[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 31 sty 2018, 21:54

Artur_73 pisze:Mam pytanie do osób, które zakupiły swoje M w bloku 6. Interesuje mnie czy ktoś robił jakieś zmiany lokatorskie typu: ścianki, dodatkowe ogrzewanie podłogowe, prąd, tv - media itp. Mieliście w związku z tym jakieś problemy? Jak to przebieglo. Z góry dziękuję za odpowiedz.


Ja mam mieszkanie w bloku 6, zmiany robiłem ale póki co polegały one tylko na przyjęciu przez Panią w biurze wniosków. Zmiany polegały na dobudowaniu ścianki działowej oraz przesunięciu lub dodaniu kilku gniazdek.
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 31 sty 2018, 22:27

Artur_73 pisze:Mam pytanie do osób, które zakupiły swoje M w bloku 6. Interesuje mnie czy ktoś robił jakieś zmiany lokatorskie typu: ścianki, dodatkowe ogrzewanie podłogowe, prąd, tv - media itp. Mieliście w związku z tym jakieś problemy? Jak to przebieglo. Z góry dziękuję za odpowiedz.


poprzednio ze zmianami nie było problemu, jak były drobne to nawet realizacja bezkosztowa :)
We własnym interesie sprawdzajcie na bieżąco czy zmiany zostały faktycznie wykonane... u mnie były zrobione inaczej niż ustalaliśmy, po czym po kontroli i zgłoszeniu uwag, byłem naiwny i uwierzyłem na słowo, że zostały wykonane poprawnie. Przy odbiorze okazało się że nastąpiła... pomyłka i zmiany nie są zgodne ze zgłoszeniem.
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 01 lut 2018, 10:25

W ramach informacji dla mieszkańców i przy okazji podzieleniem się odczuciem z mieszkania przy ul. Solińskiej 1
1. deweloper ostatnio ostro zabrał się za B5 i B6 (dziwne, że wydaje się, że przez 2 dni zrobili więcej jak przez 2 miesiące, efekty widać)
2. przy ul. Solińskiej 1 - do wejścia dolnego od schodów zrobiono daszek, przed wejściem do klatki i w środku wykonano duże dywaniki/wycieraczki. Dziś jak wychodziłem rano to zaczęli robić wycieraczki koło skrzynek na listy.
3. odnośnie usterek to duży plus
- zgłosiłem do dewelopera, że nie ma światła na klatkach i następnego dnia już było (a światła nie było 2tyg., ale nikt nie zgłosił)
- dzwoniłem ws. wymiany zamka - tutaj podobnie została mi zaproponowana wymiana w dowolnym momencie i załatwiliśmy to w ciągu 5min
Wynika, że są dobre chęci i oby tak dalej, a wszystko naprostujemy i wyjdziemy już zero z wszystkim

Odnośnie MDM-ów to taka ciekawostka:
Po otrzymaniu aktu udałem się do banku żeby przekazać akt + ubezpieczenie w celu obniżenia raty. Zostało mi zaproponowane wysłanie listu do Sądu celem przyspieszenia wniosku o wpis do księgi wieczystej. Tak też zrobiłem ... iiii ostatnio dostałem list z Sądu ... brzmi mniej więcej tak: Nie jest możliwe przyspieszenie wniosku z uwagi, że przed Państwem jest jeszcze 10.165 innych wniosków !!!!! czyli wpis będzie może za pół roku :) czyli obniżenie raty będzie za pół roku + 1 miesiąc (1 miesiąc, bo musi się uprawomocnić). Także zanim mi oni obniżą raty to już będą pewnie nowe stopy procentowe i wyjdzie na 0.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 01 lut 2018, 11:34

Zasuwają :) Zdjęcie z 31 Stycznia 2018:
Obrazek
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Panilokator » 01 lut 2018, 19:24

Mieszkańcy 2 i 3 , czy cos wiecie na temat czynszu ? Kiedy pierwsze płatności itd. ?
Panilokator
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 08 gru 2017, 18:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 02 lut 2018, 9:02

Panilokator pisze:Mieszkańcy 2 i 3 , czy cos wiecie na temat czynszu ? Kiedy pierwsze płatności itd. ?

Pewnie niedługo .... kontenery na śmieci domowe już są, umowa na Zarządce możliwe że już podpisana, wydaje mi się, że w tym miesiącu Ci od Zarządcy spiszą liczniki, dorzucą koszty wywozu śmieci, sprzątania klatek, wspólnej zużytej energii (ciekawe jak to podzielą jak 3/4 osób pewnie nie mieszka? chyba, że od odbioru czy mieszkasz, czy nie i tak musisz płacić za sprzątanie i części wspólne) i rachunek gotowy. Ciekawe tylko, czy te symulacje co dostaliśmy jakiś czas temu sprawdzą się.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DamianB2 » 02 lut 2018, 10:50

Umowa z Gardą na zarządzanie podpisana zostala juz poczatkiem stycznia. 15go lutego o 17:00 bedzie spotkanie wspolnoty mieszkaniowej w szkole przy Bl Karoliny, sprawdzcie skrzynki, ja dostalem list w tej sprawie dwa dni temu. Wtedy pewnie wyjasnia sie kwestie kosztow, natomiast oczywiste wydaje mi sie, ze nikt nie bedzie pytal czy mieszkanie jest zamieszkane czy nie, czynsz zawsze zawiera oplaty za czesci wspolne
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 03 lut 2018, 14:20

Zdjęcia z 3 lutego 2018 r.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (95.09 KiB) Przeglądany 3695 razy
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 03 lut 2018, 14:21

Zdjęcia z dnia 3. lutego 2018 r.
Załączniki
2.jpg
2.jpg (193.56 KiB) Przeglądany 3694 razy
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 03 lut 2018, 14:21

Zdjęcia z dnia 3. lutego 2018 r.
Załączniki
3.jpg
3.jpg (358.81 KiB) Przeglądany 3694 razy
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: builder, mykiell, pitloju i 75 gości