[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 14 sie 2018, 9:56

Nawet jeśli z zewnątrz będzie gotowe to na pewno nie będzie gotowe w środku. Będzie jak z S1 i S3
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 14 sie 2018, 10:29

Artur_73 pisze:4


No ja tam na tablicy widziałam termin oddania na listopad to samo w umowie... Więc 3
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 14 sie 2018, 12:00

Tzn. nie wszyscy tak samo. Hmmmm
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 15 sie 2018, 18:31

Dokladnie nie wszysccy tak samo ... Jedni mają na Listopad inni na Grudzien . Deweloper tez napisal mi w wiadomosci ze oddanie wedlug planu od Listopada do Grudnia, Tylko ja jakos sobie nie wyobrazam odbierania mieszkania jak np cos bedzie nie zrobione , W listopadzie kto odbierze mieszaknie na parterze jak np na 4, czy 5 bede jeszcze kładli plytki czy malowali ?? Moge przebolec infrastruture pod blokiem bo to jednak zima , chodz wedlug umowy osttania transza i wogle odbieranie powinny byc jak wszystko jest wykonczone w srodku i na zewnatrz wiec nawet glupia trawa powinna byc posiana a w srodku wszystko pomyte i wysprzatane , Zobaczymy jak to bedzie ,mysle ze Wrzesien juz pokaze tak naprawde na czym stoimy :)
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 15 sie 2018, 20:02

Tak, tylko jak zaczniemy odbierac mieszkania przed ukończeniem budowy to bedzie tak samo jak w 2 i 3 ze Adma się na nas wypnie i juz nawet nie beda sie kwapić z dokończeniem bo kolejna inwestycja w drodze. Wiem że niektórzy będą chcieli jak najszybciej wejść bo wynajmują i płacą dwa razy i za wynajęcie i kredyt. Developer dobrze sobie zdaje sprawę z tego jakie bedą konsekwencje nie wyrobienia sie w terminie. Tylko kurde czemu potem my mamy cierpiec przez niedoróbki bądz spartaczone inne rzeczy, przez to ze sie zgodzimy podpisac akt notarialny przed dokończeniem prac na budowie.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 18 sie 2018, 12:40

delf pisze:Dokladnie nie wszysccy tak samo ... Jedni mają na Listopad inni na Grudzien . Deweloper tez napisal mi w wiadomosci ze oddanie wedlug planu od Listopada do Grudnia, Tylko ja jakos sobie nie wyobrazam odbierania mieszkania jak np cos bedzie nie zrobione , W listopadzie kto odbierze mieszaknie na parterze jak np na 4, czy 5 bede jeszcze kładli plytki czy malowali ?? Moge przebolec infrastruture pod blokiem bo to jednak zima , chodz wedlug umowy osttania transza i wogle odbieranie powinny byc jak wszystko jest wykonczone w srodku i na zewnatrz wiec nawet glupia trawa powinna byc posiana a w srodku wszystko pomyte i wysprzatane , Zobaczymy jak to bedzie ,mysle ze Wrzesien juz pokaze tak naprawde na czym stoimy :)


Inwestycja ma być do odbioru gotowa w całości nie konkretne mieszkania i klatka na konkretnej kondygnacji.
Klatka, garaż, obejście to wszystko części wspólne nie ma podziału na na konkretne kondygnacji 15 listopada ma być zakończona budowa od A do Z 100%.
Ja mam prośbę do Państwa wystosujcie meila do naszego kochanego dewelopera żeby przesłał nam oświadczenia, że z dniem 15 listopad 2018r. inwestycja jest zakończona w całości.
Jeżeli będą przekazywać mieszkania w trakcie realizacji inwestycji to nic innego jak łamanie prawa, każdy zrobi jak uważa ale za opóźnienia jak wiemy należą nam się odsetki i to nie takie małe reguluje to ustawa.
Zrobicie jak uważacie ja osobiście nie odbiorę mieszkanie do póki inwestycja nie będzie ukończona w całości.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 18 sie 2018, 13:40

Polać mu... ;)
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 18 sie 2018, 15:58

No teoretycznie należą się odsetki ale niestety deweloper podczas podpisywania umowy deweloperskiej zastrzegł sobie w aktach, że jeżeli odda budowę do końca kwietnia 2019 nie należą nam się żadne odsetki. A dokładnie nie nawet kiedy odda budowę tylko kiedy zostanie mieszkanie przepisane na własność, czyli bez żadnych kar deweloper ma na to czas do końca kwietnia 2019.
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 18 sie 2018, 16:08

Więc oki nie oczekujmy od dewelopera niczego niech sobie robią co chcą nie ma ich co niepokoić.
Może jest tu jednak ktoś kto uważa, że płacimy adekwatne pieniądze za mieszkania, aby jednak dopilnować i mieć oczekiwania wobec dewelopera??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 19 sie 2018, 12:18

Witam Panstwa,
zastanawiam sie nad kupnem mieszkania miedzy adma (3 etap) a sm projektant co przemawia za adma ?
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości