[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 24 maja 2017, 6:33

bartek86 pisze:
Pan_Piotr pisze:Kiepsko, terminowo to wgląda...

Jeśli można wiedzieć, to po czy Pan twierdzi, że kiepsko to wygląda ???


Po tym jak to wygląda. Pogadamy pod koniec lipca. Mam nadzieje, że się mylę. To tylko moje skromne zdanie po wizycie na budowie, jeżeli masz inne pewne informacje to nie przejmuj się moimi dywagacjami.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 24 maja 2017, 8:32

Pan_Piotr pisze:
bartek86 pisze:
Pan_Piotr pisze:Kiepsko, terminowo to wgląda...

Jeśli można wiedzieć, to po czy Pan twierdzi, że kiepsko to wygląda ???


Po tym jak to wygląda. Pogadamy pod koniec lipca. Mam nadzieje, że się mylę. To tylko moje skromne zdanie po wizycie na budowie, jeżeli masz inne pewne informacje to nie przejmuj się moimi dywagacjami.


Nie będziemy się zatem przekrzykiwać kto ma racje :) poczekajmy do końca lipca (co nie znaczy, że to wszystko mi się obecne podoba, jestem również wkurzony jak i pewnie inni, bo pierwotnie miał być termin koniec maja. Oczywiście wszystko jest robione na "styk" i cierpliwość klientów wystawiona jest na ciężką próbę. Moim marzeniem jest już wiedzieć kiedy mogę wpuszczać podwykonawców.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: newone » 19 cze 2017, 14:35

Witam
Mógłby ktoś wysłać mi tutaj lub priv nr do kierownika budowy (Adma etap I ) . Chcemy z mężem umówić się na oglądanie mieszkania.
Z góry dzięki. Pozdrawiam.
newone
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 12 cze 2017, 15:10

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 19 cze 2017, 14:45

newone pisze:Witam
Mógłby ktoś wysłać mi tutaj lub priv nr do kierownika budowy (Adma etap I ) . Chcemy z mężem umówić się na oglądanie mieszkania.
Z góry dzięki. Pozdrawiam.


Numer do kierownika budowy jest na tablicy informacyjnej przy placu budowy. Poza tym, Adma powinna wiedzieć kto jest kierownikiem i być może sie z nim nawet kontaktuje, więc można ich spytać.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 29 cze 2017, 19:10

Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 04 lip 2017, 18:07

Widok na Rzeszów z 7 pietra.
Załączniki
2017-07-04 18.06.14.jpg
2017-07-04 18.06.14.jpg (469.18 KiB) Przeglądany 7906 razy
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DamianB2 » 11 sie 2017, 11:18

Witam,
Byłem dzis rano na budowie ogladac mieszkanie.
W biurze twierdza ze przylacze wody jest do,bloku doprowadzone, wiec nie powinno to przedłużać odbiorow, przy czym odbiory dopiero jak gotowa bedzie infrastruktura wokol blokow. W tej chwili postawione sa krawezniki do chodnikow, przygotowany zwir, pewnie pod ulice. Widac ze jeszcze troche pracy to wymaga. Klatki wejsciowe w trakcie ocieplania. Winda jest gotowa, narazie wylaczona, na klatce polozone plytki, wstawione drzwi w klatkach i drzwi wejsciowe do mieszkan, kolor ciemny brąz, chyba orzech, ale nie znam sie na tym. Na balkonach klada plytki w bloku 3, w 2 jeszcze nie, plytki kolor piaskowy, moze troche ciemniejszy, ale nie widzialem dokladnie. W mieszkaniach zalozone kaloryfery, ten lazienkowy nie jest krzykiem mody, raczej wersja budzetowa, wiec ja rozwazam wymiane we wlasnym zakresie. Na bloku nr 2 ostatnie elementy elewacji, od płn - zachodu, dopiero w trakcie prac, sa miejsca gdzie nie ma jeszcze styropianu. W bloku 3 logotermy juz zabudowane i gotowe do pracy, w 2 w trakcie podlaczania do mieszkan. Piwnicami jestem troche zawiedziony, komorki lokatorskie maja zamontowane docelowo cienkie blaszane drzwi.
Podsumowujac, na oko laika, na koniec pazdziernika z odbiorami powinni sie wyrobic, zgodnie z umowa, we wczesniejszy termin juz nie wierze, ale jest nadzieja, tak mozna wywnioskowac, ze bedzie,dobrze zrobiony dojazd, chodniki i parkink miedzy blokiem a galeria, ktory ma wygladac jak na wizualizacji, czyli blok parking ulica parking i dopiero budynek galerii. Biuro przyznaje wprost ze ekipy budowlane sa przekierowane na budynki 4 i 5, wiec galeria stoi nieruszana, nie wiedomo kiedy beda ja kontynuowac. Ale przynajmniej chca przygotowac parking, na nim tez trwaja juz prace.
I jesli ktos wprowadzal zmiany lokatorskie to warto je skontrolowac, u mnie inaczej wyprowadzono jeden wlacznik swiatla i inaczej niz w planie umieszczono jeden kaloryfer
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31


Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 16 wrz 2017, 17:07

Coś się dzieje, chodź nie przesadnie ale robota idzie, chodnik zaczynają układać. Jakiś szansa na odbiór w tym roku mieszkania jest :)
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 16 wrz 2017, 17:15

Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anders20 i 30 gości