[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 06 wrz 2018, 12:05

Miłosz T pisze:Moim zdaniem najlepszym kandydatem do zorganizowania takiego spotkania jest marcin77 z tego co mówi jako jedyny otrzymuje szczegółowe informacje na temat tego co się dzieje na budowie.
Ma świetny kontakt z biurem więc sądzę że go nie zlekceważą jak pozostałych mi od 23 sierpnia nie potrafią odpowiedzieć na maila co się dzieje na budowie i czy 15 listopad 2018r pozostaje niezagrożony jako termin ukończenia budowy.


Mi na takie emaile odpisują tez po kilku dniach. ALE W KAZDYM ZAPEWNIEJĄ ZE DALEJ TERMIN DOTRZMUĄ JAK W UMOWIE
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 06 wrz 2018, 19:53

Sprawa u mnie wygląda w ten sposób iż biuro dewelopera przekierowało mnie do koordynatora budynku B6 (chciałem rozmawiać z kierownikiem ale jest nieuchwytny nie wiem dlaczego).
Zacząłem rozmowę własnie od kwestii zakończenia budowy do 15.11.2018r. bo w to nie wieżę to odpowiedział podniesionym tonem "Pan może wierzyć w co chce Boga, przesądy termin przekazania mieszkania do końca roku".
Zaraz, zaraz nie takie było pytanie i deweloper też mnie ignoruje jeżeli chodzi o te kwestie w akcie notarialnym mam zapisane koniec budowy 15.11.2018r. i basta tak jak terminy moich wpłat obowiązuje obie strony.
Nadal czekam na odpowiedz z biura jak to ma wyglądać.
Osobiście również jestem budowlańcem i mamy takie powiedzenie "rzeczy nie możliwe robimy od ręki na cuda trzeba poczekać" to poczekamy wszyscy.
Jak wygląda sprawa z B5 przekazanie też na koniec roku?? Bo w takim przypadku to komplikuje sprawę masakrycznie :? :?
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 07 wrz 2018, 15:58

Osobiście proponuje tak :
Ostatnia transza wypłacana jest w listopadzie 2018r.
Jak nie będzie widać w listopadzie końca budowy pójść do banku i poprosić o przesunięcie wypłacenia transzy na późniejszy termin osobiście pytałem w banku nie będzie z tym problemu przynajmniej w PKO. A jak deweloper będzie stawiał opór i nie będzie chciał przesunąć transzy poprosić bank o dość szczegółową kontrolę na budowie z wykonanych prac z tym też nie ma problemu wiem od znajomej co w banku pracuje. Nie ma końca budowy nie ma kasy proste!
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 07 wrz 2018, 18:04

Myślę dokładnie tak jak poprzednik na pewno nie wpłacę ostatniej transzy jeśli budowa nie zakończy się do 15 listopada 2018r. już rozmawiałem o tym z prawnikiem.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 08 wrz 2018, 12:45

Witam wysłałem zapytanie do biura o spotkanie z prezesem zarządu ponieważ nikt w tej kwestii nie podaje żadnych nowych informacji.
Postępowanie tej jednostki wobec mnie jako nabywcy wydaje jest niedopuszczalna i nie wyobrażam sobie że w ten sposób można odnosić się do klienta.
Zadam kilka pytań odnośnie budowy i nie tylko bo cała sytuacja jest absurdalna.
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 08 wrz 2018, 19:23

Dość ciekawa konwersacja, ale i wyłania się z tego niezły "obraz" dla potencjalnych nabywców. A dodam że kolejny blok już w przedsprzedaży (koło szkoły), i mimo że mają ciekawe układy mieszkań to po tym co dzieje się obecnie - nie zdecydował bym się tam na zakup.
A niby dlaczego ktoś kto daje 300tys za mieszkanie nie ma brać fachowca za 300 zeta aby ocenił czy mieszkanie jest ok i można je wykańczać pod swoje potrzeby.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 09 wrz 2018, 10:29

Robi się ciekawie coraz ciekawiej kupujesz "samochód" za sporo ponad 300 tys zł. Masz dokładnie opisane co jak i gdzie a mimo wszystko "diler" z różnych powodów Np. braku czasu, próby zredukowania kosztów,opónień nie wykonuje go zgodnie z "planem". Czy to usprawiedliwienie??
Nadal oczekujesz wywiązanie się z umowy i wykonania "auta" jak należy.
Nie jesteś zadowolonym klientem i tego nie ukrywasz "diler" w swoim nie zadowoleniu wysyła Ci pismo że masz przestać bo oda Cię do sadu zapłacisz
kolegium czy coś tam jeszcze.
To tak się traktuje dziś w Polsce klientów ciekawe podejście.
Porozmawiamy sobie na ten temat z prezesem ciekawe co przy świadkach będzie miał do powiedzenia.
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowyklientdevelopera » 10 wrz 2018, 11:15

Od jakiegoś czasu śledzę forum, a w szczególności temat Admy!.
Według mnie sami sobie kręcicie bata na siebie, ponieważ blokując kolejne transze do developera czy nagłaśnianie tej sprawy na forach może to doprowadzić do niewypłacalności, a co za tym idzie zostaniecie z długami bez mieszkania.
nowyklientdevelopera
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 10 wrz 2018, 11:05

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 10 wrz 2018, 16:27

NIkt nie kręci "bata" tylko ktoś kto wydaje 300tysi na chatę którą będzie przez pół życia spłacał. Chce aby to mieszkanie spełniało pewne normy, ale to rynek kreuje potrzebe i nie solidni sami z niego wypadają.
To już nie te czasy że płać i nie narzekaj - to tak samo jak by kazano jeździć starym pks-em z biletem po 10 zeta bo firma padnie. Konkurencja i tyle ;)
A najlepszą reklamą jest opinia innych
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 10 wrz 2018, 16:39

Komentarze tego typu są poniżej krytyki czyli co jeśli są opóźnienie, praca jest wykonywana nie zgodnie z zasadami to mamy nic nie mówić tylko grzecznie wpłacać terminowo transze, grzecznie czekać i wsiąść to co nam dają.
My mamy obowiązek wpłacać transze do wyznaczonego terminu deweloper ma obowiązek do danego terminu wykonać określony zakres prac w wyznaczonym standardzie.
Natomiast odnoszę wrażenie że deweloper się niestety kompletnie pogubił i chce przeczekać burzę zamiast popełniać kolejne błędy tylko trochę to nie wychodzi im na dobrze a zdenerwowanie klientów jest coraz większe co oczywiście jest zrozumiałe moim zdaniem.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], JaSzymon i 62 gości