[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 20 mar 2018, 8:12

Proszę państwa nie róbcie chlewu w tym temacie
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 20 mar 2018, 8:56

MaciekContii pisze:Witam wszystkich,
tak czytam i czytam ten wątek i zastanawiam się jak to jest możliwe, że ludzie kupują za grube pieniądze mieszkanie w blokach Admy Development w 5 i 6 ???
Czy nie widzą, że , nie dość że to nie niskie bloki tylko zwykłe wieżowce i potwornie klocowate, wciśnięte na małych działkach, że (co mnie zszokowało najbardziej), że to architektonicznie i użytkowo, zwykłe powielenie budownictwa komunlanego dla biedoty z poprzednich czasów?
Przecież tam jest tylko jedna klatka schodowa, a na niej aż 7 mieszkań!! Gratuluję cofnięcia się do czasów Gomółkowskich (bo ślepe kuchnie także już tam są, nazywane teraz marketingowo: salonem z kuchnią/aneksem/).
Przejedźcie się na Skarpę do wieżowców, tak będziecie mieszkać.
Brawo! 30 lat spłacania takiego czegoś...


Panu radze sie wrocic do szkoly, albo przeczytac sobie definicje slowa wiezowiec. Ponadto ja nic w tych blokach nie widze z czasow Gomolkowskich ( tu tez Panu radze sie zapoznac z historia) kazdy kupuje to co mu sie podoba. Mieszkalam w 10 pietrowym bloku z 4 mieszkaniami na pietrze i nigdy nie bylo wiekszych problemow z oczekiwaniem na winde. Patrzac na to ze parter, pierwsze pietro i drugie malo bede raczej z niej korzystac.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 18:39 przez Nowalokator, łącznie zmieniany 1 raz
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 20 mar 2018, 9:04

A tak z innej beczki. Coś się dzieje na budowie naszych "wieżowców"?
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LeszekB » 20 mar 2018, 9:17

MaciekContii pisze:(...)Przecież tam jest tylko jedna klatka schodowa, a na niej aż 7 mieszkań!!(...)


Developres Nad Wislokiem akurat w mojej klatce ma 8 mieszkan na piętro i jedną windę, nie ma tragedii.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 20 mar 2018, 10:49

A tak z innej beczki. Coś się dzieje na budowie naszych "wieżowców"?


Codziennie widzę z okna, że coś tam się dzieje (ok, wczoraj nie zerkałem) nawet się trochę dziwiłem bo pogoda kiepska a chłopaki przygotowują lanie kolejnego stropu. Na górze bardzp często widać na oko z 5-10 osób
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 20 mar 2018, 17:05

Szanowny Panie GregInv

Pisze Pan na forum, że SM Projektant ma szybsze terminy realizacji niż wspomniana przez Pana Adma. Tak się składa,ze przed kupnem mieszkania zdarzyło mi się (zapewne wielu innym którzy kupowali mieszkania też) zorientować się jak wygląda rynek. Tak się składa, że w SM Projektant również byłem i rzeczywiście spółdzielnia buduje bardzo dużo nowych niskich bloków nawet obok inwestycji Admy powstają nowe bloki ( o nie właśnie się pytałem) i termin ich realizacji przewidziany jest na 4 kwartał 2019 roku a części bloków na 2020 rok. Więc nie wiem skąd Pan czerpał informacje na temat realizacji w SM Projektant ale na pewno nie z samej Spółdzielni.
Pozdrawiam

Szanowny Panie MaciekContii

Panie Maćku wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach mało kto ucieka z domu na wsi do wieżowca w mieście, a raczej bym powiedział, że w drugą stronę to działa. A wie Pan jest takie powiedzenie, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka już nie i ta druga część powiedzenia dotyczy właśnie Pana :)
Pozdrawiam "Wieśniak z wieżowca"
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 20 mar 2018, 17:48

TOPERWOJ pisze:Szanowny Panie GregInv

Pisze Pan na forum, że SM Projektant ma szybsze terminy realizacji niż wspomniana przez Pana Adma. Tak się składa,ze przed kupnem mieszkania zdarzyło mi się (zapewne wielu innym którzy kupowali mieszkania też) zorientować się jak wygląda rynek. Tak się składa, że w SM Projektant również byłem i rzeczywiście spółdzielnia buduje bardzo dużo nowych niskich bloków nawet obok inwestycji Admy powstają nowe bloki ( o nie właśnie się pytałem) i termin ich realizacji przewidziany jest na 4 kwartał 2019 roku a części bloków na 2020 rok. Więc nie wiem skąd Pan czerpał informacje na temat realizacji w SM Projektant ale na pewno nie z samej Spółdzielni.
Pozdrawiam

Szanowny Panie MaciekContii

Panie Maćku wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach mało kto ucieka z domu na wsi do wieżowca w mieście, a raczej bym powiedział, że w drugą stronę to działa. A wie Pan jest takie powiedzenie, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka już nie i ta druga część powiedzenia dotyczy właśnie Pana :)
Pozdrawiam "Wieśniak z wieżowca"


Dołączam się do pozdrowień.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 21 mar 2018, 10:01

TOPERWOJ pisze:
Pisze Pan na forum, że SM Projektant ma szybsze terminy realizacji niż wspomniana przez Pana Adma. Tak się składa,ze przed kupnem mieszkania zdarzyło mi się (zapewne wielu innym którzy kupowali mieszkania też) zorientować się jak wygląda rynek. Tak się składa, że w SM Projektant również byłem i rzeczywiście spółdzielnia buduje bardzo dużo nowych niskich bloków nawet obok inwestycji Admy powstają nowe bloki ( o nie właśnie się pytałem) i termin ich realizacji przewidziany jest na 4 kwartał 2019 roku a części bloków na 2020 rok. Więc nie wiem skąd Pan czerpał informacje na temat realizacji w SM Projektant ale na pewno nie z samej Spółdzielni.


Szanowny Panie MaciekContii

Panie Maćku wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach mało kto ucieka z domu na wsi do wieżowca w mieście, a raczej bym powiedział, że w drugą stronę to działa. A wie Pan jest takie powiedzenie, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka już nie i ta druga część powiedzenia dotyczy właśnie Pana :)
Pozdrawiam "Wieśniak z wieżowca"

Panie Toperwoj, chcesz Pan mieszkać w mrówkowcu bo Pana marzeniem było się przenieść ze wsi do miasta..., no to zrealizował Pan marzenia. Gratuluję.

Co do budowy Admy, to raczej ta firma buduje przy SM Projektant, a nie odwrotnie (i tu mija się Pan z prawdą) i wciska poprzez wykupienie paru działek swoje wieżowce zaburzając charakter osiedla i utrudniając życie mieszkańcom niższych bloków.

Co do harmonogramu oddawania mieszkań przez SM Projektant, to mija się Pan po raz wtóry z prawdą, bo tak się składa, że co pół roku oddawane są następne niskie bloki w Spółdzielni (trochę się w tym orientuję). Tak jest od kilku lat i nikt nie może zarzucić że nie ma ciągłości oferty, a jeszcze pól roku temu było ok. 40 wolnych mieszkań przy Żmigrodzkiej np. w blokach 22 czy 23 (a więc kolejny raz Pan konfabuluje)

Co do oddawania następnych bloków przez SMP, to każdy, kto przeczytał uważnie wątek dot. Słonecznego Stoku, wie, że SM oddaje mieszkania wcześniej, niż plan. Casus Żmigrodzkiej. No, ale trzeba trochę wysiłku, aby to wiedzieć.

Następna rzecz, wystarczy popatrzeć na rejestracje samochodów, styl parkowania owych i widać jasno kto tu ma słomę w butach objawiającą się brakiem poszanowania PoRD, znaków i innych mieszkańców. To jest właśnie wiejskość, to styl, a nie miejscowość.

Co do migracji ludności wykazuje się Pan indolencją nie znając tych procesów. Rozumiem że według Pana - Rzeszów się rozrasta ludnościowo, bo mieszczuchy rzeszowskie uciekają masowo na wieś. Karkołomna teza i nie mniej irracjonalna, niż ta z Pana oklepanego powiedzonka i mało śmiesznego (zresztą chętnie przytaczanego i charakterystycznego dla stylu frustratów ze wsi). Tak się składa, że tzw. dyfuzja kulturowa ma wektor.
No, ale to trzeba wiedzieć.

Mieszczuch z bloku.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Panilokator » 21 mar 2018, 10:14

MaciekContii cały swój charakter opisał Pan w swoim poście. Hmm nie kupił Pan mieszkania jak to posze w "mrówkowcu " a jednak Pan śledzi to forum .Po co ? Chyba za dużo wolnego czasu. Chodzi Pan na spacer lub co lepsze patrzy z okna na rejestracje samochodów ? To już jest dosyć żenujące. Jest takie jedno słowo które mi się nasuwa. Dewota. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie i życze urozmaicenia sobie swojego życia.
Panilokator
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 08 gru 2017, 18:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 21 mar 2018, 10:24

Panilokator pisze:MaciekContii cały swój charakter opisał Pan w swoim poście. Hmm nie kupił Pan mieszkania jak to posze w "mrówkowcu " a jednak Pan śledzi to forum .Po co ? Chyba za dużo wolnego czasu. Chodzi Pan na spacer lub co lepsze patrzy z okna na rejestracje samochodów ? To już jest dosyć żenujące. Jest takie jedno słowo które mi się nasuwa. Dewota. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie i życze urozmaicenia sobie swojego życia.

A coś konkretnie o budowie i osiedlu? Czy Pańcia potrafi tylko ad personam i to z błędami ortograficznymi?
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: benjamin, Deimon i 34 gości