[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 11 mar 2018, 18:47

To moze warto juz powoli zastanawiac sie co zrobimy w sytuacji.kiedy te opoznienia bedą takie jak kolega u gory napisal. Deweloper ma czas do Grudnia tak jak na umowie. A co potem ? nie chcialbym zadnych roszczeńjesli to bylby miesiąć zwloki ale jesli to bedzie wiecej ?
Bedziemy ponosic spory koszty, Miedzy innymi zwiększone raty, Spora czesc osob np wynajem innych mieszkań. Kto sie orientuje badz ma znajomych co byli w takiej sytuacji jak to wygląda moglby sie wypowiedziec w tej kwestii. Z gory dziekuje.
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 11 mar 2018, 23:33

Niestety nie pociesze, ale deweloper zawarl w umowie ze po uplywie wyxnaczonego czasu cxyli do konca grudnia ma jeszcze 120 dni na przeniesienie wlasnosci. Wiec tak naprawde klucze mozesz dostac i w marcu albo i nawet w kwietniu.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 12 mar 2018, 9:54

Standardowo winda :mrgreen: i brak świateł na klatce :!: w bloku nr.3 klatka od galerii.

Przez weekend brak windy i świateł, problem zgłosiłem przed chwila u naszego administratora (garda). Można do niego dzwonić przez weekend kiedy pojawiają się usterki, ja osobiście poczekałem do poniedziałku i fakt przed chwilą zgłosiłem. Bardzo miły facet, przekazał informacje że można dzwonić jak tylko pojawi się problem, i ma obgadać z developerem problem oświetlenia w klatkach schodowych, bo już kolejny raz wymienia żarówki i na pewno dalej się spalą.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 12 mar 2018, 11:43

Powiem Ci że w pierwszej klatce w budynku 3 również mamy problemy z windą. Również zgłosiłem to dzisiaj do przedstawiciela Gardy - obiecał że się tym zajmie.

Mamy też problemy z oświetleniem klatki schodowej - to też mają zrobić.

Dziwne, że są dwa zbliżone problemy w dwóch miejscach
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 12 mar 2018, 15:03

Nowalokator pisze:Niestety nie pociesze, ale deweloper zawarl w umowie ze po uplywie wyxnaczonego czasu cxyli do konca grudnia ma jeszcze 120 dni na przeniesienie wlasnosci. Wiec tak naprawde klucze mozesz dostac i w marcu albo i nawet w kwietniu.



Dobrze to wiem ze po 120 mozną odstąpić od wszystkiego.
A odesetki za kazdy dzień zwloki ??
Czym deweloper moze sie bronić bo raczej nie pogodą ?
Tez w jakis sposob umowa go do czegos zobowiązuje. I na umowie wyraznie napisane do kiedy ma byc oddanie mieszkania
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 13 mar 2018, 15:41

Światła w budynku to ogólnie ujmując jakaś lipa. Ciągle albo się świeca, albo palą, albo czekamy w ciemności na windę :)
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: solaris » 13 mar 2018, 21:05

Witam sąsiadów,

Czy jest ktoś kto nie robił gładzi (bądź nie zamierza), a jedynie wielokrotnie pomalowanie gruntem + kolorem ścian?

Sporo część tynków wygląda tragicznie, szczerze liczyłem na lepszą jakość. Jest to standard, czy może zgłaszał podobny problem do dewelopera?
- niestety ale w sprawach budowlanych jestem laikiem.
solaris
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 13 mar 2018, 20:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 14 mar 2018, 11:20

Pytanie do mieszkańców 1 i 3. Czy wiecie co to za wielka osobistość mieszka na parterze w 3, mieszkanie narożne w przejściu pomiędzy 1 i 3, że specjalnie dla tego mieszkania jest ciągnięty kabel z prądem z 1 ??? jaki jest cel puszczenia tego kabla? kabelek wychodzi z daszku klatki, schodzi na płot drewniany, przechodzi nad chodnikiem i dochodzi do mieszkania. Czy to jest uczciwe ??? czy to nie "kradzież w biały dzień". Czy nie można skorzystać ze swojego prądu tylko nabijać na Wspólnotę co śmieszniejsze budynku 1 :) bo przecież 3 ma swoją Wspólnotę. Czy może ktoś zna cel tego kabla? bo może kogoś bezpodstawnie osądzam. Nie wygląda to pięknie, a "uczciwość" tego też wydaje się lekko naciągana.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 14 mar 2018, 11:33

bartek86 pisze:Pytanie do mieszkańców 1 i 3. Czy wiecie co to za wielka osobistość mieszka na parterze w 3, mieszkanie narożne w przejściu pomiędzy 1 i 3, że specjalnie dla tego mieszkania jest ciągnięty kabel z prądem z 1 ??? jaki jest cel puszczenia tego kabla? kabelek wychodzi z daszku klatki, schodzi na płot drewniany, przechodzi nad chodnikiem i dochodzi do mieszkania. Czy to jest uczciwe ??? czy to nie "kradzież w biały dzień". Czy nie można skorzystać ze swojego prądu tylko nabijać na Wspólnotę co śmieszniejsze budynku 1 :) bo przecież 3 ma swoją Wspólnotę. Czy może ktoś zna cel tego kabla? bo może kogoś bezpodstawnie osądzam. Nie wygląda to pięknie, a "uczciwość" tego też wydaje się lekko naciągana.


Niejaki Jan Winnicki. :lol:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 14 mar 2018, 13:00

solaris pisze:Witam sąsiadów,

Czy jest ktoś kto nie robił gładzi (bądź nie zamierza), a jedynie wielokrotnie pomalowanie gruntem + kolorem ścian?

Sporo część tynków wygląda tragicznie, szczerze liczyłem na lepszą jakość. Jest to standard, czy może zgłaszał podobny problem do dewelopera?
- niestety ale w sprawach budowlanych jestem laikiem.


Moze kilka fotek dasz bedzie latwiej ocenic :mrgreen:
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: p.gontarz, Tom i 31 gości