[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 17 sty 2019, 11:18

Podczas odczytu licznika sprawdź jednostki w jakich podawany jest wynik, bo te 2000 o których piszesz to na pewno nie GJ.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kasiulaa44 » 17 sty 2019, 22:11

Witam,

Chciałam zapytać o ogrzewanie mieszkania. Mam założony licznik i teraz pytanie, czy mogę od razu uruchomić termostat, czy muszę najpierw zrobić coś z logotermą na korytarzu (odkręcić jakieś zawory)?
kasiulaa44
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 10 lut 2018, 19:58

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 17 sty 2019, 22:15

Trzeba odkręcić 4 zawory w logotermie odpowietrzyć układ i można grzać za pomocą termostatu :) Najlepiej zadzwonić do hydraulika (nr. w windzie) i panowie we wszystkim pomogą ;)
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kasiulaa44 » 17 sty 2019, 22:25

A jeśli termostat byłby już włączony, bez uruchomienia zaworów logotermy i odpowietrzenia, co w takim wypadku?
kasiulaa44
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 10 lut 2018, 19:58

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 17 sty 2019, 22:31

Nic się nie dzieje. Teraz trzeba tylko odkręcić zawory i odpowietrzyć grzejniki ;) powinien się taki ciopek z zaworu w logotermie wysunąć jak zacznie działać wszystko.
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: macko_hk » 17 sty 2019, 23:05

Dobry wieczór.

Jestem nowym użytkownikiem na forum.
Chciałem dowiedzieć się kilu rzeczy gdyż stoję właśnie przed zakupem mieszkania w III etapie inwestycji.
Czy występowały ogólnie u Developera opóźnienia z budową? Jeżeli tak ile to trwało?
Czy może ktoś wyjaśnić mi bliżej na czym polega "służebność parkowania".

Generalnie miejsce parkingowe pod ziemią jest w cenie i właśnie w tej służebności.
Dodatkowo czy ktoś wie jakie są możliwości negocjacji ceny? Czy Developer Adma jest skłonny do negocjacji?

Czy zmiany lokatorskie są drogie u tego Developera?
Czy cena 5300 /m2 za mieszkanie 55 m2 (3 piętro) z komórką lokatorską i garażem to jest dobra cena jak na inwestycję u tego Developera? (stosunek ceny do jakości o to mi chodzi).
Mam umowę rezerwacyjną

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Jeżeli piszę w złym wątku to proszę o informację gdzie się odezwać, bądź usunąć post.

Pozdrawiam serdecznie.
macko_hk
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 17 sty 2019, 22:59

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 18 sty 2019, 22:03

Pod wzgledem terminowosci nalezy sie uzbroic w cierpliwosc, bo deweloper na wszystkich dotychczasowych inwestycjach wyfoznil sie ponad polrocznym opoznieniem.
Co do ceny, to kwestia osobista. Oczywiscie nie jest to centrum a raczej peryferia miasta. Z drugiej strony osiedle jest dosc dobrze rozwiniete wiec niczego tutaj nie brakuje.
Wkrotce, najwiekszym problemem bedzie wyjazd z osiedla, bo blokow przybywa, a drog juz nie.

Noi jakosc wykonania.. hmm.. ehehe.. yhhmmm.. nooommm.. tak ze ten, tego..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mrsoze » 21 sty 2019, 17:08

Nie było chyba jeszcze tutaj poruszone, ale - zarządzanie blokiem Solińska 2 (i pewnie Solińska 4) został powierzony SM Projektant. Z tego co pamiętam, to Solińska 1 i 3 mają jako zarządzającego firmę GARDA.
mrsoze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 30 mar 2018, 13:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 21 sty 2019, 17:27

Faktycznie, info potwierdzone. Zarządcą naszego bloku jest... SM Projektant. Po wszystkich pismach przeciwko nam itp itd, teraz będą nami zarządzać. Świetlana przyszłość nas czeka drodzy współmieszkańcy ^^
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Franek7 » 21 sty 2019, 17:44

To mieszkańcy nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia? :( Firma GARDA jest rewelacyjna pod względem utrzymywania czystości i porządku, czego nie można powiedzieć o obecnej firmie pracującej dla SM Projektant - Sanbest.
Franek7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 31 gru 2018, 10:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości