilokator pisze:Do sąsiadów z budynku 2 i 3 : Jak tam Wasze usterki ? Czy wszystkie zostały już usunięte ? U mnie w mieszkaniu zostały jeszcze dwie.Co prawda nie przeszkadzają w mieszkaniu ,ale dobrze by było gdyby znikły. Jak podpisanie aktów ? Czy wszyscy już macie ? Ja wcìąż czekam.
Pozdrawiam

U nas usterki już usunięte. Co do aktów to jesteśmy po podpisaniu przeniesienia własnośći jeśli chodzi o mieszkanie ale czekamy jeszcze na miejsce postojowe z komórką...
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 29 sty 2018, 13:59

Zyrtec pisze:
Artur_73 pisze:Zdjęcie z dnia 27 stycznia 2018 r.



Mam prośbę Panie Arturze - czy może Pan jeszcze raz zamieścić to zdjęcie w wyższej rodzielczości. Z góry dziękuję
Załączniki
1.jpg
1.jpg (178.43 KiB) Przeglądany 3981 razy
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 29 sty 2018, 20:02

Byłem dzisiaj pod budową. Mam nadzieje, że Developer zażegnał kryzys i ruszył z budową. O 17:00 pracował dźwig na budowie w pobliżu budynku nr 5. Ściany pną się do góry. Dzisiaj murowali. Nie chce chwalić dnia przed zachodem ale mam nadzieje, że to zwiastun dobrego :)
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Panilokator » 29 sty 2018, 21:05

Czy jest ktoś na tym forum z budynku numer 3 , kto ma piwnice w nie swojej klatce i nie może podpisać aktu ? Jesli tak , proszę o kontakt.
Panilokator
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 08 gru 2017, 18:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: freda » 30 sty 2018, 16:04

Nie wiem czemu tak emocjonalnie niektórzy podchodzą do sprawy, opóźnienia to chyba częsty minus inwestycji szczególnie w wiekszych miastach... Pewnie to wynika z jakiś poważnych powodów bo nie sądze żeby developer sam sobie strzelał w stopę. Trzeba obserwować co zrobi i czy zdąży się zrehabilitować.
freda
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 30 sty 2018, 14:07

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 30 sty 2018, 22:20

freda pisze:Nie wiem czemu tak emocjonalnie niektórzy podchodzą do sprawy, opóźnienia to chyba częsty minus inwestycji szczególnie w wiekszych miastach... Pewnie to wynika z jakiś poważnych powodów bo nie sądze żeby developer sam sobie strzelał w stopę. Trzeba obserwować co zrobi i czy zdąży się zrehabilitować.


Ty tak serio? Nie no po co mam sie przejmowac tym ze bank robi problemy z kredytem, albo ze przepadnie mi mdm bo deweloper ma opóźnienia. Szczególnie ze opóźnienia nie maja 2 czy 3 miesiace tylko 6 miesiecy.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 31 sty 2018, 21:00

przez dłuższy czas milczałem, nadszedł czas na kolejne refleksje :)

Będąc fair przyznam, że po burzy jaka przetoczyła się przez forum na etapie odbiorów, coś drgnęło, Pan Michał odpowiedzialny za usunięcie usterek stał się nad wyraz miły, pojawiło się nastawienie na szukanie rozwiązań a nie problemów.
Prace dookoła bloków diametralnie przyspieszyły, co pozwoliło wykorzystać łaskawość pogody i uzupełnić podstawowe braki.

W konsekwencji został osiągnięty sukces - budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie :)

Tutaj podziękowania dla Forumowiczów, jestem w 100% przekonany, że egzekwowanie swoich praw, nazywanie rzeczy po imieniu na forum 'zmotywowało' developera do działania.

Nastal nowy lepszy rok i ruszyło podpisywanie aktów notarialnych i tutaj dostaliśmy niekompetencją dewelopera prosto w twarz. Niesamowite zaskoczenie, nieprzewidywalna sytuacja okazało się że we wrześniu 2017 zmieniły się przepisy, co sprawia niemożność zawarcia aktów notarialnych bez zmian dokumentacji (co najbardziej dotknęło posiadaczy miejsc postojowych).

Jestem w gronie tych zadowolonych co podpisanie aktu notarialnego mają już za sobą - kto by pomyślał, że zdecyduje o tym brak garażu :)

Pamiętając o dotychczasowych doświadczeniach spodziewam się, że przed nami jeszcze nie jedna przeprawa z ADMĄ m.in. w kontekście syfu jaki pozostawiają ciężarówki z sąsiadującej budowy, czy przyjemności ruchu ciężarówek z obydwu stron Solińskiej 1 i 3 - to zapewne dopiero w 2019 jak będą kontynuować pracę przy galerii.

Na koniec dobra rada dla developera, jeżeli jesteście Państwo przekonani, że prowadzicie inwestycję w sposób profesjonalny, a nabywców traktujecie jak KLIENTÓW, to zdecydowanie zachęcam do zabierania głosu na forum pod własnym szyldem, chwalenia się postępem prac, dotrzymywaniem terminów i technologią wykonania etc. na dzieleniu się informacjami i komunikacji można wyłącznie zyskać!

BTW
sąsiadów z 'przeciągiem' w oknie narożnym proszę o kontakt na prv lub podzielenie się na forum, co z tym fantem zrobić

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu wspólnoty +/- w połowie lutego :)
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 31 sty 2018, 21:17

Mam pytanie do osób, które zakupiły swoje M w bloku 6. Interesuje mnie czy ktoś robił jakieś zmiany lokatorskie typu: ścianki, dodatkowe ogrzewanie podłogowe, prąd, tv - media itp. Mieliście w związku z tym jakieś problemy? Jak to przebieglo. Z góry dziękuję za odpowiedz.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości