[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: eska » 26 paź 2017, 22:19

Witam, jestem również po odbiorze mieszkania. Z tego co się orientuję to w budynku B3 jest prąd (odbiór mieszkania-formularz od developera-umowa z dostawcą energii), natomiast w budynku B2 niestety jeszcze nie ma takiej możliwości (brak jakiś podpisów pozwalających na dalsze czynności jak w B3).
W budynku B2 windy nie działały- odbiory windy miały być na dniach, to samo z prądem już tuż tuż... i z infrastrukturą drogową. Osobiście jestem zadowolona z samego mieszkania, jego wykonania, nie licząc drobnych mankamentów.
eska
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 26 paź 2017, 21:19

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: INKA88 » 27 paź 2017, 11:26

Jak sprawa z ogrzewaniem? Też w przyszłym tygodniu?
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 27 paź 2017, 16:26

Witam,
Również jestem po odbiorze mieszkania, zadowolony :D , fakt drobne mankamenty ale ogólnie mieszkanie w porządku, co do reszty:
-dziś w kiepską pogodę utwardzają drogę i jak mi się wydaje kładą asfalt,
-chodniki nie ułożone, ciężki będzie dojazd do budynku
Fakt teraz widać ludzi że pracują jak mrówki tylko szkoda że tak późno...
Jeśli chodzi o ciepło, w następnym tygodniu ma być podłączone wraz z wodą od MPEC-u, oraz winda. Ogólnie to duże zamieszanie ...
Dostałem również dokument do PGE oby podłączyć licznik do mieszkania. Z tego co słyszałem to czas oczekiwania na podłączenie licznika to 2-3 dni.
Jeśli dotrzymają słowa o windzie,wodociągu oraz ciepłu to prace w mieszkaniu będzie można zacząć.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator13 » 27 paź 2017, 20:37

Cześć.
Wszyscy piszecie o drobnych mankamentach przy odbiorze.
Proszę o rozwinięcie tematu bo to jakiś dziwny zbieg okoliczności że wszyscy macie drobne usterki.
Ps. W łazienkach jest ogrzewanie podłogowe. Czy podczas odbioru przekazany zostal protokół próby ciśnieniowej pętli grzewczych?

Dziękuję:)
Lokator13
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2017, 22:31

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 27 paź 2017, 21:53

Lokator13 pisze:Cześć.
Wszyscy piszecie o drobnych mankamentach przy odbiorze.
Proszę o rozwinięcie tematu bo to jakiś dziwny zbieg okoliczności że wszyscy macie drobne usterki.
Ps. W łazienkach jest ogrzewanie podłogowe. Czy podczas odbioru przekazany zostal protokół próby ciśnieniowej pętli grzewczych?

Dziękuję:)


Mankamenty:
-na balkonie brudna ściana z kleju do płytek maja zamalować
-obok okna na balkonie ubytek w ścianie elewacyjnej, ktoś zawadził czymś i widać styropian
-w łazience w ścianie dostęp do wody do ubikacji na środku ściany a odpływ w rogu, mają przenieść
Nic innego nie zauważyłem, mają poprawić w najbliższych dniach.
Jeśli chodzi podgrzewanie podłogowe, to nie mam pojęcia, nie zapytałem .... ale wydaje mi się że ogrzewanie podłogowe jest podpięte pod kaloryfery i z tego co wiem próba ciśnieniowa była po założeniu logoterm.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 28 paź 2017, 8:56

Witam sąsiadów
Pozytywne wpisy świadczą o tym że w budynku B2 i B3 ADMAy tynki gładkie, kąty właściwe a posadzki równe. To cieszy.

Mam pytania:
Czy sprawdzaliście działanie instalacji elektrycznej (nie ma prądu więc jest pewnie jakaś metoda aby sprawdzić czy w kablach nie namieszano)?
Czy puszczono już czynnik grzewczy na grzejniki i podłogówkę?
Czy wentylacja w lokalu już działa?
Czy jest jakaś wentylacja komórek lokatorskich?
Czy otrzymaliście DTR-ki zastosowanych urządzeń (drzwi, okna, ramy okien, nawiewniki okienne, grzejniki, rury pętli grzewczej)?
Czy dostaliście dokumentację fotograficzną przebiegu po ścianach kabli elektrycznych, ułożenia pętli grzewczej w łazience?

Pozdrawiam
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 29 paź 2017, 23:53

Sporo się wydarzyło w ostatnie kilka dni, choć trudno mówić o skończeniu prac...
Załączniki
20171029_132416 (Copy).jpg
20171029_132416 (Copy).jpg (117.93 KiB) Przeglądany 6073 razy
20171029_132328 (Copy).jpg
20171029_132328 (Copy).jpg (116.06 KiB) Przeglądany 6073 razy
20171029_132321 (Copy).jpg
20171029_132321 (Copy).jpg (131 KiB) Przeglądany 6073 razy
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 29 paź 2017, 23:55

i ciąg dalszy...
Załączniki
20171029_132719 (Copy).jpg
20171029_132719 (Copy).jpg (103.6 KiB) Przeglądany 6071 razy
20171029_132659 (Copy).jpg
20171029_132659 (Copy).jpg (121.39 KiB) Przeglądany 6071 razy
20171029_132443 (Copy).jpg
20171029_132443 (Copy).jpg (169.13 KiB) Przeglądany 6071 razy
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 31 paź 2017, 16:42

Pool81 pisze:Witam sąsiadów
Pozytywne wpisy świadczą o tym że w budynku B2 i B3 ADMAy tynki gładkie, kąty właściwe a posadzki równe. To cieszy.

Mam pytania:
Czy sprawdzaliście działanie instalacji elektrycznej (nie ma prądu więc jest pewnie jakaś metoda aby sprawdzić czy w kablach nie namieszano)?
Czy puszczono już czynnik grzewczy na grzejniki i podłogówkę?
Czy wentylacja w lokalu już działa?
Czy jest jakaś wentylacja komórek lokatorskich?
Czy otrzymaliście DTR-ki zastosowanych urządzeń (drzwi, okna, ramy okien, nawiewniki okienne, grzejniki, rury pętli grzewczej)?
Czy dostaliście dokumentację fotograficzną przebiegu po ścianach kabli elektrycznych, ułożenia pętli grzewczej w łazience?

Pozdrawiam


- Ja przy odbiorze nie sprawdzałem działania instalacji elektrycznej. W razie czego i tak możesz zareklamować i mają naprawić a wszystko ponoć było drobiazgowo sprawdzane przez developera.
- Czynnik grzewczy w obecnej "3" (dawniej B2) mają puścić w "najbliższych dniach".
- Wentylacja działa, na oknach są zamontowane nawiewniki okienne, którymi można sterować + otwory wentylacyjne też są jakoś sterowane, bodajże w oparciu o wilgotność w mieszkaniu.
- W komórce lokatorskiej jest kratka do wentylacji + kontakt prądu i światło połączone z licznikiem od mieszkania.
- Z tego co widzę z instrukcji dostałem: instrukcje termostatu, wideodomofonu, okien, dźwigu osobowego, bramy przemysłowej, instrukcje użytkowania lokalu mieszkalnego, w której jest o wszystkim po trochu.
- Dokumentacji fotograficznej żadnej nie otrzymałem, ponoć nie była robiona ale mają jakoś wyczarować, więc zobaczymy jak będzie.
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 31 paź 2017, 20:44

Rolf pisze:
Pool81 pisze:Witam sąsiadów
Pozytywne wpisy świadczą o tym że w budynku B2 i B3 ADMAy tynki gładkie, kąty właściwe a posadzki równe. To cieszy.

Mam pytania:
Czy sprawdzaliście działanie instalacji elektrycznej (nie ma prądu więc jest pewnie jakaś metoda aby sprawdzić czy w kablach nie namieszano)?
Czy puszczono już czynnik grzewczy na grzejniki i podłogówkę?
Czy wentylacja w lokalu już działa?
Czy jest jakaś wentylacja komórek lokatorskich?
Czy otrzymaliście DTR-ki zastosowanych urządzeń (drzwi, okna, ramy okien, nawiewniki okienne, grzejniki, rury pętli grzewczej)?
Czy dostaliście dokumentację fotograficzną przebiegu po ścianach kabli elektrycznych, ułożenia pętli grzewczej w łazience?

Pozdrawiam


- Ja przy odbiorze nie sprawdzałem działania instalacji elektrycznej. W razie czego i tak możesz zareklamować i mają naprawić a wszystko ponoć było drobiazgowo sprawdzane przez developera.
- Czynnik grzewczy w obecnej "3" (dawniej B2) mają puścić w "najbliższych dniach".
- Wentylacja działa, na oknach są zamontowane nawiewniki okienne, którymi można sterować + otwory wentylacyjne też są jakoś sterowane, bodajże w oparciu o wilgotność w mieszkaniu.
- W komórce lokatorskiej jest kratka do wentylacji + kontakt prądu i światło połączone z licznikiem od mieszkania.
- Z tego co widzę z instrukcji dostałem: instrukcje termostatu, wideodomofonu, okien, dźwigu osobowego, bramy przemysłowej, instrukcje użytkowania lokalu mieszkalnego, w której jest o wszystkim po trochu.
- Dokumentacji fotograficznej żadnej nie otrzymałem, ponoć nie była robiona ale mają jakoś wyczarować, więc zobaczymy jak będzie.


Dzięki za informacje i pozdrawiam
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 94 gości