[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 31 sie 2018, 20:26

Ale Pan od klimatyzacji może wejść i im nie przeszkadza nie ma z tym problemu przecież to kolega kierownika to ma większe prawo niż nabywca danego lokalu
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grunia54 » 01 wrz 2018, 9:04

Hej mam pytanko planuje zakup mieszkania od tego dewelopera ,czy jest on godna polecenia I jak wyglada jakosc prac wykonywanych przez Adma development. Proszę o opinnie.
grunia54
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 lip 2018, 21:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 01 wrz 2018, 10:45

Przeczytaj sobie wszystkie posty wstecz...
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 01 wrz 2018, 11:23

grunia54 pisze:Hej mam pytanko planuje zakup mieszkania od tego dewelopera ,czy jest on godna polecenia I jak wyglada jakosc prac wykonywanych przez Adma development. Proszę o opinnie.



Stanowczo kazdy Ci odradzi kupno , chociazby za sam fakt jaki deweloper ma stosunek do ludzi ktorzy mu płacą...
A jesli usilnie chcesz kupic mieszkanie tutaj to wstrzymaj sie do czasu oddania mieszkań . Z tego co wiem , po rozmowach z ludzmi jesli deweloper sie nie wyrobi, ludzie bedą kierowali sprawy do sądu . Poza tym jakość usług z tego co tutaj przeczytasz tez daje duzo do myslenia, wiec kolejnym problemem moze byc to ze nie bedziemy odbierac mieszkań . Fachowe odebranie mieszkań przez fachowcow nie kosztuje duzo, koszt 200/300 zl . Wiekszosc ludzi sie na to zdecyduje , sporo ludzi zastanawia sie nad ewetualną rezygnacją ...
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 02 wrz 2018, 9:18

Na pewno ten deweloper NIE JEST GODNY POLECENIA!!!
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2018, 21:17 przez robwert30, łącznie zmieniany 1 raz
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 03 wrz 2018, 7:42

Ale jedno wielkie wiaderko pomyj. Ja dla odmiany napiszę, że mieszkam w S1, i być może nie wszystko było perfekcyjne tak jak wszyscy narzekający (a pewnie tacy perfekcyjni jesteście) i u mnie były drobne poprawki ale zostały zrobione. A mieszkanie które sobie wybrałem, nie zamieniłbym na żadne inne. mam piękny widok, spokój i nie słyszę ani grama sąsiadów. Dodam że wcześniej mieszkałem na projektancie i to prawie 2 lata więc mam porównanie. Ale jakie to polskie narzekać na coś, czego się jeszcze nie ma. Tylko roszczenia i roszczenia. Kupiliście to cieszcie się, oby obsuwy nie było. Ja gdy odbierałem faktycznie infrastruktura kulała, ale mieszkając na Żmigrodzkiej rok jeździłem po płytach betonowych. i Nie ważne, że za drogę odpowiadało miasto. Podejrzewam, że jakby chodziło o Adme to byście ją zjedli. Tyle w temacie.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inka » 03 wrz 2018, 10:02

Znam takich narzekających z pracy, potrafią chodzić z linijką w ręce i mierzyć wszystko co do milimetra, czepiają się o każdą ryskę, targują się co do grosika, szarpią o każde słówko, chodzą z dyktafonem i podstępnie nagrywają innych, buzia od ucha do ucha pełna frazesów, ale jak przyjdzie co do czego, że coś mają sami zrobić to nie ma go, cisza.
Mieszkanie jest sporo warte, ale to nie znaczy że ma być ze złota. Jak się nie podoba to można było samemu budować, może dom wyszedłby taniej.
Inka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 gru 2016, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marcin77 » 03 wrz 2018, 14:55

Witam,

Drogi robwert30 też kupiłem mieszkanie w bloku nr 6 i dziwią minie Twoje posty. Póki co to najwięcej hejtu Ty wprowadzasz. Fakt, że są trochę opóźnieni z budową , ale mam nadzieję że do końca grudnia się wyrobią . Nigdy nie spotkałem się z niemiłą obsługą, zarówno w biurze jak i na budowie. Zmiany lokatorskie wykonane w 100%. Co do jakości nie wypowiadam się w tym momencie ponieważ mieszkanie nie jest jeszcze gotowe do odbioru. Zobaczę na odbiorze ze swoim inspektorem.
marcin77
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 12 cze 2017, 23:06

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 03 wrz 2018, 18:40

Panie Tomaszu cieszy mnie Pana pozytywna opinia być może ostatecznie nie będzie tak źle a może nawet dobrze.
Natomiast do użytkowników TomekRzeszow, Inka, marcin77 kolejne opinie i oceny będę zamieszczał po waszej osobistej akceptacji a swoje zdanie włożę w kieszeń żeby nie było ze jestem Polakiem.
Wydaje mi się że jednak mam prawo do własnej opinii nawet jeśli jest wyrażana na gorąco i emocjonalnie a jeśli ktoś jest mało wymagający to jego sprawa a mieszkania maja być wykonane zgodnie z normami budowlanymi, które są zawarte w projekcie, które uwzględniają również margines błędu.
Każdy sam oceni czy będzie to egzekwował i jak dokładnie. Inka jeśli ktoś ma zamiar robić to z linijką ma prawo a tobie nic do tego.
Nie każdy musi mieć takie zdanie jak wy oczekujecie wiec go nikomu nie narzucajcie.


WAŻNA INFORMACJA
Panie Marcinie dziwne, że bronił Pan dewelopera w dniu 12.06.2017r godzinę po zalogowaniu się na forum w pierwszym komentarzu i teraz dajesz drugi, a narzucasz mi swoją opinie nic nie sugeruję ale dziwny to troszkę zbieg okoliczności?
Po zamieszczeniu pierwszego komentarza nawiązała się ciekawa wymiana opinii dla zainteresowanych można uzyskać sporą wiedzę na temat dewelopera.
Panie Marcinie wiec jak przy poprzednim poście skoro masz takie dobre kontakty z deweloperem to zasugeruj żeby udzielali więcej informacji na temat tego co się dzieje na budowie a na pewno unikną komentarzy na gorąco i emocjonalnych a co za tym idzie mniej sobie przychylnych bo na razie
wygląda to bardzo słabo

Pozdrawiam
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 03 wrz 2018, 19:38

Ale kto Ci człowieku coś narzuca ? To Ty wyciągasz chore wnioski. Mówiąc że jestem mało wymagający ? Wiesz jak żyje? Mam się dobrze. Mieszkanie też niczego sobie i Tobie też tego życzę. A miej pretensje jak otrzymasz mieszkanie i coś nie będzie Ci grało a nie na wyrost. Już był tu taki jeden co mu wszystko nie pasowało i wiesz co ? Do pozygu to było. Więc oceniaj jak będziesz miał co. A nie na zasadzie za wolno - źle. Teraz szybko - na pewno fuszerka. Widzisz jak to brzmi?
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: swiety i 76 gości