[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: przybysz » 02 maja 2018, 23:13

letowniak pisze:^^ budowlańcy też ludzie, zmusić do roboty w majowy weekend ludzi nie możesz nawet strasząc sądami :)... życie, w Polsce się zmienia i coraz bardziej ludzie szanują pracę i zdrowie... a tym samym developrka ma problem z pracownikiem, nie ma co liczyć na wariackie tempa budów jak kilka lat temu.

Święte słowa. Mówię tu z perspektywy budowlańca. Tylko dodam, że nie"a tym samym developrka", a przede wszystkim developerka będzie mieć problem, bo kończy się dla nich era że sie ludzie o robotę zabijają i robi się dla takiego "dziada" po kosztach bo nie ma co robić, a ten jeszcze szuka jakby cię okroić na robocie na dwa złote i się trzeba prosić o zarobione pieniądze jak żebrak. Niech zdychają śmiercią naturalną powtórzę DZIADY (czyt. developerzy)
przybysz
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 lut 2017, 10:01

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 03 maja 2018, 15:21

hehe grubo. Przepraszam jak ktos mnie zle zrozumial , nie mam pretensji do budowlancow tylko do dewelopera ze nie potrafi zrobic zeby pracownicy byli na budowie
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 06 maja 2018, 17:23

Ktoś wie co sie dzieje na budowie ? Co teraz robią na zewnatrz i w srodku ?
Nie mialem okazji podjechac zobaczyc
Moze jakies fotki ?
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 07 maja 2018, 8:52

Kupujcie dalej dziury w ziemi od niesprawdzonych deweloperów, a potem płaczcie że opóźnienia, itd... .
Polak mądry po szkodzie... czy to już nie minęło pół tysiąca lat od tego podsumowania?
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 07 maja 2018, 12:47

Sio trolu... :evil:
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 07 maja 2018, 13:12

-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

"To sie tak łatwo mowi. Zaliczki zostaly wplacone. Przepadna jesli zrezygnuje. Do tego Mdm zostalo mi przyznane na ten konkretny kredyt i to mieszkanie..."

zgadnij, pani przemądrzała, czyje to słowa? Czyż nie twoje o stanie budowy Admy.

A propos - każdy deweloper, fachu deweloperskiego musiał "na kimś" się nauczyć.
Trafiło na ciebie. A więc nie płacz na forum już więcej.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 07 maja 2018, 14:28

-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Nie rozumiem po co ty sie wypowiadasz na tej grupie skoro to Ciebie nie dotyczy. Wprowadzasz niepotrzebny zamet i cieszysz sie jak dziecko a bo dogryzlem kupujacym mieszkania Admy. Nie ma developerow idealnych i Adma tez takim nie jest na szczescie wszystko sie rozwiazalo pozytywnie w sprawie kredytu. Budynek sie pomalu buduje ( choc moglby szybciej) wiec jestem na razie spokojna. A swoje teroie spiskowe wsadz sobie w cztery litery i niech tam zostana...
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 07 maja 2018, 14:52

Nowalokator pisze:-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Nie rozumiem po co ty sie wypowiadasz na tej grupie skoro to Ciebie nie dotyczy. Wprowadzasz niepotrzebny zamet i cieszysz sie jak dziecko a bo dogryzlem kupujacym mieszkania Admy. Nie ma developerow idealnych i Adma tez takim nie jest na szczescie wszystko sie rozwiazalo pozytywnie w sprawie kredytu. Budynek sie pomalu buduje ( choc moglby szybciej) wiec jestem na razie spokojna. A swoje teroie spiskowe wsadz sobie w cztery litery i niech tam zostana...


Owszem, ten wątek mnie dotyczy i domyśl się dlaczego. To że dałaś się nabrać, to nie oznacza, że ja nie mam prawa komentować treści, szczególnie że mam sporo więcej do powiedzenia na ten, konkretny temat od ciebie.
Adma buduje za wysoko w tym miejscu. Takie są fakty. I to sporej części mieszkańców Słonecznego Stoku dotyczy czy ci się to podoba czy nie. Kropka.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 07 maja 2018, 14:56

MaciekContii pisze:
Nowalokator pisze:-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Nie rozumiem po co ty sie wypowiadasz na tej grupie skoro to Ciebie nie dotyczy. Wprowadzasz niepotrzebny zamet i cieszysz sie jak dziecko a bo dogryzlem kupujacym mieszkania Admy. Nie ma developerow idealnych i Adma tez takim nie jest na szczescie wszystko sie rozwiazalo pozytywnie w sprawie kredytu. Budynek sie pomalu buduje ( choc moglby szybciej) wiec jestem na razie spokojna. A swoje teroie spiskowe wsadz sobie w cztery litery i niech tam zostana...


Owszem, ten wątek mnie dotyczy i domyśl się dlaczego. To że dałaś się nabrać, to nie oznacza, że ja nie mam prawa komentować treści, szczególnie że mam sporo więcej do powiedzenia na ten, konkretny temat od ciebie.
Adma buduje za wysoko w tym miejscu. Takie są fakty. I to sporej części mieszkańców Słonecznego Stoku dotyczy czy ci się to podoba czy nie. Kropka.

Proponuję Panu przypiąć się do betoniarki i może w ten sposób zaprotestować.
Kropka.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 07 maja 2018, 18:05

MaciekContii pisze:Kupujcie dalej dziury w ziemi od niesprawdzonych deweloperów, a potem płaczcie że opóźnienia, itd... .
Polak mądry po szkodzie... czy to już nie minęło pół tysiąca lat od tego podsumowania?

A jak chcesz nowego dewelopera "sprawdzić", Mądraliński?
Właśnie dobrze, że ludzie kupują, co się buduje, a później narzekają, wymagają i robią antyreklamę. Na tym właśnie to "sprawdzanie" polega.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Kolejorz i 31 gości