[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 03 wrz 2018, 19:50

Drogi kolego robwert30.
Wszystkie opinie są ważne, a szczególnie te negatywne mogą wyczulić na ten czy inny problem przy odbiorze.
Jednak mimo wszystko nikt nie chce tutaj czytać gorących emocjonalnych wywodów czy wycieczek osobistych do różnych osób.
Naświetl problem, który może dotyczyć nas czy naszych przyszłych mieszkań, ale Twoje osobiste relacje z deweloperem nic nie wnoszą.
Cieszę się, że sygnalizujesz problemy z komunikacja czy wymiana informacji między Tobą a deweloperem, ale można to pisać spokojnie, na "zimno".
Nie chodzi mi o bronienie dewelopera bo też czytając te wszystkie wypowiedzi trochę się martwię, ale TomekRzeszow ma sporo racji. Będziemy panikować przy odbiorze, a nie na zapas, gdy nic nie jest jeszcze skończone. Mniej nerwów dobrze działa na zdrowie ;) ze szczerymi pozdrowieniami
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 03 wrz 2018, 20:25

Oczywiście zgadzam się i przyznałem, że zamieściłem opinie na "gorąco" sam to podkreśliłem.
Jednak oprócz samej radości z zakupu mieszkania mam prawo oczekiwać, że zostanie wykonane wyznaczonym standardzie.
Chciałem zaznaczyć, że na etapie odbiorów już nie wszystko jest widoczne tynki, wylewki zakrywają cześć wykonanych prac i naprawdę nie widzę nic złego w tym żeby to sugerować już teraz.
Raczej będzie ciężko ocenić przy odbiorze np. instalacje elektryczną, hydrauliczną,wentylacje itd.. bo raczej nie chodzi nam tylko o to żeby na odbiorze w gniazdkach był prąd a w łazience czy kuchni woda no chyba, że jestem w błędzie.
Gdy wysłałem zapytanie czy jest to wykonane zgodnie z projektem dostałem odp. że nie dysponują tego typu oświadczeniami które to potwierdzają.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inka » 03 wrz 2018, 21:38

Robwert30
Niepotrzebnie się martwisz na zapas. Jest dużo osób, które kupiło mieszkanie i tez jak Ty chcą aby wszystko było dobrze. Miej trochę więcej zaufania do dewelopera. On z pewnością nie chce odwalić fuszerki, bo wie że są tego konsekwencje.
Inka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 gru 2016, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marcin77 » 03 wrz 2018, 23:34

Ważna Informacja
Pan Robwert30 zalogował się na forum w dniu 09-03-2018 o godzinie 9,57 a o 10,13 napisał pierwszy niepozytywny komentarz i to tak naprawdę nic nie zmienia, ja dałem dopiero drugi, ale na pewno nie ostatni raz. Uważam że to moja sprawa czy to jest komentarz pozytywny dla Developera czy nie. Mam prawo do swojej opinii, którą się dzielę jeśli uważa Pan mnie za osobę pracującą lub współpracującą z Admą to trudno, ja na siłę nie będę nikomu nic udowadniał a nawet jakbym współpracował to dalej mam prawo do komentarzu ponieważ wyrażanie opinii przysługuje każdej stronie zarówno niezadowolonej, zadowolonej i tej co ma wszystko w d...pie. Kontakt mam dobry z Paniami z biura oraz z Inżynierami na budowie Pan od klimy zrobił mi również przyłącz a nawet dwa i nie miałem żadnego problemu, elektrycy wykonali mi dodatkowe gniazda, instalatorzy przerobili wodę i kanalizację czy ja coś koloryzuję a jeszcze zmieniłem okna na balkonowe bo ja mam ten duży balkon. Nie wystawiam złej opinii bo jej na razie nie mam, czekam do końca grudnia i na odbiór biorę inspektora, który odbierał u kolegi mieszkanie (koszt około 300zł) i tyle w tym temacie, żyć trzeba dalej. Zasugeruję oczywiście o udzielanie informacji na temat budowy,zresztą każdy ma numer do biura i może poprosić o info ja tak robię jestem tam często, mam znajomych w budynku Solińska 3 i pytam majstra jak im idzie tak po prostu o dziwo jeszcze mówią w j. polskim. Widziałem tydzień temu że montują windę w budynku nr6 a na 7p kończą tynki i wiem od kierownika że biorą się za roboty zewnętrzne oraz zagospodarowanie terenu.
Robwert analiza jeszcze raz analiza, konfrontacja na budowie i na spokojnie na chłodno nie na gorąco.
marcin77
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 12 cze 2017, 23:06

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 04 wrz 2018, 7:52

Jakbyś ładnie poprosił, marcin77, to bym ci napisał jaki jest faktyczny poziom zaawansowania tej budowy, bo na razie to wprowadzasz ludzi w błąd.
A przecież najważniejsza jest analiza oparta na empirii. Czyż nie?
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marcin77 » 04 wrz 2018, 10:29

Maciek, bardzo cię proszę napisz ten stan faktyczny ,który twoim zdaniem na pewno jest niezgodny z moim opisem. Ja opisałem co widziałem, jeśli wprowadzam kogoś w błąd, to na pewno analiza moja jest empiryczna, wręcz widziana przeze mnie fatamorgana . Zaraz mnie posądzisz o egzaltację mojego wzroku.
marcin77
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 12 cze 2017, 23:06

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 04 wrz 2018, 11:34

^^ maciek77..., specjalnie na twoja prośbę zrobię kilka zdjęć inwestycji abyś mógł trafniej percypować.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 04 wrz 2018, 13:35

Ode mnie dwa zdjęcia z wczoraj:
Obrazek

Obrazek
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 04 wrz 2018, 18:44

Analiza wygląda tak w dniu 12.08.2018r użytkownik Casio umieścił zdjęcie 3.09.2018r Koscik umieścił kolejne widać że praca idzie aż się kurzy nie ma dźwiga a to już ogromny postęp na wczorajszym zdjęciu ewidentnie widać, że biorą się za roboty zewnętrzne i zagospodarowywanie terenu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 04 wrz 2018, 19:40

Zaangażowanie prac na Budynku nr 5 zgodnie z harmonogramem Etap V:

Ściany VIII piętra, Strop VIII piętra, ściany kolankowe i kominy, Pokrycie dachu i obróbki blacharskie wraz z dociepleniem, Ścianki działowe IV,V,VI piętra (mamy do VIII), Stolarka okienna parter, I,II,III,IV,V,VI piętra, Tynki wewnętrzne garaż -2, -1, Wylewki garażu -2, -1, parteru, Instalacje wod-kan, c.o. i wewnętrzne garażu -1, 12 parteru; Instalacje wod-kan, c.o. i wewnętrzne I, II, III piętra; Inst.elekt. podstawowe niskoprądowe II,III,IV piętra, Instalacja wentylacyjna garażu -2, -1.

Co do elewacji prace zostaną podjęte w przeciągu kilu dni.

Email z odpowiedzią co sie dzieje na budowie w budnku nr 5 , elewacja kiedy, kiedy tynki itd . Pozdro
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jaskobrot i 28 gości