[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr3k » 09 sty 2019, 20:42

Nikoś pisze:Wiem że dziwne pytanie ale kto dziś instaluje gaz w mieszkaniu ? od tego się odchodzi


No a czym mam grzać jesli w nowym bloku budowanym przez SMP są montowane piecyki gazowe? (Jak w bardzo duzej ilości nowych bloków powstałych w ostatnich latach).
Piotr3k
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 13 lis 2018, 10:40

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 10 sty 2019, 18:48

Dostaliście wiadomość odnośnie przenoszenia własności? Trochę mnie zdziwiły te koszty notarialne, jak podpisywałem umowę była mowa że przeniesienie własności to 2000zł a tu wszystkie opłaty sądowe, wnioski elektroniczne itp. i robi się prawie 3000 :shock:
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 sty 2019, 22:22

3000 to spora przesada.. moze trzeba znalezc tanszego notariusza ?
Tozto rozboj w bialy dzien !
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 10 sty 2019, 22:38

No ja slyszalem od kolegi co kupił w tamtym roku ze koszt ok 800 zł . Strasznie mnie zdziwiły te koszty o których piszecie ...
Mam pytanie odnośnie termostatu. Niby robię wszystko z instrukcją ale coś nie mogę ustawić temperatury jaką chcę, najniższa jaka mi się ustawia to 16 stopni a jak bys chcial zeby cały czas bylo np 12 to nie mam pojecia jak to zrobić . Pomoze ktos ???
I drugie pytanie które ponawiam to czy miałby ktos do wynajęcia garaż ???
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 sty 2019, 22:54

Z termostatem to moze jest jakas minimalna temp te 16 ustawione?? Przypadkiem nie o to chodzi?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 11 sty 2019, 10:15

A niby na jakiej podstawie adma decyduje o notariuszy u ktorego bedzie przenoszony akt wlasnosci?? Wypadalo by zapytac to my placimy chanstawa i bezczelnosci ciag dalszy. Nie maja prawa tego robic jest to lamanie prawa cwaniaki. My placimy i my decydujemy wy jedynie mozecie zasugerowac.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 11 sty 2019, 10:26

delf pisze:Mam pytanie odnośnie termostatu. Niby robię wszystko z instrukcją ale coś nie mogę ustawić temperatury jaką chcę, najniższa jaka mi się ustawia to 16 stopni a jak bys chcial zeby cały czas bylo np 12 to nie mam pojecia jak to zrobić . Pomoze ktos ???


Termostat może mieć blokadę na 16 stopni aby nie wychładzać sąsiednich mieszkań.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 11 sty 2019, 11:56

Śmiało możesz podpisywać dokumenty u własnego notariusza, jednak nie zrobisz tego bo będziesz musiał ponieść koszty dokumentów, które są potrzebne. Adma dostarcza takie dokumenty do swojego notariusza raz dla wszystkich klientów, więc ty nie musisz.

Nie, żebym bronił. Po prostu tak się wszytkim opłaca, żeby te dokumenty dostarczone były raz
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 11 sty 2019, 18:59

a w innych mieszkaniach jak ustawiliscie temperature ??
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 12 sty 2019, 19:55

Rozmawiałem z kolegą co kupił jakiś czas temu mieszkanie i u niego koszt notariusza to około 1200 . Kolega nie miał tego wniosku elektronicznego wiec już odchodzi koszt 246 zł . I taxa była płacona na spółkę z deweloperem . Strasznie się zdziwił jak mu powiedziałem o naszych kosztach i mówi że z kim nie rozmawiał to koszt zawsze u dewelopera nie dużo więcej jak 1000 zł. U mnie ponad 2400 a więc to spora różnica ...
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości