[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 19 wrz 2018, 14:53

^^ głupoty to ty piszesz..., a poziom poznać po nadużywaniu emotikonów.
A już wnioski typu: brak tynków na suficie sprzyja nagłośnieniu multiroom - rozśmieszyły mnie do rozpuku. Aaa, i nie zapomnij sobie zamontować w swoim supersuficie z kartonu także biblioteczki z jakąś elementarną wiedzą. Przyda się na pewno. Powodzenia.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 19 wrz 2018, 17:11

MaciekContii pisze:^^ głupoty to ty piszesz..., a poziom poznać po nadużywaniu emotikonów.
A już wnioski typu: brak tynków na suficie sprzyja nagłośnieniu multiroom - rozśmieszyły mnie do rozpuku. Aaa, i nie zapomnij sobie zamontować w swoim supersuficie z kartonu także biblioteczki z jakąś elementarną wiedzą. Przyda się na pewno. Powodzenia.


Poziom poznaje po emotkach hehee :D
Wyciagasz bledne wnioski bo nie chcesz wyciagnac prawdziwych , nie pisze ze brak tynkow sprzyja czy niesprzyja naglosnieniu mulitroom , pisze ze tynkowanie niepotrzebnie naraza moj portfel , bo tynk na suficie jest mi do niczego potrzebny i nawet za darmo go tam nie chce . Pozatytm jak juz stwierdziles tynk obnizy moj podwieszony sufit o grubosc tynku wiec zmniejszy mi kabature :D
Widac starej daty jestec chlop , jak chcesz miec zyrandol i biblioteczke , w tych czasach biblioteczke wieksza niz potrafisz sobuie wyobrazic nosze w kieszeni .
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 19 wrz 2018, 18:08

Rysiu wyluzuj i guzki Cie obchodzi co ktoś będzie miał u siebie na środku sufitu. Najpierw zweryfikuj czy przypadkiem już nie zapłaciłeś za tynk na suficie a dopiero później obrażaj innych a skoro nie chcesz tynku na suficie twoja sprawa pozostałym pozwól decydować jak ma wyglądać ich mieszkanie
Rynu :D :D proszę.
Jak Ryniu chcesz zmieścić klimę na podwieszanym suficie a dokładniej skropliny na 8 cm skąd urządzenie ma czerpać powietrze ?? Bo bardzo mnie to ciekawi i zapewne też skorzystam z tego rozwiązania??
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 19 wrz 2018, 18:10

Co do ogólnego spotkania z klientami biuro się do tego czasu nie odezwało więc czekamy na..?? :lol: :lol:
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 19 wrz 2018, 20:18

Panie Miłorad , ja nic nie mam zamiaru tam miescic , przyjada z Fujitsu i zmieszcza - tak samo jak zmiescili w 2 innych mieszkaniach .
Pytalem , gdyby tynki na suficie byly zzaplacone to by byly wykonane :D
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 20 wrz 2018, 8:11

Nie bardzo rozumie o co chodzi Wam z tymi tynkami. Z tego co pamiętam jak byłem na budowie i widziałem już otynkowane mieszkania w budynku nr 5 tynk na sufitach znajdował się oprócz łazienki.
Po drugie konwersacja z Maciej Conti nie ma najmniejszego sensu bo ten człowiek to z choinki się chyba urwał wiec szkoda czasu i nerwów.
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 20 wrz 2018, 8:32

Z resztą patrząc na zdjęcia które wykonał budynku nr 5 i 6 to nasz "ulubiony," sąsiad z nadprzeciwka. Dobry fizyk- matematyk nawet by potrafił wyznaczyć z którego dokładnie mieszkania :D
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 20 wrz 2018, 11:09

^^ Ale się przestraszyłem.
A propos-akurat tak się składa, że klatka schodowa z oknami bl 9 jest na wprost tej budowy (każdy może wejść), a bl 11 nie. Także..., wnioskowanie na poziomie IQ=<70.
Zamiast podziękować to szczujecie. Jakie to swojskie.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 20 wrz 2018, 11:18

Tak się przyglądam tej Waszej dyskusji i wnioskuje, że bedziecie mieć mega społeczność "zintegrowaną" w bloku :( współczuje Wam, bo jak Wy się juz teraz tak kłocicie to co będzie jak jako wspólnota przyjdzie Wam przegłosować np. montaż kamer czy wyznaczenie zarządcy ....
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 627
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 20 wrz 2018, 11:55

Ja wpuszcze tam odrazu studentow by sie szybko zintegrowali ze spolecznoscia . :P
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kolejorz i 31 gości