[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 16 lut 2018, 14:22

O monitoring trzeba zadbać właśnie nim coś się stanie. Forum osobne, dobra sprawa. Co do kościoła - to wątpię abyśmy mieli cokolwiek do powiedzenia. Mi osobiście nie będzie przeszkadzał, ale koło bloku to on nie musi stać bo i po co. Co do dojazdu faktycznie coraz gorzej i coraz więcej mieszkańców. Zaraz projektant odda kolejne 8 bloków, a tu w zasadzie nie ma jednego normalnego sklepu, bo biedronka to tylko pakowana żywność i pieczywo z zamrażarki. Ale to już obiegamy od tematu :)
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 16 lut 2018, 14:24

Potencjalnych uciążliwości związanych z kościołem może być wiele:
- hałas - msza na głośnikach zewnętrznych
- dodatkowe korki
- auta parkujące na osiedlu (jak na przykład dzieje się koło kościoła Dominikanów)
- dzwonnica
itd
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 16 lut 2018, 14:37

niebywale pisze:Potencjalnych uciążliwości związanych z kościołem może być wiele:
- hałas - msza na głośnikach zewnętrznych
- dodatkowe korki
- auta parkujące na osiedlu (jak na przykład dzieje się koło kościoła Dominikanów)
- dzwonnica
itd


Naprawdę żadnych potencjalnych korzyści nie widzisz?
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 16 lut 2018, 14:47

Moja lub czyjaś wiara jest niczyją sprawą. Wady dotyczą wszystkich a zalety tylko niektóych
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 16 lut 2018, 14:54

niebywale pisze:Moja lub czyjaś wiara jest niczyją sprawą. Wady dotyczą wszystkich a zalety tylko niektóych


Nie chodzi o wiarę ale o potencjalną uciążliwość bliskości kościoła.
Na Dominikańskiej czy Solidarności nie sposób kupić mieszkania a kościoły są naprawdę vis-a-vis budynków.
Ale tak, ateistę faktycznie chyba coś trafia jak mu dzwony biją albo słyszy nabożeństwo z kościoła.
Ale kto wie może ADMA ma w ofercie potrójne szyby? 8-)
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 16 lut 2018, 15:24

Nie trzeba być ateistą, by wkurzał hałas dzwonów o 6:00 w niedzielę - Ja chodzę do kościoła bliżej południa. Nieważne, zmieńmy temat bo odchodzimy od budynków do rzeczy, na które nie mamy wpływu
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 16 lut 2018, 15:54

Szkoda tylko, że Miasto (jak dobrze rozumiem) pieniążki na kościół znajdzie, a rozbudowę dróg ciszaaaaaaaa. Brakuje m.in:
- poszerzenia Bł. Karoliny
- rozbudowę drogi w stronę Dębickiej (niby w trakcie)
- nowych dróg w stronę Staroniwy (wg mnie to i nawet dwóch, jedna koło żłobka a druga gdzieś przy pętli albo zaraz za)
- przebudowę Pańskiej i może jej poszerzenie
Budując kolejne kościoły, galerie, bloki, a nie budując dróg będziemy mieli tutaj 2 Wa-wę w godzinach szczytu, żeby wyjechać z osiedla trzeba będzie przygotować się na 30min wyjzd z osiedla - przecież jak teraz zabiorą się za 2 stronę Bł. Karoliny, wybudują tam z 30-50 bloków pewnie za 5-10 lat to będzie rzeź. Wszyscy żeby wyjechać będą musieli wjechać na Bł. Karoliny i jazda w stronę Bi1. Wszyscy chyba widzą jak już dziś to wygląda ....
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 16 lut 2018, 18:31

Pool81 pisze:Witam sąsiadów

Cieszę się że spotkanie wspólnoty się odbyło i nie doszło do żadnego mordobicia itp. Trzymajmy poziom.
Szkoda starszej Pani od gazu ale widać że ADMA w relacjach z klientami trzyma stały groteskowy poziom.

Dostaliśmy cennik, poczekamy na rachunki, oby GARDA się sprawowała. Jak nie to zmienimy ją na inną w odpowiednim czasie z poparciem większości głosów.

Monitoring - świetny pomysł. Zapewne coś musi być katalizatorem takiego przedsięwzięcia (zniszczenie elewacji, uszkodzenie aut itp.). W końcu to kolejne pieniądze do wydania.

Tak sobie myślę - Aby nasza wspólnota nabrała merytorycznej mocy można by stworzyć oddzielne forum tylko i wyłącznie do spraw wspólnotowych. A moc przyszła by jakby każdy zainteresowany w swoim nicku forumowym podał swój nr mieszkania np. M35 Paweł. W erze anonimowości internetowej to wyzwanie ale czekam na Wasze opinie w tej sprawie.


Jak będę miał chwilę wolną to mógłbym forum postawić. Musiałbym tylko ogarnąć jakąś darmową domenę pod to forum.
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 16 lut 2018, 20:41

Kolejne postępy.
Załączniki
IMG-20180216-WA0000.jpg
IMG-20180216-WA0000.jpg (126.42 KiB) Przeglądany 3482 razy
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 16 lut 2018, 21:57

Kolejny kościół?? Żeby jeszcze bardziej ten lud ogłupić? No cóż, pozostaje mi tylko ubolewać, że na kulty wydaje się pieniądze, a na potrzebne inwestycje nie ma. Daleka jeszcze droga do postępu w tym mieście...
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości