[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: spider.lex » 17 gru 2018, 17:39

A w ogóle jest decyzja o zakończeniu budowy ? Jakiś papier ktoś widział, że są przeprowadzane odbiory....
spider.lex
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 23 maja 2018, 8:28

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 17 gru 2018, 20:10

Mam nadzieje ze ktos napisze cos o odbiorach co i jak , a nie ze bedzie ktos ukrywal czy odebral czy nie , Kazdego to indywidulana sprawa wiec nikt nikogo nie bedzie tutaj winil czy cos . Ale dajcie znac co i jak
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 17 gru 2018, 22:33

Żeby ktoś napisał teraz tu na forum ze odebrał mieszkanie, patrząc na ostatnie kilka stron postów, musiałby wykazać się sporą odwagą. Ja osobiście mam odbiór dopiero na styczeń i chetnie bym wysłuchał co i jak ale na miejscu osób z dzisiaj nie przyznałbym się za żadne skarby :)
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 18 gru 2018, 11:09

W paru mieszkaniach od kilku dni widać dogrzewanie chyba i/lub osuszanie z wilgoci, a więc ktoś chce się wprowadzać rychło.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: delf » 18 gru 2018, 19:15

Ja mam tez odebranie mieszkania na styczeń , co nie znaczy ze odbiore ... Deweloper twierdzi ze pozwolenie w momencie mojego odebrania bedzie napewno . Wiec jednoznacznie nie odpowiedzial mi ze teraz juz je mają :) Wie ktoś coś wiecej na ten temat czy grzanie podlogowe działa np ?? czy grzeją w bloku czy bedą czekac az ludzie sie wprowadzą ?? czy jesli nie grzeją to dzialają jakies nagrzewnice albo cos w tym stylu ?? Ktos pisał tu o dogrzewaniu w kilku mieszkaniach ? co masz na mysli ???? Prosze o jakies info :D pozdro
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: spider.lex » 18 gru 2018, 20:02

Pozwolenie uzyskają 20.12 wg informacji od dewelopera (tak twierdzą).
spider.lex
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 23 maja 2018, 8:28

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dzilong » 19 gru 2018, 20:34

Na terenie budowy bloku 5 praca wre. Godzina 19:20 Panowie układa kostkę, spawaja barierki na balkonach, itp itd generalnie popłoch i patrzenie się na każdego kręcącego się i obserwującego ich prace z chęcią mordu. Masakra jakas :D tyle ludzi nie było tam od początku budowy. Czarno widzę efekty tego czegoś co się tam teraz odwala
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Artur_73 » 19 gru 2018, 22:00

Nie myślcie sobie, że tak jest tylko u nas. Na inwestycji Apartamenty Zachód do dziś jeszcze nie oddano miejsc postojowych. Podobno pozwolenia z nadzoru tez jeszcze nie mają a kilka rodzin juz mieszka. Na klatkach brudno. Brak drogi dojazdowej, bo jest tylko tymczasowa z płyt.
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: n3b » 20 gru 2018, 12:08

Może ktoś napisze jak po odbiorze mieszkania ? :)
n3b
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 14 gru 2018, 13:23

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: demonik84 » 20 gru 2018, 13:05

Artur_73 pisze:Nie myślcie sobie, że tak jest tylko u nas. Na inwestycji Apartamenty Zachód do dziś jeszcze nie oddano miejsc postojowych. Podobno pozwolenia z nadzoru tez jeszcze nie mają a kilka rodzin juz mieszka. Na klatkach brudno. Brak drogi dojazdowej, bo jest tylko tymczasowa z płyt.


Jeżeli chodzi o Apartamenty Zachód:

- klucze do mieszkań oddane w uzgodnionym terminie.
- Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do jakości wykonania(w porównaniu do sąsiednich bloków projektanta czy Admy)
- Za drogę dojazdową odpowiedzialne jest miasto, a nie developer
- Klatki schodowe były ostatnio gruntownie doczyszczane, a w dalszym ciągu prowadzone są remonty mieszkań
- Budynek do użytku ma być oddany tak jak to jest w umowie do końca roku, więc jeżeli ktoś się wcześniej wprowadził to niestety musi być świadomy niedogodności.

Po mojej wypowiedzi i samych pozytywnych opiniach niektórzy stwierdzą, że mogę być "człowiekiem od developera" ;), ale uwierzcie, że naprawdę nie ma się czego czepić a zawsze znajdzie się jakiś upierdliwiec który szuka dziury w całym.
demonik84
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 17 kwie 2018, 20:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

cron