[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matias6@wp.pl » 24 sie 2018, 14:32

Ok do tej pory siedziałem i udawałem głupiego odnosnie zapewnien uroczych i wykwintnie ubranych Pan ktore tam pracuja to co sie dzieje na tej budowie to istne wariactwo jak mozna nic nie budowac sciemniac az do bolu mysla ze ludzie sa tepi ze żyja w sredniowieczu przeciez na oko widac ze ta budowa do usranej smierci sie nie zakonczy
matias6@wp.pl
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 24 sie 2018, 14:28

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 25 sie 2018, 17:51

Spokojnie jeszcze mają troche czasu chodz fakt juz nie zbyt dużo
W budynku nr 5
tynki dopiero na 4 Pietrze są robione
okna i parapety na 5 wstawione
instalacje san i elek robia na 7
Z tego co rozmawialem na budowie , lada dzien maja ruszać na 5 z dociepleniem , inna firma jak w bloku nr 6

Co do tematu rezygnacji , mysle ze chetnych nie bedzie brakowalo ale to i tak chyba zeby miec do tego konkretne podstawy to musi minąc te 120 dni.
W biurze dalej twierdzą ze napewno sie wyrobią i dotrzymają terminów.
Od swojego znajomego prawnika wiem ze kazdy taki email z gwarancją przez dewelopera posluzy jako dowod w ewentualnej sprawie sądowej , Kazde ich zapewnienie , wiąze się z tym ze ludzie umaiwają ekipy remontowe , ludzi ktorzy robią meble na wymiar. Ktoś wynajmuje mieszkanie i jakas umowa wypowiedzenia tez obowiązuje wiec , w razie opoznien dewelopera kazdo takie opoznienie niesie za sobą szereg inych problemow . I osobiscie nie zamierzam rezygnowac z zadnych naleznosci od dewelopera w zamian za nie dotrzymanie umowy
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 26 sie 2018, 6:28

Wrzuci ktoś zdjęcia?
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 27 sie 2018, 21:47

quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 28 sie 2018, 20:33

Zbliża się termin wpłaty kolejnej transzy za mieszkanie więc wysłałem wiadomość do naszego dewelopera z zapytaniem o procentowe zaawansowanie budowy i jeszcze klika zapytań w kwestii weryfikacji kompetencji co niektórych ludzi ponieważ mam problem na mieszkaniu z przełącznikiem światła a dostaje odpowiedź że jest oki i tyle mimo że normy budowlane mówią coś innego.
Już nie mam pretensji to Pań z biura ponieważ nie mogę od nich wymagać tego typu wiedzy technicznej z budownictwa i rozumiem, że przekierowały mnie to Pana z nr te l730...211.
Natomiast to co zrobił ten gość przechodzi ludzkie wyobrażenie chamstwa, bezczelności i arogancji włącznie na moje pytania zakatował mnie, że on nic nie musi ja nie mam prawa do niczego oprócz wpłacania kolejnych transz oczywiście, jak mam czelność o coś pytać, jak może mi się coś nie podobać skoro on osobiście tego pilnuje a ja mowie, że to źle, przecież on jest alfą i omegą.
Jednak te argumenty mnie nie przekonały i zadawałem nadal pytania szanowny Pan przesiadł do zastraszania i gróźb to zobaczymy qurwa kto jak na tych groźbach i zastraszaniu wyjdzie.
Poprosiłem dewelopera żeby się odniósł to całej sytuacji dam znać jak się doczekam odpowiedzi.
Mieszkanie kosztuje mnie około 330 000 zł a jak mam wymagania to mi grożą oj będzie ich to sporo zdrowia teraz kosztowało.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 28 sie 2018, 21:53

Nic nie sugeruję..
Ale czasami w kłopotliwych rozmowach telefonicznych pomaga opcja nagrywania. Ot tak mi wpadło do głowy..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mrsoze » 28 sie 2018, 22:36

Tylko, jak nagrywasz, to musisz poinformować o tym rozmówcę. Bez tego, jest to niezgodne z prawem. A wątpię, że ktoś po usłyszeniu, że rozmowa jest nagrywana się na to zgodzi i będzie rozmawiał takim tonem.
mrsoze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 30 mar 2018, 13:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 29 sie 2018, 17:23

tommek pisze:Nic nie sugeruję..
Ale czasami w kłopotliwych rozmowach telefonicznych pomaga opcja nagrywania. Ot tak mi wpadło do głowy..


Tommek dokumentowanie rozmów jak najbardziej tylko teraz nie ma co z tym zrobić proponowałem konfrontację to mówią, że nie chcą i ciągle powtarzają, że tylko ze mną mają problemy bo ciągle o coś pytam i czegoś oczekuje a nikt inny tego nie robi.
Wywierają na mnie prosię, że tego nie mogę tamtego nie mogę tak nie powonieniem a ja mam oczekiwania i w nosie to że im nie jest nie na rękę, że zadaję pytania.
Będę zadawał i miał wymaganie takie mam prawo chodź deweloper przekonuje mnie że nie mam prawa o nic pytać tylko spokojnie czekać aż oni się odezwą zabrać klucze bo oni na pewno wszystko wykonują dobrze.
Podczas mojej ostatniej wizyty na budowie zauważyłem, że jakość tynków pozostawia sporo do życzenia, dostałem odp. że będzie to poprawiane moje pytanie jak??? jak ma to wygalać od strony technicznej jedno pytanie i Pan koordynator naszego Dewelopera nie wytrzymał i zaczęło chłopaka ponosić.
Jednak deweloper nie zamierza tego konfrontować bo wiedzą jak było.
Czy wiecie, że biuro dewelopera dokładnie śledzi to forum i co dziennie analizuje pewnie dlatego nie maja czasu na odpisanie na maile i schodzi im kilka dni, dziś jedna z Pan mi powiedziała, że nie mam prawa o nich źle pisać na forum nie mam prawa do własnego zdania a żady PIS trzeba obalić :mrgreen: :mrgreen:
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 31 sie 2018, 18:15

W poprzednim tygodniu napisałem wiadomość do biura dewelopera z prośbą o przekazanie mi informacji jakie jest procentowe zaawansowanie prac budowlanych, jak wygląda sytuacja na budowie oraz informację jak zamierzają poprawiać tynki ponieważ taką informację od nich otrzymałem że tynki będą poprawiane.
Oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem a chciałem mieć tą informację przed dokonaniem wpłaty kolejnej transzy.
Pieniądze wpłaciłem a deweloper mnie zignorował i chyba nie trzeba tu już nic dodawać ponieważ takimi zachowaniem ten deweloper udowadnia co klienci dla niego znaczą i jaki jest ich stosunek do ludzi którzy płacą im pieniądze. :shock: :shock: :shock:
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pawcio » 31 sie 2018, 19:14

Wchodził ktoś z was może ostatnio na budowę? Ja dzisiaj usłyszałem, że z uwagi na "intensyfikację prac" na chwilę obecną nie wpuszczają na budowę :roll:
Pawcio
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 08 maja 2017, 12:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 143 gości