[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 15 cze 2018, 21:11

15.06.2018

bud 5
Obrazek

bud. 5
Obrazek

bud. 6
Obrazek

bud. 6
Obrazek

oba :)
Obrazek
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 17 cze 2018, 19:46

A ktos wie co robia w srodku ? chodzi mi o blok nr 5 . Wylewki ? elektryka ? moze juz cos tynkuja ?
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nika_99 » 18 cze 2018, 17:56

Z tego co byliśmy tam na początku miesiąca, to niektóre mieszkania miały juz tynki ścian. Była rozprowadzona elektryka i cała reszta rur i rureczek. Nie było wylewek. Dotyczy to bud. 6, co w 5 to nie wiem.
nika_99
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 12 gru 2017, 13:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 23 cze 2018, 11:21

22.06.2018

bud. 5
Obrazek

bud. 6
Obrazek
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 27 cze 2018, 7:08

Ja już po pierwszej wizycie na budowie. Co do 5 do 3 piętra są już zrobione instalacje i mieszkania są już tynkowane w środku. Po rozmowie z kierownikiem budowy nie czarował że do 15 listopada się wyrobia, ale bada się starać oddać bloki do końca tego roku. Robione są też zdjęcia instalacji ( tak przynajmniej twierdził kierownik) w 5 już stoi 7 piętro. Udało się mi wejść na 6 pietro... na razie wszystko wygląda ok jest trochę pracowników na budowie część się zajmuje instalacjami i sanitarka, a reszta budowa i tynkowaniem.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator b6 » 27 cze 2018, 15:08

Czy może wie ktoś jakie są wykonywane tynki w mieszkaniach w b6?.
Cementowo wapienne czy gipsowe? Pozdrawiam
Lokator b6
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 22 sty 2018, 23:00

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 28 cze 2018, 13:44

robwert30 pisze:Tynki są wykonywane w łazienkach cementowo wapienne reszta gipsowe.
Natomiast klasa to gdzieś koło S fatalnie to wygląda nie ma winkli kompletnie są bardzo nie równe.
Osobiście dla mnie jest to nie do zaakceptowania i w tym stanie nie odbiorę mieszkania, a ich terminy i pośpiech niczego nie tłumaczy i mnie kompletnie nie interesują. Wam również radzę zwrócić na to uwagę bo przy wykańczaniu mieszkania są to dodatkowe koszty i problemy np. zabudowa wnęk, a o łazience i kuchni nawet nie chce myśleć ile to problemu i kosztów. :(


Dla mnie to tez nie jest do dopuszczenia, i napewno bede brał fachowca do odebrania mieszkania, zeby wszystko zobaczył fachowym okiem, nie jest to drogie a napewno warto. Troszke sie zdziwilem tym ostatnim postem , bo w blokach oddanych wczesniej przez adme tynki wydawały sie ok, Mam nadzieje ze jednak z pospiechem nie bedzie szła w parze fuszerka bo wiemy na co zwrocic uwage chociazby po postach naszych sąsiadow. Co do robienia zdjec instalacji , mam nadzieje ze robią i nie zginą potem zdjecia ;) pozdrawiam
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: endru499 » 28 cze 2018, 14:03

Witam, tak jak wyżej również będę brał fachowca do odbioru ....
wiecie coś na temat klimatyzacji ?
Z panem od Klimatyzacji dość ciężko się skontaktować i doprosić jakiś kart technicznych czegokolwiek na ten temat a już nie mówię nawet o spotkaniu i ustaleniu ...
endru499
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 cze 2018, 18:08

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 28 cze 2018, 14:19

Ja tez nie moglem sie skontaktowac niestety . Raz sie dodzwonilem , mial oddzownic i czekam do dzisiaj :). Chcialem zapytac ogolnie o cene . Moze ktos sie orientuje jakie są koszty?? zrobienia samego przyłącza pod klime, i ewentulanie potem cała klimatyzacja
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 28 cze 2018, 18:47

Co do klimy to przyłącza to koszt 500 zł nie wiem czy już termin decyzji nie minął bo my dostaliśmy wcześniej maila ze tam musimy się w ciągu dwóch tygodni zdecydować, ale mogę się mylić co do reszty. Jak znajdziecie jakiegoś dobrego fachowca od odbioru mieszkań developerskich to dajcie znać, też będziemy kogoś takiego poszukiwać kto przetrząśnie każda najmniejszą dziurkę w mieszkaniu...
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości