[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pawcio » 08 sty 2019, 15:33

Ja też już odebrałem mieszkanie w bloku nr 5 (Solińska 4). Generalnie jestem zadowolony. Potwierdzam też to co pisali poprzednicy o jakości tynków itd. Na balkonach u nikogo nie ma wylewki ponieważ mają ją robić dopiero na wiosnę. W oknach brakuje klamek, wywietrzników, osłonek na zawiasy i nie wszystkie są wyregulowane jak trzeba, ale wedle zapewnień ma to w ciągu kilku dni zrobić ekipa od okien, która idzie od ostatniego piętra. Nie ma też termostatów i progów. Ogólnie nie ma rzeczy, które w mieszkaniu w trakcie prac mogłyby się komuś przykleić do rąk :lol: Wszystkie braki zapisane bez problemu w protokole, o wylewce Adma już sama wpisała adnotację do protokołu.
Pawcio
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 08 maja 2017, 12:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 08 sty 2019, 16:10

Pytanie techniczne, piszecie że balkony nie skończone i będa na wiosnę. Jak to będzie rozwiązane, jakieś rusztowanie czy co będą rozstawiać ? Bo średnio widzę opcję że brygada robotników defiluje mi przez mieszkanie.
To gdzie zagineły klamki z okien ? czy po prostu nie zdązyli zamontować na odbiory
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2332
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 08 sty 2019, 20:53

Tez kiepsko widze ekipe transportujaca zaprawe, narzedzia itp. po dywanie w salonie. Do tego skad wezma prad? Pewnie trzeba bedzie cos dociac albo wywiercic..

Wiadomo, ktos powie ze sie czepiam. Tyle, ze jak ktos z mieszkancow zwrocil sie z prosba o uzyczenie pradu - odpowiedz byla zdecydowana, negatywna.

Pomijam fakt, ze to nie deweloperowi tylko mieszkancom bedzie musiec zalezec na wykonaniu balkonow. Totez jestem pewien, ze telefony beda sie urywac, a wykonawca poprawek bedzie permanentnie nieosiagalny.
Wyznaczone zostana 1-2 osoby do poprawek, ktore beda mialy obsluzyc wszystkie mieszkania. Czy ktos na ochotnika bedzie chcial byc na koncu kolejki? Tak jakby nie mozna w pazdzierniku dotrudnic prywatnych wykonawcow, 2-3 osoby, ktore do swiat uporalyby sie z robota..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 08 sty 2019, 20:59

Aby uniknąć kolejnej dziwnej dyskusji. Postawią rusztowanie. Zrobią i pójdą :)
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr3k » 09 sty 2019, 14:58

Witam,
ile czekaliście od podpisania umowy z PGNiG na zamontowanie liczników w bloku?
Piotr3k
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 13 lis 2018, 10:40

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 09 sty 2019, 17:45

W PGE byłem w piątek, oficjalnie Pani mówi że za około 2 tygodnie, ale zagadałem czy nie montują może u kogoś i do mnie przy okazji to założyli mi w poniedziałek :) wiec można powiedzieć ze prawie od ręki
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr3k » 09 sty 2019, 18:32

dzilong pisze:W PGE byłem w piątek, oficjalnie Pani mówi że za około 2 tygodnie, ale zagadałem czy nie montują może u kogoś i do mnie przy okazji to założyli mi w poniedziałek :) wiec można powiedzieć ze prawie od ręki


Chodzi mi o gaz nie prąd...
Piotr3k
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 13 lis 2018, 10:40

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 09 sty 2019, 18:41

To u nas w bloku w ogóle jest gaz? Pierwsze słyszę. Nie pomyliłeś tematów? :)
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr3k » 09 sty 2019, 19:02

Sorry, mam mieszkanie w innym bloku ale myślałem ze u Was jest również gaz... dlatego zapytałem. Prąd zakładają szybko... gorzej z gazem :/
Piotr3k
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 13 lis 2018, 10:40

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 09 sty 2019, 20:27

Wiem że dziwne pytanie ale kto dziś instaluje gaz w mieszkaniu ? od tego się odchodzi
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2332
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości